Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

burcum

18.30-19.00 gibi sanıyorum :icon_scratch: ama annesi var kocası var evde gelen giden olduysa yazamam demişti merdiven inip çıkıcaz dedi :dontknow:

burcum

ah ayşenur sen haber vermeden hele bi doğur :caca: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

kelebegimm

Allah sizi ne etmeye azcik girmedim bu konuyu bile kac sayfa ilerletmislerrr
Gorumcem felan geldi o gitti yattiydim uyumusum bı sanciyla uyandım ama benim sancı nasılsa canim acidigi an geri kaçıyor
Cidden ne Nazli pasaymisss yarın 4 e kadar doğurmam lazım yoksa en son kendi dokdorum bakacak sezeryana kalcam heralde hayırlısı artik

]

burcum

ahanda ayşenurum geldi :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt:
hadi güzel haberler ver bize kucağımda efe paşa de de bayılalım hep bir :ehi: :muzz: :occasion5: :hello2:

burcum

gelicek gelicek ayşenurum sen rahat ol sakin ol stres yapma öyle de doğuyor bu sıpalar böylede :ehi: :ehi:
bak karşında epidural sezeryandan memnun kalan biri var hakkınızda hayırlısı neyse o olsun :amin: ev halkı ne alemde yatsınlar uyusunlar sen merdiven inip çıktın mı :icon_scratch: çok mu soru sordum acep :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ayşenur gitmek yok biyere burda sabaha kadar bizimlesin bacım

gerekirse biz doğurtucaz seniii

kızlar sıcak suyu havluyu hazır bulundurun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

zaten ayşenurum baktı herkes doğurmucan bugün gitti bi ben kaldım bu hatunlarda ara ara geldi gitti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne varsa benden var :ehi: :ehi: :ehi: uykun gelirse uyu kuşum ihtiyacın olucak birkaç gün :opucuk: enerji vericek şeyler ya hurma varsa hurma ye doğumu kolaylaştırırmış :icon_thumright:

fıstık

ayşenur uyumak yok bu gece doğuracaksın o kadar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ayyy su oğlan hayırlısı ile yatacak  :cildir:

Çizmeli kediyi izliyoruz  :ehi:

kelebegimm

Bu merdiven ısı yalannnnn ya da bende bı anormallik varrr ben yürüyün e sancılar kaciyo yatinca oluyo anlamadim gitti
Oyyyy niye Uyandımki ben yaaa yanıyorum giden dondurma yiyem bariiii

]

burcum

boynunda aşağıya ılıkla sıcak arası duş al saçını ıslatmaaaaa :caca: :ehi:
yat o zaman sende demekki sana yürümek yaramıyor :dontknow: az kaldı ayşenurum stres yapma :opucuk:

fıstık

yat uyu ayşenur yorma kendini

stres yapma elbet doğacak

bak hala tıkınıyosun yeme dedik dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

yesin be kız açlıktan ölsün mü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yiyende doğuruyor annem gibi yemiyen de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ye kuzum sen enerjiye ihtiyacın olucak :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Aman yarabbım dokuz dogurduk bız burdaa  :k06:

Allahım ne agır ne nazlı bı pasaymıs  boyle bakalım dogunca nasıl olcak  :k06: