2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

özlem0609

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 18 Nisan , 2013, 19:29:12
ayy kızlar şekerden mi kilolu diye korktum çok şükür bişey yok ama tok gittim kan verd,m sonra şekerli suyu içtim 1 saat bişey yemedim tekrar kan aldılar doğru bi uygulamamı bilemiyorum 21.haftada şekermi yapılırki :dontknow:neyse devlete gittiğimde tekrar yaptırırım  :k06:

yok canım yaa korkulacak bısey olur mu hıc,bende 23.haftamda gıttıgımde 554 gr dı,hatta oğluşumada göbekli demişti dr :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: evt seker testını erken yapmıslar,onun zamanı 24-28 arası dıye bılıyorum,bızde suan 26.haftadayız,hala olmadık seker testını,sen ıcını ferah tut,bebısın tosun gıbı masallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sudenaz85

sağol canım anaam tosuncukk olursa sezaryan oluruz galibaa :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: almila__ - 18 Nisan , 2013, 18:01:56
yaa gebelik şekeri var die kendi dedi dietıne dıkkat et dıe ne bilim ii de ben ilk 3 ay hemen hemen hiç bişi yiyememiştim kusmaktan o zman haftasıyla uyumluydu ıyıydıde sımdı bırden noldu bole kasılmaların var evet bebeğin eşi biraz aagıda dedi yanı erken doğum olabılır :y25: :y25: :y25:
ne bilim yaa zaten çok su içiyordum dıkkat edıyordum ama suyu daha da arttır dedı
3 hafta geçmeden tekrar gel dedı amnıyon sıvısını olcucek tekrardan sıvısının az olmaması gerekıyormus :y25: :y25:

inş. haticem ii olur dua edın  :amin: :amin:
canım çok üzüldüm  :sad1: yemekler alakası oldugunu sanmıyorum olsaydı benim olurdu buna İnan ben düzgün yemek yiyemezdim hep meyvele geçerdi günlerim bol bol su iç inşallah iyi olacak herşey ben inanıyorum stresten yedin bitirdin kendini  :sad1: çocuğuna yazık be anam  :sad1:

huzur

Günaydın kızlar..
Elif;
canım çok üzüldüm. inş kısa sürede herşey yoluna girer. moralini yüksek tut.
inş hiçbişey olmaz. bebeğin eşinin aşağıda olması erken doğummu demekmiş. ben dr a dedim erken doğum olabilirmi falan dedim. oda bunu şuan bilemeyiz. hiçbir dr da erken doğum var yok diyemez dedi. göbeğim aşağıda dedim bende. etraftan hep öyle söyleniyordu. oda bu senin yapınla alakalı dedi. tıbben kantılanmış bişey yok göbek aşağıda olunca sorun oolacak diye bişey yok dedi.
o sıvı niye azalıyormuşki..
dr una güveniyormusun canım. bide başka dr a git istersen.
bazı dr lar felaket tellallığı yapıyorlar..
sıkma canını. stres herşeyi başlı başına etkiliyor zaten..

sudenaz; canım seninde iyi olmana sevindim.

Allah hepimiizn bebeklerini sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin..

bende bu aralar çok stresliyim moralim bozuk ister istemez engel olamıyorum buna.
evde hiçbişey yapmak istemiyorum.
ev birbirinde. sabah sürünerek kalkıp işe gidiyorum.
halim olsada canım istemiyor.
çocuğuma nasıl bakacaım ben diye sstrese giriyorum.
ben beceremem diyorum.
bi çocuğun sorumluluğu kolaymı diyorum. nerden  bulaştım bu işe diyorum.Rabbim affetsin.
bu aylarda böyle düşünmek normalmi acaba.
Ananm ilk nefes programında izlemiş. tam senin bu düşüncelerinden bahsettiler bu hafta diyor. izleyemedim tabi.
çocuğumun herşeyini en güzelini almaya çalışıyorum ama önemli olan ona en güzel eğitimi ilgiyi verebilecekmiyim..
çok üzülüyorum. sabahları erken kalkmam gerekcek. kalkanbilecekmiyimm. herşeyine yetebilecekmiyim..

Balböceği

Su içmediğinden azalmış, burda çoğu arkadaş yaşadı bol bol su içmeniz lazım kızlar  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

evet kızlar çok su için ben günde 2 litre rahat içiyorumdur sadece bebeğin suyuna değil herşeye faydası var ihmal etmeyin

Aşkk

elifim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
bebeğini düşünüp kendine gelmene sevindim canım  :aferin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inş her şey yoluna girecek bu günleri geride bırakacaksın canım  :amin: :amin: :amin:
biz de bugün dr a gittik bebeğim gayet iyiydi çok şükür  :amin: :amin:
ama ben biraz fazla kilo almışım ona canım çok sıkıldı  :sad1: kendimi takip edip dikkat etmem lazım  :-\

Balböceği

Siz bebişleri düşünün  :love9: canınızı sıkmayın  :love9:

Ceyloş boşver kız alınan kilo olsun oda gider  :opucuk:

Aşkk

sağol edoşum  :opucuk:  :love9:
gider edoşum gider de doğumumu zorlaştırır diye korkuyorum sıkıntım bundan yoksa 100 kilo olayım  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: almila__ - 19 Nisan , 2013, 23:46:53
Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Nisan , 2013, 22:13:46
Alıntı yapılan: almila__ - 18 Nisan , 2013, 18:01:56
yaa gebelik şekeri var die kendi dedi dietıne dıkkat et dıe ne bilim ii de ben ilk 3 ay hemen hemen hiç bişi yiyememiştim kusmaktan o zman haftasıyla uyumluydu ıyıydıde sımdı bırden noldu bole kasılmaların var evet bebeğin eşi biraz aagıda dedi yanı erken doğum olabılır :y25: :y25: :y25:
ne bilim yaa zaten çok su içiyordum dıkkat edıyordum ama suyu daha da arttır dedı
3 hafta geçmeden tekrar gel dedı amnıyon sıvısını olcucek tekrardan sıvısının az olmaması gerekıyormus :y25: :y25:

inş. haticem ii olur dua edın  :amin: :amin:
canım çok üzüldüm  :sad1: yemekler alakası oldugunu sanmıyorum olsaydı benim olurdu buna İnan ben düzgün yemek yiyemezdim hep meyvele geçerdi günlerim bol bol su iç inşallah iyi olacak herşey ben inanıyorum stresten yedin bitirdin kendini  :sad1: çocuğuna yazık be anam  :sad1:
ben stres olmuyum da kım olsun edam baksana 2 gun gulsem 5 gun ağlıyorum herkes bi yandan ayrı ayrı ustume gelıyor baksana su halde bıle hala eşim laf sokmalarına devam edıyo ne bılım cok daraldım aslında çok bunaldım bıldıgınız gıbı degıl
neyse hayırlısıyla su doğumu bısağlıcakla atlatıyım da inş Allahın ıznıyle :amin: :amin: :amin:
haklısın canım biz de bir takım savaşlar verdik aile içinde  :sad1: İnan içim bomboş çünkü herşeyi döktüm sende öyle yap anlat anlamıyorsa zorlama değmezzzzzz kimse için değmez şu an da önce sen ve bebeğin gelir. Bebeğin sağ salim doğacak  :amin: Rabbim bu sağlık konusunda kimseyi sınamasın önce sağlık gerisi zatn boş

Allah bilir de, daha beler göreceğiz neler  :'(

Balböceği

Hayırlısı olsun ceyloşum  :amin: Rabbim sağlık sıhhat versin kuzulara  :amin:

Balböceği

Allah eşlerimizinde onların ailesine de bizlere Hidayet versin, paslı kalplerimiz imana gelsin  :amin:

Allah'tan korkan kullan utanan olsalardı zaten biz zaten unları yaşamazdık  ::)

Buda gelir Buda geçer  :hello2:

Aşkk

sağolun kızlar rahatlattınız beni  :muzz: :muzz: :muzz:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
iyiydi elifim kıpır kıpır  :k06:  :nazar:
kızlar nie bu insanlar böle yaa edoşum ne güzel sölemiş Allah hidayet versin herkese  :amin: :amin:
elifim sen şu dönemi bi atlat hele sona icaplarına bakarsın canım ama şu an bebeğine odaklan  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

Aşkk

aynen elifim aynen hepsinin sırası gelecek  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ama nolur şu an üzme kendini biliyorum zor ama düşünme hiçbişeyi  :aferin: :opucuk: :opucuk:
dua edelim rabbim hidayet versin  :amin: :amin: :amin:
teyzesi çok inat etti ama bi poz verdi  dr umuz da resim verdi bize  :hieyt: :hieyt:  :love9: :love9: :love9: