29 Nisan , 2024, 07:25:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinnet Geçiren Anne Bebeğini Boğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 01 Ekim , 2012, 15:35:19

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

9 aylık bebeğini boğarak öldürdü

Edinilen bilgiye göre,23 yaşındaki Elif Gül önceki akşam eşi İsmail Gül'le tartıştı. Karı koca tartıştıktan sonra geceyi ayrı odalarda geçirdi. Cinnet getirdiği iddia edilen anne Elif Gül, 9 aylık bebeği Zeynep Nisa'yı boğarak öldürdü. Elif Gül, sabah saatlerinde Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne giderek teslim oldu. Sabah uyanan ve bebeğinin nefes almadığını gören baba ise Zeynep Nisa'yı yakında bulunan bir özel hastaneye kaldırdı. Doktorlar küçük bebeğin hayatını kaybettiğini belirledi. Hastaneye gelen savcının incelemesinin ardından Zeynep bebeğin cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.
Elif Gül'ün ilk ifadesinde eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve bu nedenle cinnet getirdiğini söylediği öğrenildi. Katil anne çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi 

muhribe

allahim  :y25:

ben de okudum haberlerde ne desek bos

anneye tabi ki kizdim ama kadin diyo ki esimden siddet goruyodum daha ne trajediler var kim bilir

yaptigini aklamaz tabi ama..

cennet kusu olmus yavrum

burcum

:y25: :y25: ALLAH akıl fikir versin bu insanlara kocasına kızmış kocasını boğsaydı madem o bebenin suçu neydi :caca: :cildir: :caca: :caca: :cildir:

muhribe

hep oyle nukum

vabadina dedesine ebesine kizarlar el kadar yavrulardan alirlar ofkele :cildir:rini

burcum

fıstık

Olay gayet basit bence kadın doğumdan sonra depresyona girmiş

Kimbilir ne için tartıştı kocasıyla

Hastanede şahit oldum aklını kaçırma derecesine gelen anneler vardı

Hatta bir kadın doktor bile bebeğini balkondan atmaya çalışmış

Dolayısıyla pek yorum yapılabilecek bir konu değil

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

laracroftt

01 Ekim , 2012, 20:18:35 #7 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2012, 20:20:44 laracroftt
ya bırakın allah askına
Cınnet gecırmıste depresyona gırmıs te
Bu kadının yaptıgının hıcbır ızahı olamaz. Vahsı,canı,katıl kadın. :caca:  Olene kadar o masumun vebalı ustunde. Nuketın dedıgı gıbı gıdıp kocasını dograyaydı ozaman :caca: 
Allahın belası... Bunun gıbı daha kac tane var bunlardan. Bı tarafına sahıp cık dogurma kardesım :caca: herkez her kavgasında bogsun cocugunu ozaman :cildir:  analarımız,nenelerımız neler cekmıs, bunlar en ufak kavgada ya kendılerını asıyorlar, ya cocugundan cıkarıyorlar. hayat bu her sartta ayakta durmak zorunda ınsan, guzeller guzelıymıs yavrum resme baktıkca cıgerım parcalanıyor :y25:

iklima

Kimse durduk yere cinnet geçirmez.rabbim kimseye yasatmasin :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

fıstık

Bilmediğiniz şeyler hakkında bu kadar acımasız yorumlar yapmayın

Siz o çizginin ne demek olduğunu bilemezsiniz

Allah kimseye yaşatmasın  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

"Önce boğdum, sonra da sabaha kadar kızımı okşayıp, sevip, kokladım!"

okudum gözlerimden yaşlar boşaldı  :sad1: hemen sarpere sarıldım...

kadın kimbilir nasıl bi ruh haliyle yaptı bunu,sabaha kadar okşadım diyor... nasıl bi ızdırap içindedir kim bilir..

herkesin acı eşiği farklıdır. dayanabilme eşiği de.. belki yaşadıklarını kaldıramadı,cinnet geçirdi. yoksa hangi anne kıyar evladına... depresyon öyle bişiy ki ancak yaşayan bilebilir. ( ha ben yaşamadım ama okuduğum kitaplardan aldığım eğitimden bilirim)

laracroftt

oznur oyle bısey yazmıyo ama,baska bı yerde daha mı okudun sen bu haberı?

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım malesef mynette okudum ben de.

çok ağladım. bi de bebeğin fotoğrafını da koymuşlar,içim parçalandı. mynet haberde daha detaylı haber var..

hümeyra_t_e

of başıma agrı çıktı yavrum ya kadına kizıyorum ama bi yandanda allah bilir neler yaşadı diyorum tabiki hakkı yok.hele öznurun yazdıgını okuyunca sevip okşadım demiş ya ayy fena oldum ben çok dengem bozuldu okuyunca

laracroftt

ayy yok kendımı kaybedıyorum ben boyle haberler okuyunca. Yorum yaparken cok sert oluyorum buyuzden. Cunku gercekten fena oluyorum. Zaten omur boyu vıcdan azabıyla yasayacak. dunden berı cıkmıyor aklımdan. boyle bı baslık gordum mu okuyamayacagım artık,yorumda yapmayacagım...