2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

sudenaz85

ceylan  çok sevindim canım bende 20.haftadan sonra detaylıya giricem. ya bizim pipiyi göstermedi. :k06: :k06:bende çatlarım sanırım beyaz tenliyiz krenlerin adını bize verde bizde alalım canım.
özlem canım sana da sevindim ve küçük şeyleri hiç stres yapma diyorum ama bende öyleyim allahım bebişlerimizi korusun sağlıklı şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. :amin: :amin: :amin:

Aşkk

özlemcim bütün drlar aynı dil maalesef  :dontknow:
sanırım bebeklerimiz doğana kadar bize huzur yok  :sad1:
bi sağlıklı doğsalar alsak kucağımza  :amin: :amin: :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 15 Mart , 2013, 21:31:59
ceylan  çok sevindim canım bende 20.haftadan sonra detaylıya giricem. ya bizim pipiyi göstermedi. :k06: :k06:bende çatlarım sanırım beyaz tenliyiz krenlerin adını bize verde bizde alalım canım.
özlem canım sana da sevindim ve küçük şeyleri hiç stres yapma diyorum ama bende öyleyim allahım bebişlerimizi korusun sağlıklı şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 15 Mart , 2013, 21:35:13
özlemcim bütün drlar aynı dil maalesef  :dontknow:
sanırım bebeklerimiz doğana kadar bize huzur yok  :sad1:
bi sağlıklı doğsalar alsak kucağımza  :amin: :amin: :amin:
sagolun kızlar,sag salım alalım kucagımıza bebıslerımızı,tabı sonrası da onemlı,Rabbım cocuklarımızla mutlu bı hayat gecırmemmızı nasıp etsın inş :amin:

Aşkk

sağol sudecim :opucuk: geçen sefer pat die görmüştük bu sefer uykudan büzüştüğü için zor gördük  :k06: :k06: :k06: zor gördük ya hala içimde acaba değişebilirmi die geçiyorum :dontknow: inş detaylıda tam görürüz :k06: aslında her halukarda çatlıcaz da işde belki etkisi olur  :dontknow:
sudecim 3 tane krem verdi hangisini istersen onu kullan dedi

phytolastil

mustela

elosalic

amin özlemcim inş canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

şu reklamlarda çıkan bi çatlak kremi var onu sorcam eczaneye hamileler kullanabiliyosa o çok iyi  :icon_thumright:

almila__

haticem bana doktorum mustelayı al dedı hem çatlaklar için hemde çatlak önleyici mustelayı aldım bide
çatlaklar için bi yağ karışımı söledi onu aldım aktardan  :icon_thumright:

almila__

özlemcim bebişlerimiz Allaha emaanet dediğin gibi kucağımıza  alana kadar bu stres geçmez her kontrolde aynı stres olcak
Rabbim sağlıcakla kavuşmamızı nasip etsin  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

en zaten yağ bide fındık yağı sürüyorum elifcim senin çatlağın var mı bnm yok olucak gibide durmuyo kaşınmıyo bile ama çatlamasın diye uğraşıyorum gende  :dontknow:

almila__

40 gr susam yağı
20gr aynı sefa yağı
20gr hindistancevizi yağı
bana bu yağları soledi canımdoktorum :opucuk:

evet canım yaa ben beyaz tenlıyım bıde cıldım kuru çatır çatır çatladım yusufda bide o zaman çok zayıftım 48 ıle hamile kalmıstım 21 kılo almıstım  :-ooo göğsum karnım bacaklarım çatır çatır çatladım  :-ooo

şimdi 2. de daha da çatlamıyım diye mustela ve bu yağları soledı doktorum

canım çatlamıcam gıbı deyip bırakma son aylarda çok şişiyoruz çunku o zamn daha çok çatlıyo insan :opucuk:

Balböceği

Elif ikinci çatlamayayım dedin de ilkınde izler durmuyor mu  :dontknow:

Bende çatır çatır çatladım normal krem bile yetermiş boşver çatlayım dedim üstünde durmadım ama doğumdan sonra hep bariz ortada  :-\ eskisi kadar yok ama bebe yağı da oluyormuş..

Bakın son günlerde TV'de bir reklamda gösteriyorlar bide ona bakın ben merak ettim.  :k06:

almila__

duruyor edam bıde doğumdan sonra da bıssuru çatlak gderici sıkılaştırı krem kullandım çok bi faydası olmadı
:dontknow:

Balböceği

Benimde vardı öyle bide kaç lira para verdim sevmiyorum öyle sürmeyi falan

Sonra böyle ldik ilaç boşa gitti  :dontknow:

almila__

şu butikbebeden alışveriş yapan varmı  :dontknow:
guzele benzıyor

Aşkk

biz önlem alalım ama yine de boş vücudumuz çatlamaya elverişliyse yapacak bişi kalmıyo  :dontknow:
elifim butik bebeden ben hiç alışveriş yapmadım canım  ???

almila__

ceylanım guzel şeyler var ama sipariş veripte elimize gelince şok olmalayalım  :-ooo :-ooo
bi sorim dedim