2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

huzur

resmi  göremiyorumda linkten baktım caınım. biraz daha dolaşalım bakalım.. neyi almaya karar vericez.
şimdide isim arıyorum :occasion5: :occasion5:

sudenaz85

bizimde kıyafetler hazır ama büyük parçalar bide çanta felan alınmadı. kızlar birde ben aşırı yemeye başladım ve abur cubur.çikolata cips dondurma çerez ne yapıcam bilmiyorum yarın kontrolüm var dr.ne diycek bakalım 5 haftada 5 kilo yuh der heralde :y25: :y25:

sudenaz85

ayy inş.canım bebeklerimiz sağlıklı olsunda sorun değil.bende 2 kilo vermiştim bu ay birden aldım nasıl oldu anlamadım :y25: kesicem ama kendimi tutamıyorumki yarın sende gelince bilgi ver canım  :love9:

sudenaz85

yok canım sadece kıyafet aldım onları doğuma yakın bi zamanda almayı düşünüorum.ben yarın akşama doğru gelirim ancak yazışırız yine inş.iyi haberlerle. :amin:

♣ ђคtเςє ♣

yarın şeker ölçümüm var ama ben hala profiterol yiyorum sonum ne olur sizce  :ehi:

Aşkk

kızlar  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
elifim annemdeydim o yüzden giremedim canım  :-* :-*
aşımı oldum çok şükür hiçbi sıkıntı olmadı  :amin: elifim sana kötü etki etmiş canım geçmiş olsun  :opucuk:
annemle alışveriş yaptık çok güzel ciciler aldık  :love9: :love9:
kızlar bence öle büyük kıyafet falan almayın şimdi den doğsun giydirerek alırız hem birden yüklenmemiş oluruz hemde boyu yapısı belli değil henüz  :dontknow:
yatak konusun da hala kararsızım  :k06: ahşap beşik çok istiyorum kafama iyice koydum o tamam  :k06:
sonasını bilmiyorum  :dontknow:
dün 2.düzey ultrasona girdik çok şükür herşey çok iyiydi hiçbi sorun yoktu   :amin: :amin: :amin:
çok hareketliydi dün azdı resmen  :k06: :k06: :k06: resim alamadık  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
çok üzüldüm  :y25: :y25:
cuma günü de kendi dr uma gidicem  ::)

♣ ђคtเςє ♣

elifim   :y25: çok üzüldüm canım nolur dikkat et kendine yapma diyet falan ne yapıyosan ilaçlarını al hemen herşeyine çok dikkat et  :y25: dua ederiz bide bol bol allahın izniyle bebişimiz hayırlısıyla gelir  :amin:

sudenaz85

canım bende şimdi geldim neden azalma oluyomuş peki yaa diyet felan yapma yaa ye gitsin ne yapman gerekiyomuş blgi vermedimi kaçıncı haftadaydın?
bizimde çok şükür herşey yolunda 458 gr olmuş biraz kilolu buldu şeker testi yaptı tok karnına :icon_scratch: sonuç iyi çıktı boyuda25,30mu ne dedi artık nasıl bilmiyorum almila sende kafana çok takma beslenmen iyi olsun oda iyi olur eminim geçmiş olsun inş.düzelir canım kısa zamanda :amin: :amin:

Aşkk

elifim  :y25: :y25: ne yapman gerekiyosa yap canım diyeti falan bırak bakalım  :sad1:
en önemlisi moralini düzgün tutman lazım canım bu moral bozukluğu da etkiliyodur nolur sıkma canını kafana takma bişi :opucuk: :opucuk: Allahın izniyle sağ sağlim sağlıklı bi şekilde kavuşacaksın prensese  :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

elifim dualarımız senin olacak merak etme canım  :amin: :amin:
ama senin moralini yüksek tutman lazım canım benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sudecim sizinde iyi geçmesine sevindim canım  :opucuk: :opucuk: biraz tosuncuk olcak desene  :k06:  :nazar:

Aşkk

elifim sıkı diyet yapmasın yemene yine dikkat edersin ama abartmadan  :dontknow:
elinden suyu düşürme kuzum  :opucuk:  :opucuk: :opucuk:
bi daha ki gittiğinde inş herşey normale dönmüş olacak göreceksin  :amin: :amin:

Aşkk

Allah korusun canım kötü şeyler getirme aklına hiç bişi olmayacak göreceksin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

özlem0609

canım dediğin gibi durduk yere olması dıyetınden de olabılır,sıvının azalması sudan kaynaklanmıyo sanırım,bi arkadasımında oyle olmustu,ama sen yıne suyu bol bol ıcmeye devam et canım,bi de moralını yuksek tut :caca: :caca: :caca: koyuverme kendını,bebegın senı hıssedıyo,oda uzuluyodur bu duruma,bebegın ıcın pozitif dusun,istedigini ye bakalım,dıyet yapma,komposto iç sulu sulu,olmazsa haftaya bı daha gıt bakalım bı baska doktorada,sıkma canını,dualarımız bebıslerımız ıcın,saglıcakla gelıcekler :amin: :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

ayy kızlar şekerden mi kilolu diye korktum çok şükür bişey yok ama tok gittim kan verd,m sonra şekerli suyu içtim 1 saat bişey yemedim tekrar kan aldılar doğru bi uygulamamı bilemiyorum 21.haftada şekermi yapılırki :dontknow:neyse devlete gittiğimde tekrar yaptırırım  :k06:

ayy

elifim canım benim çok üzüldüm :sad1: :sad1:
ama inşallah herşey düzelecek kuzum sen drun dediklerini uygula .bide moralini yüksek tut bebişin sağlıcakla vaktinde gelecek inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:.hiçbişeyi kimseyi takma sadece bebeğini ve kendinni düşün bol bol dua et bitanem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
herzaman dualrımdasınız benimde kuzum :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: