2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

Aşkk

maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: olur o kadar annesi  :k06:  :love9: :love9: :love9: :love9:

bhrssyy

aynen canım uzun bı zamandır uyuyamıyorum ben  :sad1: ama napalım oynuyoz butun gece  :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

bhrssyy

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 14 Mart , 2013, 01:22:15
maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: olur o kadar annesi  :k06:  :love9: :love9: :love9: :love9:
valla olur da canım doguncada böyle olursa napıcam bılmem sımdı uyutmuyo ama sesıde cıkmıyo yawrumun  :k06: :k06:

bhrssyy

almila__

baharcım şimdiden alıştırıyor işte gece uyanmalarına uykusuzluğa hazırlık yapıyo bebişin idmansız olmaz diyo :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

h.geldin canım :flowers:

bhrssyy

:ehi: bende öyle diyorum ama bazende iyice perişanları oynuyorum bırakta uyuyayım son son diyorum bu sefer daha çok tepikliyo sıpam  :ehi: :ehi:  :love9:

♣ ђคtเςє ♣

hb canim :opucuk:
Midem cok fena uyuyamiyrm acayp bulaniyo :sad1:

Aşkk

anam tepikten mi uyuyamıon  :-ooo :-ooo vay sıpa  :k06: :k06: :k06: :k06:
bakalım bizimki ne yapacak  :k06: :k06:
hatçem gidion mu gelionmu  :icon_scratch:
gel öpeyim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

hatcemmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
neden gelmiyorsun yanımıza :sad1: :sad1: :sad1:
bahar sende gell laaaa :opucuk: :opucuk:

bhrssyy

aynen canım su an bile tepikliyo  :k06: hatice bulantıların hala geçmedi mi canım :(

bhrssyy

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 14 Mart , 2013, 01:32:23
hatcemmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
neden gelmiyorsun yanımıza :sad1: :sad1: :sad1:
bahar sende gell laaaa :opucuk: :opucuk:
ayşecim ben kuzeyden güneyden anlamıyom bacım  :k06: :k06: okuyom sizi sadece yorum yapamıyorum  :dontknow:

ayy

yokk  kzuum merhamete gectikkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
siz gelin laa  :love9: :love9: :love9:

Aşkk

hatçem nie bulanıyo miden  :icon_scratch:
hay allah hatçem yaa  :sad1:
merhamete geçtik dio ya laaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayşem seviom laaa seni  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :love9: :love9: :love9: :love9:
hadi oraya gelin  :muzz:

sudenaz85

günaydın kızlar gece gece ancada çene yapışsınız aboooowww :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:bende sabah namazı kaltıydım hala uyuyamadım bebeğimizi görücez inş.güzel haberlerle gelirim  :amin: :amin:stres yaptım kendime :honk:s y
akşama gelirim artık çook işimiz var daha öpüyom hepinizi :opucuk: :opucuk: :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :k06: :k06: