27 Nisan , 2024, 12:18:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

:D hayırlısı olsun canım inşallah emeklerinizin karşılığını hemen alırsınız
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: masal12 - 09 Ekim , 2012, 08:58:05
canım inş kısa zamanda güzel haberini alırız aşılamanın şansı düşük diyorlar ama böyle hamile kalan çok insan var belki bende 1-2 ay sonra yaptırırım bütün ayrıntıllarını aşamalarını yazarsan sevinirim oğluna kardeş gelsin artık en hayırlısından inşallah :amin: :amin: :amin:

Canım evet aşılamada ihtimal az ama  yumurta geliştirici iğne ve çatlatma iğnesiyle yumurta kesin büyüyüp çatlayacak... bir deneyelim bakalım... tabi aşamaları ayrıntılı yazarım... bugün kontrole gideceğim

serserim

CANIM SAKIN AŞILAMANIN ŞANSI DÜŞÜK DİYE DÜŞÜNME BENİM İLK AŞILAMAMIN TUTMAMASININ NEDENİ RAHİMDE POLİP VARDI O YÜZDEN TUTMAMIŞ BİZDE DOĞAL YOLDAN AYLARCA DENEDİK MEĞERSEM POLİPTEN DOLAYI HAMİLE KALAMIYOMUSUM ÇOK ŞÜKÜR EŞİMİNDE SPERM SAYISI İYİYDİ AMA 2. AŞILAMA KISMETMİŞ POLİP AMELİYATININ ARDINDAN DOĞAL YOLLA DEĞİLDE AŞILAMAYI DÜŞÜNDÜK İYİKİDE DÜŞÜNMÜŞÜZ AMA AŞILAMADA DA SAĞLIKLI SPERMLER AYIKLANIYOR BİZ BU YÜZDENDE AŞILAMAYI SEÇMİŞTİK CANIM İNŞALLAH İLK AŞILAMADA BEBİŞİNE KAVUŞURSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

ayşecim hayırlı olsun canım :opucuk: inşallah rabbim yüzünüzü güldür  :amin:

dualarım seninle olsun canım  :opucuk:

elfo

ayşecim hayırlı olsun inş. ilk aşılamanda tutar. doktor kilonda kal dese de sen mutlaka tempolu yürüyüş yap. haftada 5 gün. biliyosun bende de hafif pko vardı önce Rabbim OL dedi ama ben yürüyüşün çok faydası olduğunu düşünüyorum çok sevindim yaa inş. senin haberin de yakındır.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Canım hayırlı olsun inşallah güzel sonuclar alırsın  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

09 Ekim , 2012, 13:46:53 #21 Son düzenlenme: 09 Ekim , 2012, 14:35:11 güzgüneşim
Alıntı yapılan: elfo - 09 Ekim , 2012, 13:02:45
ayşecim hayırlı olsun inş. ilk aşılamanda tutar. doktor kilonda kal dese de sen mutlaka tempolu yürüyüş yap. haftada 5 gün. biliyosun bende de hafif pko vardı önce Rabbim OL dedi ama ben yürüyüşün çok faydası olduğunu düşünüyorum çok sevindim yaa inş. senin haberin de yakındır.  :amin:

canım ne zaman yürüyüş yapacağım ki işten gelince yemek, çocuk... koşu bandını düşünüyorum, oğlum da yanımda ders yapar diyorum bakalım...hem  emektar işe yaramış olur garibim hiç kullanılmıyor  :ehi: :ehi:   yatmadan önce de biraz plates yapsam

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar iyi ki varsınız, çok iyi moral veriyorsunuz...

RosE27

RABBIM yar ve yardımcın olsun canım bende aşılama ıle hamıle kaldım hemde ıkız bebeklere dogumda yaptım sımdı 2 aylık kızım we oglum war aşılama tutmaz dıyıp kendını umıtsızlıge kaptırma bende oyleydım RABBIM ol dedıgı zaman oluyo ılk aşılamada tuttu benımde

baltzi

Alıntı yapılan: serserim - 09 Ekim , 2012, 12:44:42
CANIM SAKIN AŞILAMANIN ŞANSI DÜŞÜK DİYE DÜŞÜNME BENİM İLK AŞILAMAMIN TUTMAMASININ NEDENİ RAHİMDE POLİP VARDI O YÜZDEN TUTMAMIŞ BİZDE DOĞAL YOLDAN AYLARCA DENEDİK MEĞERSEM POLİPTEN DOLAYI HAMİLE KALAMIYOMUSUM ÇOK ŞÜKÜR EŞİMİNDE SPERM SAYISI İYİYDİ AMA 2. AŞILAMA KISMETMİŞ POLİP AMELİYATININ ARDINDAN DOĞAL YOLLA DEĞİLDE AŞILAMAYI DÜŞÜNDÜK İYİKİDE DÜŞÜNMÜŞÜZ AMA AŞILAMADA DA SAĞLIKLI SPERMLER AYIKLANIYOR BİZ BU YÜZDENDE AŞILAMAYI SEÇMİŞTİK CANIM İNŞALLAH İLK AŞILAMADA BEBİŞİNE KAVUŞURSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
yaa canim sana birsey sormak istiyorum sende de polip varmis kac mm di.. bendedevar ve doktor olmam gerekli oldugunu soyledi. ama 1 cm asasindakilere sorun olmuyor diye yaziyordu benimki 6 mm. bana biraz yardimcic olurmusun sen nasil oldu . bende hamile kalamiyorum ondan aldirman gerek dedi..

esracım

Ben bunu yeni gördüm Ayşem çok sevindim canım.İnşallah aşılama ile bebeğine kavuşursun.O çok özlenen istenen bebeğe.Oğlun için artık kardeş zamanı.Seni artık burdan takip edebiliriz  ;) :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bugün doktora gittim. şeker hapı verdi bugün başlayacağım, iğneye de perşembe başlıyorum

esracım

Canım inşallah şeker ilacının da iğneninde faydasını bu ay hemencik görürsün  :opucuk: Dualarım seninle canım.Zamanı geldi artık senin nazlı bebeğinin gelmesi için  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

şeker ilacının başarı oranını artıracağını düşünüyorum ayşecim  :amin:

Hadi hayırlısıyla meleğin inşallah bu ay tedavinin sonucunda gelir sağlıkla  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

ayşecim inş ilk aşılamanla tutar da bebeğin gelir