28 Nisan , 2024, 21:26:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜRLER OLSUN ELİFİM (ELFO) HAMİLE

Başlatan esracım, 25 Eylül , 2012, 10:21:18

« önceki - sonraki »

doruk38

hamileyken her şey şaka gibiydi. kızımı kolllarıma alınca anladım kiiiiii.... Allah kadınlara mucize vermiş.... bir bebeğin gözle görülemecek kadar küçükken anne karnında yaşama imkanı bulması veee dünyaya gelip anne babasına evlat olması kesinlikle hiç tartışılmasız bir mucizee... Rabbim bu mucizeyii el açıp bekleyen tümm kadınlara nasip etsin inşş.. :amin: elifom sende hamileliğin tadını çıkar.. günler su gibi akıp geçecek. birde bakmışsın minik mucizen kollarında olacakkkk. ben kendimi dün gibi hatırlıyorum .... hamile kalmak için çok sitres yaptım. şimdi ise içerde vızıldayan uyumak istemeyn bir kızım varrr. zaman gerçekten su gibi akmışş.....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun insallah sorunsuz hamilelik gecirir yavrunu kucagina alirsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:    darisi bekleyen arkadslarimizin basina ins  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Bluegirl

hayırlı olsun rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inş  :amin: 
darısı bekleyen isteyen herkese olsun  :amin:  :amin:

elfo

Alıntı yapılan: doruk38 - 25 Eylül , 2012, 22:29:30
hamileyken her şey şaka gibiydi. kızımı kolllarıma alınca anladım kiiiiii.... Allah kadınlara mucize vermiş.... bir bebeğin gözle görülemecek kadar küçükken anne karnında yaşama imkanı bulması veee dünyaya gelip anne babasına evlat olması kesinlikle hiç tartışılmasız bir mucizee... Rabbim bu mucizeyii el açıp bekleyen tümm kadınlara nasip etsin inşş.. :amin: elifom sende hamileliğin tadını çıkar.. günler su gibi akıp geçecek. birde bakmışsın minik mucizen kollarında olacakkkk. ben kendimi dün gibi hatırlıyorum .... hamile kalmak için çok sitres yaptım. şimdi ise içerde vızıldayan uyumak istemeyn bir kızım varrr. zaman gerçekten su gibi akmışş.....

zehracım ben de dün gibi hatırlıyorum senin adetine 4 gün kala hamile olduğunu öğrendiğini, bize haber verdiğini  :love9: benim sana sürekli mesaj atıp sorular sorduğumu, hani üşütürdüm de hep adetim gecikirdi engin bilgilerinden yararlanırdım  :laughing7:

Rabbim kimseyi bu mucizeden mahrum bırakmasın  :amin: dün doktorum bi laf söyledi. şu an ne senin ne de benim elimden bişey gelir. şu an büyük bir yaradılış mucizesi gerçekleşiyor dedi. çok etkilendim. Rabbim çok büyük mucizesi hazinesi aklımızın almayacağı kadar.

tek sorunum işlerim yoğun daha doğrusu baş ağrısı işler. hamile kalsam aklım hep karnımda olur sanıyordum tam tersi dünden beri defalarca unuttum. belki böyle olması daha güzeldir. arkadaşın birine demişim ben varya hamile kalırsam bülent ersoy gibi yürüyecem  :ehi: dün aradı soruyor  başladın mı bülent ersoy gibi yürümeye diyor. alakam yok dedim çünkü sürekli unutuyorum  :k06:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

muhribe

arada unutuyor olman guzel canim

yoksa suram agridi buram sizladi derken stres yaparsin ypk yere

hic diyen oldu mu bilmiyorum ama bence bebis erkek  :hello2:

allah sagliklisini versin  :amin:

_inci_tanem_

ben dedim betül'cüm dün Eymen geliyo diye  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Ne güzel şimdi bebeğin cinsiyetleri üzerine yorumlar yapılıyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

:crybaby2: :love9: :crybaby2: gerçekten harika bişey yaa rabbime şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

suzan  :love9:  saadet  :love9:  ayşe  :love9:  özlem  :love9: ayşe  :love9: şule  :love9:  tuba  :love9:  ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlarım  :love9: inşallah enkısa zamanda sizleride konuşuyor oluruz rabbim sizlerede nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

masal12

elifcimmmmmmmmm gözünaydın  arkadasımm :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) daha yeni gördüm cok mutlu oldummmm yüce allahım sabır edenleri boyle mükafatlandırıyor işte canım benimmm valla kendim hamile olmuş gibi sevindim yaaaaa sen şimdi anne mi olucaksın allah saglıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin tatlım  :amin: :amin: :amin: :amin:

elfo

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Eylül , 2012, 08:37:13
arada unutuyor olman guzel canim

yoksa suram agridi buram sizladi derken stres yaparsin ypk yere

hic diyen oldu mu bilmiyorum ama bence bebis erkek  :hello2:

allah sagliklisini versin  :amin:

betül şu yazıyı kasık ağrılarımla okudum  :laughing7: gerçi dün doktorum kasık ağrısının çok normal olduğunu artık rahmin büyümeye başladığını söyledi  :hello2: yüce Mevlam isteyen tüm arkadaşlarıma tez vakitte nasip etsin  :amin: :amin: sağlıklı hayırlı olsun ama bence de erkek  :hieyt:

elfo

Alıntı yapılan: masal12 - 26 Eylül , 2012, 09:05:57
elifcimmmmmmmmm gözünaydın  arkadasımm :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) daha yeni gördüm cok mutlu oldummmm yüce allahım sabır edenleri boyle mükafatlandırıyor işte canım benimmm valla kendim hamile olmuş gibi sevindim yaaaaa sen şimdi anne mi olucaksın allah saglıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin tatlım  :amin: :amin: :amin: :amin:

masalcım Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin. ümidini hiç kırma bana da doktorlar hep olur olur dediler. hamd olsun oldu gör bak inş. senin de olacak mutlaka yürüyüş ve bol bol dua et  :opucuk:

FİGENN

elif belirtilerini yazar mısın rica etsem ?   :opucuk:

zeynoş

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Eylül , 2012, 09:03:34
:crybaby2: :love9: :crybaby2: gerçekten harika bişey yaa rabbime şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

suzan  :love9:  saadet  :love9:  ayşe  :love9:  özlem  :love9: ayşe  :love9: şule  :love9:  tuba  :love9:  ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlarım  :love9: inşallah enkısa zamanda sizleride konuşuyor oluruz rabbim sizlerede nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:
aşkolsun bende varımmmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

:love9: zeynep yazıcama özlem yazmışım  :opucuk: rabbim sanada nasip etsin inşallah  :amin: :love9:

zeynoş

canım seni sonsuz duygularımla tebrik eder sağlıklı bir gebelik geçirmeni CENABI HAKTAN dilerim.. :amin: :amin: :amin: hatırladın mı bilmem ben canımın darlığından aynı zamandada formda yeni olduğumdan isimleri karıştırır sana hep sorardım çocuğun varmı diye sende bana bu 3 oldu sorduğun diye biraz kızıp sormaya devam et belki olur demiştin  bak o gün geldi çattı .RABBIM NE BÜYÜKSÜN........