28 Nisan , 2024, 15:27:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN ELİFİM (ELFO) HAMİLE

Başlatan esracım, 25 Eylül , 2012, 10:21:18

« önceki - sonraki »

zeynoş

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Eylül , 2012, 09:41:03
:love9: zeynep yazıcama özlem yazmışım  :opucuk: rabbim sanada nasip etsin inşallah  :amin: :love9:
aaaaaahhhhhhhh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: özlemmmiiiiii :ehi: :ehi: :ehi:

elfo

Alıntı yapılan: zeynoş - 26 Eylül , 2012, 09:42:20
canım seni sonsuz duygularımla tebrik eder sağlıklı bir gebelik geçirmeni CENABI HAKTAN dilerim.. :amin: :amin: :amin: hatırladın mı bilmem ben canımın darlığından aynı zamandada formda yeni olduğumdan isimleri karıştırır sana hep sorardım çocuğun varmı diye sende bana bu 3 oldu sorduğun diye biraz kızıp sormaya devam et belki olur demiştin  bak o gün geldi çattı .RABBIM NE BÜYÜKSÜN........

evet  :ehi: :ehi: :ehi: iyiki sürekli sormuşsun. inşaAllah Rabbim tez zamanda sana ve isteyen herkese nasip eder.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 26 Eylül , 2012, 09:20:33
elif belirtilerini yazar mısın rica etsem ?   :opucuk:

ülkücüm birazdananne olmak istiyorum bölümüne bi konu açacağım onu okumanı istiyorum soruna da cevap bulacaksın  :opucuk:

ORNA

tebrikler elifcim allah kucağına aldıgın günleride gösterir inşallah  :amin: :amin: :amin: gerçekten çok sevindim inşalah darısı bizim başımıza  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:hieyt: :hieyt: :hieyt:

gözlerime inanamıyorum bu ne güzel bi haber böyle  :nazar:

elifçim kendimin olduğu kadar sevindim gerçekten azmettin ve Rabbimin mükafatını aldın.

inşallah sağlıcakla da alırsın kuzumuzu kollarına. 2 yıl önce ben de 12 ekimde öğrenmiştim... demek ki seninki de haziran bebeği olucak  :occasion14:

kendine ve mercimeğine iyi bak canım  :opucuk:  :flowers:

elfo

öznurcum daha dün akşam aklıma geldin. öznur siteye girmiyor girseydi görürdü dedim. biliyodum çoook sevineceğini  :hello2: :hello2: :hello2:

çok şükür Rabbim bana da gönderdi isteyen herkese de göndersin  :amin: doğum 23 mayıs görünüyor evlilik yıldönümümüz 22 mayıs  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

suzannn

NE YAPIYON ELİFÇİM DR. NE ZAMAN GİDİYORSUN

elfo

dün gittim suzancım
kese görünmedi değer 3500 üzeri olmalı dedi doktor kese için. nokta gibi bişey vardı da kesin o diyemem dedi. dış gebelik olayı var mı ona baktı çok şükür yumurtalıkların da iyi dedi. sadece overin birinde çatlamamış kist olmuş yumurta var. o da sıkıntı değilmiş bebek büyüdükçe vücut onu atarmış inş.

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 14:08:01
dün gittim suzancım
kese görünmedi değer 3500 üzeri olmalı dedi doktor kese için. nokta gibi bişey vardı da kesin o diyemem dedi. dış gebelik olayı var mı ona baktı çok şükür yumurtalıkların da iyi dedi. sadece overin birinde çatlamamış kist olmuş yumurta var. o da sıkıntı değilmiş bebek büyüdükçe vücut onu atarmış inş.
İYİ CANIM SEVİNDİM BAKALIM SIRAYLA HEYECANLARI YAŞARSIN BİR DAHAKİ KONTROL NE ZAMAN İLAÇ VERDİMİ

elfo

yok vermedi sadece internetten görüştüğüm doktor 12. haftaya kadar kullanmam için bi şeker ilacı verdi. bu şimdilik vermedi. bi daha cumaya haftaya cuma yani

suzannn

Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 14:19:45
yok vermedi sadece internetten görüştüğüm doktor 12. haftaya kadar kullanmam için bi şeker ilacı verdi. bu şimdilik vermedi. bi daha cumaya haftaya cuma yani
FOLİCASİT KULLANIYORMUSUN

mavişim80

ELİFİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

COK AMA COK MUTLU OLDUM YENİ GÖRDÜM BEBEĞİM

ALLAHIM SAĞSALİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 26 Eylül , 2012, 14:21:59
Alıntı yapılan: elfo - 26 Eylül , 2012, 14:19:45
FOLİCASİT KULLANIYORMUSUN

evet canım onu çok düzenli olmasa da son 3 aydır kullanıyordum

xxcansuxx

elif canım arkadaşım çok mu çok sevindim bu harika bir haber  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

rabbim kucağına almayıda nasip etsin  :amin: :amin: :amin: geçen aklıma geldi hiç denk gelip konuşmuyoruz napıyor diye ama hep dualarımdaydın çok şükür senden de güzel haber geldi darısı tüm bekleyenlere  :amin: :amin: :amin:

Allah a emanetsiniz mercimekle çok güzeel ya hasret sona erdi bana da dua et  ;)

xxcansuxx

eliffffffffffffffff senin tickerini sevsinler yapması bile ne heyecanlı dimi rabbim bu günleri gösterdi seninde o minnak mercimek büyücek büyücek koca (kız ) olup çıkacak diye yazmışım sonra farkettim :suclu: :suclu: :suclu:  bak teyzesi cinsiyet tahmininde bulundu bile  :ehi: :ehi: sağlıkla dünyaya gelsinde  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: