Ayşenur'un efe paşası geliyor :)

Başlatan Balböceği, 06 Eylül , 2012, 12:29:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Eylül , 2012, 20:10:17
Kaynatam sormuş cocuğun adı ne olcak die efe demiş kaynanamda oda o nasıl isimmis felan demis
Masada oturuyo annemde var şimdikiler sormuyo insan bı büyüklerine danisir edepsizler diyo
Esim kipkirmizi olduuuu canı baya skildi annemin yanindada tutamiyo cenesini
yaparken sorsaymissin  :ehi: :ehi: :ehi:

cahilller,  bosver kiz tinma  :ehi:

melek100lü

bencede  tikleme kimseyi adımı sıkmış şimdi onları sen keyfine bak şekerim  :opucuk:

Balböceği

bu gunu rezil etmesinlerde  :cildir: :cildir:

ayyyy uyuzzzzz oluyorum  :cildir:

kelebegimm

Gezerken dedimki bu sEfer hemen haber vermem dokdor dogum olur ders veririm bosa yorulup orda sefil olmayın dedim kendi kizi hiç haber vermemiş kocasiyla gitmiş doğurmuş gelmiş
Neyse eve gidiyorlar arabaya binerken gorumcem bise olursa arayın dedi dogunca ararsınız diyo hey allahım yaaaa :cussing: :cussing:
Annemde yoookkkk oyleeeee ben tek basıma oralarda dedide saka saka Dio bide Arsiz arsiz

]

melek100lü

bak fazla hamur işi yeme  :aferin:

ayran felan iç içinin ateşini söndürsün  ;D

Balböceği

insan oturur dua eder ki, kolay dogum yapsin ama nerde  :cildir:

aman giz birak allah askina  :cildir:

melek100lü

şimdi bişey derdim yaa neysee  :k06: :k06:

nerde kalmıştık güzelim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Tinmiyomda isde insanın icine ilitmicaklaryaa
Bende dedim oğlun istiyo ben deil daha 3 aylikken koydu deistirmiyo yoksa ben Seymen ya da emir istiyodum dedim benide takmadiki
Bide sonra utanmadan esimi ablasını bide en küçüğün ismini o koymuş onu soyluyo
Yok onlarda abisi koymusdaa bunlar sesini bile cikarmamisda ilkleri koymuştun 8 tane doğurmuşun digerlerine tabi karismassin

]

burcum

ayşenurum kimsenin canını sıkmasına izin verme hı hı de geç hatta gül geç onlar uyuz olsun :ehi: :ehi: :ehi:
kimsenin bu güzel olayı mahfetmesine izin verme bebeğine odaklan :binkybaby: :love9: :opucuk:

melek100lü

Balböceği

gelmissin 25 yasina gerl sana soruyummmmm  :violent1:

aman kiz, esin akilli iyi ki esin koymus  :ehi: :ehi: :toothy10:

bu arada gobus tutan ellerini yerim  ;D :ehi: :ehi:

xxcansuxx

KIZLAR CANLI DOĞUM MU VAR  :k06: :k06: :k06:
ayşenur kolay gele düzenli nefes al ver açılmanı kolaylaştırır kasma kendini bende de bir tavsiye gelsin  :suclu: :suclu:

Balböceği

canan hosgeldin canm  :opucuk: sen bizim tavsiyeleri bi okusan sasarsin  :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Valla iyi etti aslında esim annem olmasa ben yapacağımı bilirimde neyse
Yine kendi anası kıymetli olur o yuzden ne sesimi çıkarıyorum nede tepki verdim ins.  Esim anlamıştır

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Eylül , 2012, 20:25:30
canan hosgeldin canm  :opucuk: sen bizim tavsiyeleri bi okusan sasarsin  :ehi: :ehi: :ehi:
h.bulduk edam kızzzz neler neler tavsiye ettiniz yedirip içirmişsiniz zaten hepsini okumadım  :k06: :k06: