27 Nisan , 2024, 22:52:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

NAGEHAN IŞILIMIZIN ANNESİ HAMİLE

Başlatan burcum, 14 Ağustos , 2012, 12:13:41

« önceki - sonraki »

burcum

ÇOK SEVİNDİM ÇOK DUYGULANDIM :opucuk: ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN ARKADAŞIM :amin:
KAÇ GÜNDÜR SÖYLEMEDEN NASIL DURDUM BENDE BİLMİYORUM İÇİM KIPIR KIPIR  :muzz: AMA NAGİŞİM RİCA ETTİ O YÜZDEN BEKLEDİK :muzz: :binkybaby:
SAĞLIKLI BİR GEBELİK GEÇİRMENİ DİLİYORUM :amin:
ALLAH SAĞLIKLA VE SAĞLIKLI YAVRUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN ARKADAŞIM :amin: :opucuk: :hello2: :hieyt: :flowers: :occasion5: :occasion14: :wav: :occasion16: :alkış: :wav: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :wav:
BÜTÜN NUTELLALAR KURBAN OLSUN SİZE :opucuk:

muhribe

eneeeeeeeee   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

biz sana yorduk, nagehan'a mıymış  :k06:

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım  :nazar: :nazar: :nazar:

sağlıkla al kucağına inşşşş  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

neeeeeeeeeeeeeeee  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Allahım harika bi haber bu.. çok ama çooook sevindim nagiiişşş..  :love3: :love3: :love3:

Rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine sağlıklı mutlu,sıhhatli güzel bi bebiş versin nagişimize inşallah  :nazar: :amin:

mutluluk

AAAAA ÇOK GÜZEL BİR HABER BU.TEBRİKLER CANIM :flowers:

banu_fth

sağlıkla kucağına alsın inşallah ..

sağlıklı bir hamilelik olsun sorunsuz dertsiz .  :amin:

--elif--

oyy bir bebiş daha geliyorrr  :hieyt:  :hieyt:
RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :amin:

mutluluk

HADİ BAYANLAR BENCE SİZDE 2.BEBEĞİ DÜŞÜNMEYE BAŞLAYIN. :love9:

burcum

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt:
NAGİŞİMİN BİR ÖZELLİĞİ VAR 2.CİYİ NE ZAMAN YAPICAKSIN DİYENLERE ALLAH IŞILA ÖMÜR VERSİN İSTEMİYORUM DİYORDU :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: KATİYEN İSTEMİYORDU :ehi: :ehi: :ehi: BÜYÜK KONUŞMAYACAKMIŞ ONU ÖĞRENDİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :nazar: BUARADA İLK DUYDUĞUMDA İÇİME ERKEK OLUCAKMIŞ GİBİ GELDİ :nazar:

fıstık

KIZ NE ARA AÇTIN KONUYU NE ARA YORUM YAPTINIZ

ALLAH SİZİ NAPMASIN  :k06:

KIZ DELİ NÜKÜM BURAYA AÇILIRMI BENİM İKİNCİ BEBEĞİM YÜZÜ KIZARIK SMİLEY YOKMU YAW  :)

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AMİN İNŞALLAH SAĞ SALİM KAVUŞURUZ

muhribe

Alıntı yapılan: burcum - 14 Ağustos , 2012, 12:18:32
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt:
NAGİŞİMİN BİR ÖZELLİĞİ VAR 2.CİYİ NE ZAMAN YAPICAKSIN DİYENLERE ALLAH IŞILA ÖMÜR VERSİN İSTEMİYORUM DİYORDU :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: KATİYEN İSTEMİYORDU :ehi: :ehi: :ehi: BÜYÜK KONUŞMAYACAKMIŞ ONU ÖĞRENDİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :nazar: BUARADA İLK DUYDUĞUMDA İÇİME ERKEK OLUCAKMIŞ GİBİ GELDİ :nazar:
buna çok benzer şeyler duyuyorum birinden ben nükü

anladın sen onu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

dimi betüş  :laughing7:

böyle diyen birileri var aramızda  ;D

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 14 Ağustos , 2012, 12:18:32

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

3 SENEDİR KONUŞUYODUM ALLAHTAN IŞIL BÜYÜDÜ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AMAAAA NE DİYODUM KAZARA OLMAZSAAA İSTEMİYORUM DİYODUM

EEE KAZA OLDU NAPALIM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

OLSUN GARİ DEDİK  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

İNŞAALLAH RABBİM SANADA VERİR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

muhribe

olsun nagiş, kaza olsun kasti olsun nasıl olursa olsun sağlıklı olsun  :nazar:

bi kızdan sonra bi de erkek bebiş çok yakışır  :nazar: :nazar: :nazar:

๑ஐtek tabancaஐ๑

sağlıcakla kucağına alırsın inş meleğini  :amin: rahat bir hamilelik geçirmen dileğiyle  :flowers:

Bluegirl

ben tahmin etmiştim ;)  :hello2:
tebrikler nagehan  :flowers:
Allah sağlıklı sıhhatli tamamına erdirsin inşallah  :amin:
kolay sorunsuz bi hamilelik geçirmen dileğiyle  :amin:
darısı sana nüket ve tüm isteyenlereeee   :hello2:
iki cocuk annesi olarak konuşuyorum o kadarda zor değil ikisi birden büyüyorlar tabi sende onlarla büyüyosun  ;)