28 Nisan , 2024, 10:50:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gebelik depresyonu

Başlatan mavili, 26 Haziran , 2008, 17:15:14

« önceki - sonraki »

mavili

depresyon sayfası kaynana çekiştirme sayfasına dönmüş :toothy10: :toothy10: :toothy10:

anlaşılan kaynana faktörü kalkınca depresyon kalmıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

guguş

yeşil

aman kadınlar bir araya gelince konular hep aynıdır kaynana,koca,çocuk yemek ve ev işi :)

emosum

:k06: :k06:  baslıgı kaynana depresyonu yap :toothy10:

guguş

:ehi: :ehi: :ehi:
NEYSE KISLAR BEN KAÇAR OĞLUŞ KUCAĞIMDA UYUDU ONUN YATIRIYIM BEN BİRAZ EV SİLEYİM SONRA YİNE GELİRİM KAYNANA ÇEKİŞTİRİRİZ :laughing7: :laughing7: :laughing7:

emosum

tamam guguş sen oglusunla ilgilen kaynana sohbetinde güzeldi gercekten  :k06:

yeşil

oralar sıcak değilmi yaw napıyosunuz :)

guguş

YOK BE YEŞİLCİM AFRİKA DENİNCE İNSANIN AKLINA ÇÖL SICAKLARI GELİR HEP AMA BURANIN İLGİNÇ Bİ RÜZGARI VAR GERÇİ BİZ SAHİL KENTİNDE YAŞIYORUZ ONUN ETKİSİ VAR EŞİM ARAZİDE ÇALIŞIYO GÜNDÜZ 50 DERECEYMİŞ YANIYO YANİ KOCACIM AMA EVLER NORMAL YANİ ÖYLE BUNALMIYORUZ

mavili

50 derece mi orada hamişler ne yapıyor Allah aşkına nasıl dayanıyorlardır şurada 30 derece sıcaga dayanamıyoruz

benim kayınvalidem evde yok sanırım bugün hiç ugramadı bana genelde mutlaka gelirdi bişeymi oldu merak ettim acaba evdemi yok

guguş

ama dediğim gibi arazide 50 derece burda değil ooooo eşim dağlarda  yol yapıyo garibim :love3:

emosum

Allah kolaylık versin eşine canım

mavili

gerçekten ya zor

sen ne yapıyorsun orada nasıl vakit geçiriyorsun arkadaşın felan varmı kaç yıldır oradasınız bende soru yagmuruna tuttum resmen ama merak ettim işte

guguş

tatlım bir ay oldu daha biz geleli çok yeniyim yani
oğluşla oturuyoz evde işte sadece oğlumla ilgileniyom
burda arkadaşlar da var ama çoğu türkiyeye izne gittiler yaz olduğu için ben biraz yanlış bi zamanda geldim ama çok iyiler hepsi sağolsun
forumdaki arkadaşlarım yani sizler varsınız ee daha ne olsun siz olduktan sonra :-* :-* :-*

mavili

daha çok yenisiniz bende birkaç yıl oldu enazından sanmıştım neyse türkler varmış iyi. tabi varız biz bu forumun demirbaşı gibi bişey olduk yalnız sanma kendini gel sohbet ederiz böyle arada çay kurabiye resmi felanda koysak da ev oturması gibi olsa :k06: