28 Nisan , 2024, 11:02:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebelik depresyonu

Başlatan mavili, 26 Haziran , 2008, 17:15:14

« önceki - sonraki »

mavili

arkadaşlar ben acaba depresyona mı girdim kendimi son zamanlarda hiç iyi hissetmiyorum hep canım sıkkın mutlu olamıyorum olsamda çok kısa süre sonra yine yüzüm asılıyor hiç bir şey yapmak istemiyorum konuşmak gezmek istemiyorum kimseyle görüşmek de istemiyorum evde oturmak istiyorum hep kendimi çok yorgun halsiz hissediyorum durup durup aglamak istiyorum çok basit şeylere gözlerimden yaş geliyor gelecegi düşünmek bile beni mutlu etmiyor sabahları uyanmak istemiyorum her yeni gün bir öncekinin aynısı gibi sıkıcı geliyor bana yardımcı olun bana yaaaaaaaaa

emosum

mavişim aynı şey bendede var ama ben sürekli eşimin evde olamdıgı zamanlar hep yalnız kalmak istiyorum kimse gelmesin istiyorum ve kimseye gitmek istemiyorum

mavili

bende öyleyim emoşum ya eşim yanımdayken iyiyim ama o mecbur hergün işe gidiyor o yokkende yalnız kalıyorum ve kimseyle konuşmak bile istemiyorum tek başıma akşam oluyor evde zaten havalar sıcak gündüz dışarı çıkılmıyor

tubito

mavili merak etme bu durum herkeste var

bende 7 aylık hamileyim suanda aynı seyleri bende hissediyorum evde oturmak kimseyle konusmamak hep aglamak istiyorum en ufak bir seyde aglamak geliyo içimde herkeste olan bişey sanırım bu

allah yardımcımız olsun hepimizin

emosum

evet gecici bişey dogumdan sonra
rahata kavusruz eski halimize döneriz bu seferde lohusalıkta depresyona giriyomusuz :k06: :k06:

oozge

ŞİMDI OKURKEN BEN DIYODUM TAM SEN YAZMISSIN  DOGUMDAN SONRA DA SALYASÜMÜK OLCANIZ CANIMMMM O DEPRESYONU UNUTMAYINNNNN

HELE INSANLR OLUO EVDE ONLRIN HEPSINI BOGAZLAYASIN GELIOMUS RESMEN KOVALARMIŞSIN BI CIGLIKLA GIDIN BASIMDANNNNNNNNNNN FLN DIYE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: 
benim korkum kızıma kimseyi dokundurmayacagımı düşünüyorum ilk günlerde :k06: :k06: :k06:
ayy inşallah böyle olmam ya ;)

mavili

tubito sagol ya yalnız olmadıgımı görünce daha bir rahatladım şimdi

emoş valla ben de korkuyorum lohusalık depresyonundan birinden çıkıp birine gircez galiba

kalabalık ve gürültü beni çok rahatsız ediyor neden bilmem ama yalnızlık daha çok hoşuma gidiyor ve ben kızımı kimseylede paylaşmak istemiyorum korkarım bende kimsenin kucagına veremeyecegim zorla alırlarmış bende hemen geri alırmışım emzircem verin diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

inşallah öyle olmayız sonra bize derler görmemişin cocugu olmus diye :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

aynen öyle valla ne komik duruma düşeriz bebiş dogunca birde bebek görmeye gelenler olacak hemde ne kadar düşünüyorumda yeni evlendigimde ev görmeye gelen okadar çok kişi olduki ne yorulmuştum ya ama şimdi bebiş var okadar yormam kendimi artıkım

yeşil

hormonlarınız çalışıyor demekki bu lohusalıktada devam edicek bi süre sonrada geçicek takmayın kafanıza herşey hormon dengenizin bozulmasından kaynaklanıyo :)

mavili

bu aralar karşılaştıgım ve çok kişden duydugum sorunlar bunlar ben hamile oldugum için hamilelige baglamıştım ama hamile olmayan hatta evli bile olmayan birçok kişi aynı şeylerden şikayet ediyor bence türk toplumunun hepsi depresyona giriyor herkesin sıkıntısı bir derdi var ve bu gün geçtikçe artıyor içinde bulundugumuz şartlar ülkenin zor durumlarıda daha kötü etkiliyor galiba

yeşil

ben senin açından söyledim canım tabiki herkesin kendine göre sorunları ve depresyon sebepleri var ama ben seninkinin hormonal olduğunu düşünüyorum

mavili

tabiki benimkini bende ona baglıyorum ve inşallah gerçekten öyledirde dogumdan sonra geçer lohusalık depresyonunu da atlattıkmı tamam inşallah onu yaşamam ama belki yaşarsam umarım bu kadar zor geçirmem

yeşil

bende lohusalıkta kaynana tepkisi oldu halada devam ediyo :)