Birtanecik Damlam...

Başlatan yeşilim, 04 Şubat , 2007, 05:54:36

« önceki - sonraki »

yeşilim

Canım kızım 29 Ekim 2005 günü sabah 7:20'de girdin hayatımıza ve mutluluğumuza mutluluk kattın; senin geldiğin andan itibaren yaşamımız çok güzel bir yöne doğru aktı...Artık ben bir anneyim, canım sevgilim de bir baba...Aşkımızın 8.yılında verilmiş bir armağansın sen bize...Her gün senden yeni bir şey öğreniyorum ve seninle büyüyorum adeta; bundan önce bildiğim herşey boşmuş, dünyadaki en güzel duyguyu tatmadan bunu anlamama imkan yokmuş...O güzel yeşil gözlerinle gözlerimin taaa içine bakışın, yüzümdeki en küçük bir mimiği dahi kaçırmadan beni dikkatle takip edişin ve en güzeli de bana "anne" deyişin beni dünyanın bütün dertlerinden uzaklaştırıyor inan, o anda senden başka hiçbir şey önemli olmuyor; önemli de değil zaten...15 ay geçirdik seninle beraber ve ben yenilendim bambaşka bir insan oldum; adeta seninle yeniden doğdum, yaşama sevincim, mutluluğum, herşeyim canım kızım seni çok seviyorum...

TUBAMETE

sayfanız hayırlı uğurlu olsun... :flowers:

ÇİTLENBİK

sayfanız  hayırlı olsun..
damla hanımda allah bağışlasın çok cicik

yeşilim

yeşilim

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 05 Şubat , 2007, 10:36:15
sayfanız  hayırlı olsun..
damla hanımda allah bağışlasın çok cicik

teşekkürler :)

yeşilim

yeni doğduğum zaman ben :hello2:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

yeşilim

şimdiki ben  :k06:

pearl1453

merhabalar sayfanız hayırlı olsun siz büyümüşsünüz maşallah çok tatlı bir cimcime olmuş prenses.benimde 2,5 aylık mustafa isimli bir oğlum var

Emine

Sayfanız hayırlı olsun.Maşallah.Allah analı babalı büyütsün

jbdun

maaşallah damla hanıma :nazar:
sayfanız hayırlı olsun canım

estim

:nazar: maşallah kocaman olmuş damla kızımız. sayfanız hayırlı olsun.

yeşilim

hepinize çoookkk teşekkür ederiz teyzeleri, öpücükler damladan hepinize     :k06:

TUBAMETE

çok güzel bir bebek maşallah... :nazar:

yeşilim

:k06:

yeşilim

:wave: