28 Nisan , 2024, 00:34:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

burcum

06 Eylül , 2012, 14:29:09 #45 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2012, 14:58:34 burcum
:wav: HAYDİ AYŞENUR HAYDİ AYŞENUR HAYDİİ TAM ZAMANI TAM ZAMANI ŞİMDİ :occasion16:

melek100lü

ayşenur  suyun gelince çok hareket etme canım yani ayakta durma hemen hastaneye gidin  :icon_thumright:

Balböceği

l- Doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete'l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur. Bunlardan sonra da şu âyet okunur:

"İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın.

Ayşenur bu duayı bol bol oku canım

burcum

AYŞENURRRRRRRRRRRRRR :director: kız 9 doğurttun bizi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kalkıp iş de yapamıyom :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

elfo

bizlere dua et sancın geldikçe Allah kolaylıkla kurtulmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

bnsroni

Sancilari duzensiz herhalde saldiklarina gore...
Benimde 2 cnm acilmam vardi sanci duzensiz diye saldilar..gece sancim cogaldi sabaha karsi dogurdum..tabi suni sanciyla:)
Allah kolaylik versin cnm bitecek gidecek hic korkma.

burcum

AYŞENURUMMMMMMM NERELERDESİN :y25: MERAK EDİYORUMMMMMMMM :love9: :binkybaby: :opucuk: :muzz: :hello2: :nazar: :amin:

Lă_Tăhzen!

Sonunda gelıyor demek Efe Paşa

Allah hayırlı dogumlar nasıp etsın canım bı avazda kurtulursun ınsallah hayırlı haberlerını beklıyoruz

Dualarım senınle  :amin:

nazo-58

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: AYŞENUR DOGURUYOR SIRA BANA GELİYOR :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

RABBİM bi avazda kurtarsın,saglıklı sıhhatli bi sekilde EFE paşayı kucagına alırsın inş.. :amin: :amin: :amin: [/b]

Yaşamsebebim

Hadi Canim allah yardimcin olsun benide heycan basti iyi haberlerini bekliOeuz sira bendeallahim yar ve yardimcin olsun öptüm

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: burcum - 06 Eylül , 2012, 16:08:13
AYŞENURUMMMMMMM NERELERDESİN :y25: MERAK EDİYORUMMMMMMMM :love9: :binkybaby: :opucuk: :muzz: :hello2: :nazar: :amin:
Bende girdimi acaba doguma

kelebegimm

Kızlar sancım hala yok yaaaaaa sadece yaniyo belim felan yine
Cikdik yürüyüş yaptık ama tık yok şimdi dusa gitcem bakalim ins.  Cogalir
Oyyy tarih yazacam ilk başda sancılarına süper süper deyip durdu sonra aniden kesildi

]

burcum

anaaaaaaaaaaaaa kız doğurdum yazdın sandım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne rahatına düşkünmüş be anacım paşa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ayşenurum benim için yere de otur bi :ehi: :ehi: :ehi:
bizi habersiz bırakma :sad1: aklımız sende yere buarada açılma olsun diye çok yürüme dinlen doğumun ne kadar süreceği belli olmuyor çok yoruluyormuş insan uyu biraz :opucuk: yoğun 1 gün seni bekliyor gece nasıl olsa herkes uyursa biz burdayız :muzz: sen doğurana kadar gitmek yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

ayşenur hastanede nst'ye bağladılar mı seni?

sancın çıktı mı?

melek100lü

canım yaaa  :k06: hakkettende akıllı bıdık gelesi yok  bende doğurdun sandım  :k06: