ŞÜKÜRLER OLSUN ELİFİM (ELFO) HAMİLE

Başlatan esracım, 25 Eylül , 2012, 10:21:18

« önceki - sonraki »

elfo

sen kız mı tahmin ettin  :-ooo kız diye düşünen ilk kişisin. ben de dahil hepimiz erkek diye düşünüyoruz tabi hayırlı sağlıklı olsun ben kız evlatlarını çok severim  :love9: :love9: :love9:

sana ne için dua edeyim 2. si için mi  :k06: :k06: :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 21:08:35
sen kız mı tahmin ettin  :-ooo kız diye düşünen ilk kişisin. ben de dahil hepimiz erkek diye düşünüyoruz tabi hayırlı sağlıklı olsun ben kız evlatlarını çok severim  :love9: :love9: :love9:

sana ne için dua edeyim 2. si için mi  :k06: :k06: :k06:
ne bileyim kız yazmışım oraya farkında olmadan nedense kız geçti erkekde olabilir  :ehi: :ehi: :ehi:
kız cadı oluyor erkek hışım 2side isteniyor çok seviliyor  aslında... önemli olan sağlıklı olmalarıda  :amin: :amin: :amin: hiç hayır demem 2. için çok isiyorum ya bu 2.de bekletir beni  :honk: :honk:

elfo

canım sen zaten hatırladığım kadarıyla kızına kavuşmak için 3 yıl beklemişsin. 3 koca yıl sıkıntı yaşamışsın şu an kızın kollarında  :love9: bence bu anın tadını çıkarmaya devam et. korunma olayını da boşverin. hiç gün saymayın beklemeyin hep kızınıza odaklanın. bu sıkıntıyı ikinci kere yaşamamaya gayret et. tabi nasipte ne varsa o olacaktır inşaAllah beklemezsin 2. si pat diye gelir  :amin: dua ederim canım  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 21:31:23
canım sen zaten hatırladığım kadarıyla kızına kavuşmak için 3 yıl beklemişsin. 3 koca yıl sıkıntı yaşamışsın şu an kızın kollarında  :love9: bence bu anın tadını çıkarmaya devam et. korunma olayını da boşverin. hiç gün saymayın beklemeyin hep kızınıza odaklanın. bu sıkıntıyı ikinci kere yaşamamaya gayret et. tabi nasipte ne varsa o olacaktır inşaAllah beklemezsin 2. si pat diye gelir  :amin: dua ederim canım  :opucuk:
:icon_thumright: :opucuk: canımsın Allah razı olsun sağlıkla kavuş meleğine rabbim korusun :amin: :amin: :amin:  çok çok sevindim kendim öğrendiğim günlere götürdün beni  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
babanın sevinci nasıl ayakları yerde mi  :k06: :k06: diye sorarak sayfanı katletmekden kurtarayım  :suclu: :suclu:

elfo

aşkolsun ne katledeceksin  :opucuk:

malum mesleğinden ötürü öğrendiğimizden beri doğru düzgün başbaşa olamadık gece yatma vakti işten geliyor hemen uyuyoruz. Hamd olsun mutlu görünüyor. zaten çok şükür bu kadar zamandır hep soğukkanlıydı. ben ne zaman üzülsem o hep gör bak olacak inş. dedi durdu.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 21:50:40
aşkolsun ne katledeceksin  :opucuk:

malum mesleğinden ötürü öğrendiğimizden beri doğru düzgün başbaşa olamadık gece yatma vakti işten geliyor hemen uyuyoruz. Hamd olsun mutlu görünüyor. zaten çok şükür bu kadar zamandır hep soğukkanlıydı. ben ne zaman üzülsem o hep gör bak olacak inş. dedi durdu.
Allah kolaylık versin zor işleri benim eşimde öyle soğukkanlıydı  üzülme olacak  inş. sıkıntı yok sıkıntı yok derdi ama duyunca ne kadarda çok sevinmişti hala unutamam demek içten içe çok istiyormuş dediydim rabbim herkese tattırsın bu sevinci  :amin: :amin: :opucuk:

CAN TANEM

Elifcim haberini dün aldım ama yazmaya bi fırsat bulamadım senin adına çok sevindim canım Rabbim emeklerinin karşılığını gönderdi şükürler olsun... :amin: :amin: Rabbim tamamına erdirsin canım sağlıklı sıhhatli kucağına almayıda nasip etsin inşallah çok sevindim çooook :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt:

En son konuştuğumuzda günün geçmişti ama sende benim gibi test yapmak istemiyordun herşeyde bi hayır varmış canım bekledin değerin kat be kat arttı ve öyle öğrenden sanırım yüksek değeri görünce için dahada rahatlamıştır... :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :hello2: :muzz:

elfo

evet aynurcum hamd olsun gayet güzel bir değerle öğrendim hamile olduğumu.  :amin: :amin:

idrar testi yapmaya hep korktum senle konuştuktan sonra bile günlerce yapamadım ama Rabbim OL dedi mi o 2

çizgiyi görmek hayal değilmiş. Yüce Mevlam isteyen herkese bu güzelliği nasip etsin  :amin:

makaron

Elif nasılsın? Kontrole gittin mi? Kese göründü mü? merak ediyoruz.

Selma27

Cok sukur sonunda seninde hamile oldugunu burda gorduk canim..Hersey gonlunce olsun. Allah tamamina erdirsin..Biz bahar annesi olcaz... :muzz:

beynâ

elifimm inanmıyorum hep dua ederken birlikte kalalım inş diyordum öyle de oldu..ALLAH HAYITLI ETSİN KARDEŞİM.. Birlikte büyütelim inş bebişlerimizi hayırlaaa.. :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

elifim cok sevindim cnm tebrik ederim rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin cok dikkat et kendine  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ya bir girdim nete kac kişi hamiş kalmıs nasıl sevindim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

elfo

Alıntı yapılan: makaron - 03 Ekim , 2012, 17:01:05
Elif nasılsın? Kontrole gittin mi? Kese göründü mü? merak ediyoruz.

gittim canım hamd olsun kesemizi gördük gayet sağlıklıydı pazartesi kalp atışlarını dinlemeye gidecez. dua edin inş. duyalım  :amin:

elfo

Alıntı yapılan: beynâ - 04 Ekim , 2012, 01:43:43
elifimm inanmıyorum hep dua ederken birlikte kalalım inş diyordum öyle de oldu..ALLAH HAYITLI ETSİN KARDEŞİM.. Birlikte büyütelim inş bebişlerimizi hayırlaaa.. :amin: :amin: :amin:

senin haberini gördüm benim konuya yazdığını görmemişim bile nasıl bir heyecanla mesaj attım sana  :ehi: Allah ım dualarımızı kabul etti hamd olsun. inş. tamamına da ereriz  :amin: :amin: :amin:

elfo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Ekim , 2012, 09:46:04
elifim cok sevindim cnm tebrik ederim rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin cok dikkat et kendine  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ya bir girdim nete kac kişi hamiş kalmıs nasıl sevindim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

evet canancım hamd olsun bu ay çok bereketli bi ay. sen de zorluklar yaşadın ama maşaAllah 28 haftayı doldurmuşsunuz  :nazar: :nazar: :nazar: