2013 Haziran, Temmuz, Ağustos Anneleri...

Başlatan Balböceği, 09 Eylül , 2012, 14:28:16

« önceki - sonraki »

ayy

5 yetmezse 7 olsun Allahımm verrrr :amin: :amin: :amin:
üçüz yetmezz dördüz olsunn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ceyimm :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

heee ya elifim valla bugün aklım sendeydi  :sad1:
çok şükür ki iyi haberlerle geldin  :amin:
ayşem 4 üz yetmez dokuz olsun  :amin:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

aynen ceylanım valla benım de aklım sızde kalıyo sız hastanedeyken hep beraber gidip beraber gelelim :D :D :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah razı olsun caylanım :amin: :amin: :amin: :amin: sende güzel haberlerle gelceksin inşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

evet evet hattta futbol takımı kursun ayşem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

hee kocamm atletizim takımı kurcakk arada kızlarda sıkışsa bariii :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

bhrssyy

almila__

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Ayşeemmmm rabbim  :amin: :amin:hayırlısıyla gönlunde ne varsa muradını versin inşşşşşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
öyle ağız ucuyla laf olsun die demiyorum bak gönulden dua edıyorum hep biz seni çok seviyoruzz :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

inşşşşşş elifim inşşşşşş canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
karma olsun ayşem cinsiyetler takım olsun  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
evet ayşem seni çok sevioz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
canım hoşgeldin  :opucuk: adını unuttum kusura bakma  :-[

ayy

eliff spa gösterdim diye ve göstercem  diye demiyonn dimiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yokk laa bende sizi deli gibi seviyommm :-ooo :-ooo :-ooo :love9: :love9: :love9:

ve kendim gibi biliyom sizi :love9: :love9: :love9:
Allah milyonlarca kez razı olsun sizdeeennn :amin: :amin: :amin:

hmm gönlümdekine gelinceee 3-4 yeter :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi:
bu yaştan sonra 2 kez ikiz doğurmam gerekkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

aşkolsun ayşemm ben senın sopalarını bilem seviyorummmm :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers:
:k06: :k06: :k06:

bhrssyy

ayy

al ozaman laaa :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :ehi: :ehi: :ehi:

laa yeter içine etmeyek topişinizin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kovulmadan ufak ufak  :ehi: :ehi: :ehi:

almila__

hadi muhabbete gidek o zaman sevgi pıtırcıklarıııı :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:
baharcım sende ora gel hosgeldın :opucuk:

Aşkk

heh tekrar hoşgeldin bahar  :flowers:
nasıl gidiyo hamilelik canım baya da olmuşunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bhrssyy

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 14 Mart , 2013, 01:15:23
heh tekrar hoşgeldin bahar  :flowers:
nasıl gidiyo hamilelik canım baya da olmuşunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hosbulduk cnm  :opucuk: ıyı gıdıyo cok sukur yaramazlıklar dısında tabı  :k06:

almila__

senın bebış demı uyutmuyo yoksa senı  :k06: :k06: