2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

almila__

huzur

ben işten giriyorum. her siteyi açmıyor.
bunuda açamadım. göremedim o yüzden :BangHead:

Aşkk

elifim çok güzelmiş  :icon_thumright:
dün eşimle de konuştuk oda benim gibi bunları hiç beğenmedi  :igrenc: :igrenc: :igrenc:
normal beyaz yataklar varya ondan alırız dedi ama bugün bi arkadaşımla konuştum park yatağı bende sevmiyorum ama en güvenli o dedi  :BangHead:  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

almila__

ceylanım acele etme az daha buyusun bebiş gezersin biraz havalarda guzellemiş olur gezersin bakarsın içine hangisi siniyorsa onu alırsın kuzum  :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ayy elifim haklısın da sorma yaaa dün gece uyuyamadım biliyomusun  :y25: :y25: :y25:
nasıl yapıcaz nasıl edicez die düşünmekten yetişecekmiyiz bi telaş sardı beni  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
bugün annemle konuştukta sağ olsun o rahatlattı beni  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

huzur

benim annemlerde bi telaş bi telaş.
erkek kardeişm 16 yaşında gazete almış oyun cd si veriyormuşta.
anneme vermiş anne bunu sakla yeğenime diye.
ne kadar duygulandım..
ama ne eşimde nede eşimin ailesinde böyle bi hareketlilik yok..
cinsiyetini bekliyorlarmış...

almila__

canım hiç telaşlanmana gerek yok ben yusufumda alışveriş yapmaya başladığımda 7 aylıktım :k06: :k06:
bi anda düşündüğünden daha bile fazla eşyası oluyor bebişin hiç telaşlanıp kafana takma :opucuk: :opucuk:
bu sefer erken yapmayı düşünüyorum oda doğum ağustosa gelicek ya kısmetse eee temmuzda da ramazan var o sıcaklarda koca göbüşümüzle suları hüplete hüplete nasıl dolaşcaz :k06: onu için haziranda tamamlıyım diye düşünüyorum kısmetse :amin: :amin:

sudenaz85

:ehi: :ehi:kız daha çok vaktimiz var niye yetiştiremiycen  bol bol para biriktir sen şimdi herşey alınır :opucuk: :opucuk:

huzur

kızlar biz oruç tutmuycaz dimi.
ben zaten çalışlıyorum. milletin içinde sumu içicem sanki...

sudenaz85

masal aynı benim annemde çok şey yapıyo kayınvalideme söylüyorum annem şunu yapmış bunu yapıyomuş die daha erken nie acele ediyoki dedi bi bozuldum sinir oldum :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: birde eşim tarafında ilk torun kız annesi farklı oluyo ama bizim gelin hamileyken biz nasıl hevesliydik ne görsek alıyoduk ya herkes aynı değil işte :violent1: :violent1:

sudenaz85

tutuamayız sanırım son aylarımız oluyo allahtan okullar tatilde bende evde oluyorum :hello2: :hello2: :hello2:

huzur

Aşkk

aynen kızlar annemde hergün bişiler alıyor arıyor şunu aldım bunu aldım birbirimizden haberdar olalım aynı şeyleri almayalım dio  :y25: :y25: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
öbür taraftan tık yok  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
ailemizin ilk torunu olacak inş  :amin: :amin: :amin:
anneme dedim hatta hayır hiçbişi alma onlar alsın banane onlardan dio annem yaa  :y25: :y25: :y25:
daha çok var dimi kızlar rahat olayım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ne bilim elifim incik cıncık çok olunca sanki yetişmicek gibi telaşlanıyorum  :dontknow:
herşey yapılrıda ramazan da su içilmez yaaa  :sad1:

huzur

ceylan temmuz ayında dayanabileceğimizi sanmıyorum ne açlığa ne susuzluğa..