NAGEHAN IŞILIMIZIN ANNESİ HAMİLE

Başlatan burcum, 14 Ağustos , 2012, 12:13:41

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ay ne güldüm ya  :ehi: :ehi: :ehi:

Enişteye bak sen  :ehi:

Hayırli uğurlu olsun sen sadece çabala herşey yoluna girer

Azimli kadınsın sen bunları da yaparsın  :flowers:

__nil__

cnım hayırlısı olsun allah kucağına almayı nasip etsin inşş

kelebegimm

bebek bereketiyle gelir derler bence hersey cok daha guzel olur :opucuk: :opucuk:
isinde hayirli olsun canim :opucuk: :opucuk: :flowers:

]

nazo-58

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HAYIRLI UGURLU OLSUN..RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN İNŞ..DARISI TÜM İSTEYENLERİN BASINA
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

burcum

nagişimmmmm işten haberim yok benim :caca: :caca: :caca: :caca: :opucuk: hayırlı uğurlu olsun canım :amin:

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 14 Ağustos , 2012, 14:16:34
nagişimmmmm işten haberim yok benim :caca: :caca: :caca: :caca: :opucuk: hayırlı uğurlu olsun canım :amin:

Kimsenin haberi yok canım zaten  :k06:

şöyle 2-3 ay geçsin öyle söylemeyi düşünüyordum  :opucuk:

hayırlısı olsun yeni iş yeni bebek yeni umut getirsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

fıstık

canım biliyosun ben süt fabrikasında çalıştım uzun yıllar boyunca

peynir yoğurt ayran yapımında kullanılan maya kültür vs. satışı ayrıca laboratuvar cihazları

inşallah hayırlı uğurlu olur işlerimiz iyi olur  :amin:

Lă_Tăhzen!

İnanmıyorummm yaaa konu baslıgını gorunce gozlerım dolduuu nasıl  sevındırıkk oldummmmmmmm

Bekledigimize degen bi haber gercekten superr cokk sevındımm Allah tamamına erdırsın ınsallah sorunsuz bı hamılelık gecırırısın canımmmmm

:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

fıstık

CANIMMM TEŞEKKÜR EDERİMMM  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DARISI BAŞINAAAA :amin: :amin: :amin: :amin:

BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN   :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Lütfen duymak istemıyorum birdaha darısı basınıza gıbı laflar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: önce sen dogur bıraz buyut gıdısat nasıl ona göre harekete gecerız bızde  :laughing7: :k06:

fıstık

Ben şuan hamileyim ne dua etsem kabul olur

Bütün siteyi hamile bırakıcam dualarımla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Amann agzını hayra ac  kızımmm ıcıme korku salma benımm  :ehi: ısteyen arkadaslarımızaaa versin Allah çifter çifter  :amin:

fıstık

Olmaz bütün sülale bütün forum diye diye diye diye 40 kere söylediniz

hamile kaldım bunun acısını çıkarmam lazım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

OOOHHHH BUGÜNDE KADİR GECESİ BÜTÜN GECE DUA EDİCEMMMM  :amin: :amin: :amin: :amin: :love9:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kendi başı yandı ya nurum bizim başımızı da yakacak zaten 1.5 ayda bir ütü yapıyoruzz bu gidişle bu süre 1 seneye çıkıcak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: