Birtanecik Damlam...

Başlatan yeşilim, 04 Şubat , 2007, 05:54:36

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

aynı yastığa kıralmış saçlarla başkoymanızı ve torunlarınızı görmenizi dilerim.   :love3:

yeşilim

Alıntı yapılan: jbdun - 17 Mayıs , 2007, 10:12:39
damla ateşlenmiş geçmiş olsun , daha iyidir şimdi inşallah,

sizin de evlilik yıldönümünüz kutlu olsun  :flowers: , daha nice senelere beraber girersiniz inşallah damlan ve eşinle ...

teşekkür ederim canım, damla iyi, biz de dün akşam yemek yiyip yıldönümümüzü kutladık  :love3:

yeşilim

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 17 Mayıs , 2007, 11:26:10

bebeişin çok tatlı canım maaşallah  :nazar: allah analı babalı büyütsün

amin canım, sağol  :-*

yeşilim

Alıntı yapılan: estim - 17 Mayıs , 2007, 12:15:50
evlilik yıldönümüzün kutlu  :flowers: olsun. damlayada kocaman bi öpücük  :opucuk:

teşekürler canım, biz de öpüyoruz  :-*

yeşilim

Alıntı yapılan: safakrazi - 17 Mayıs , 2007, 22:41:04
aynı yastığa kıralmış saçlarla başkoymanızı ve torunlarınızı görmenizi dilerim.   :love3:

güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım  :love7:

Emine

Damlaya maşallah.Anne babasına da nice mutlu senelere  :nazar:

mumkule

Size yavrucuğunuzla uzun, salıklı ve  mutlu yıllar diliyorum.  :nazar: :flowers:

Bizim evlilik yıldönümümüz de 15 Mayıs'da idi  :love3: Erkin'i bırakacak kimsemiz olmadığından yemeği evimize sipariş ettik  ;D

yeşilim

Alıntı yapılan: Emine - 20 Mayıs , 2007, 14:12:37
Damlaya maşallah.Anne babasına da nice mutlu senelere  :nazar:

teşekkür ederim canım, tatlişkoyu da öp benim için  :-*

yeşilim

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 20 Mayıs , 2007, 23:14:16
Size yavrucuğunuzla uzun, salıklı ve  mutlu yıllar diliyorum.  :nazar: :flowers:

Bizim evlilik yıldönümümüz de 15 Mayıs'da idi  :love3: Erkin'i bırakacak kimsemiz olmadığından yemeği evimize sipariş ettik  ;D

aaa çok yakınmış evlilik tarihlerimiz, sizin kaç yıl oldu?...

bu arada ben evde yemeyi daha çok seviyorum aslında, damlayı özlediğim için 21.30'a kadar zor dayandım yemekte ve maalesef göremedim de çünkü uymuştu prensesim...

yeşilim

bilgisayarımdaki bir arıza nedeniyle kızımın sayfasını bayağı ihmal etmiştim...aradaki farkı kapatmak lazım :D...

kızım 20 ayını doldurdu, hızla 2.yaşına doğru ilerliyoruz ve ben inanamıyorum...daha yeni doğmuştu, ne zaman 2 yaşına yaklaştı, yoksa ben mi yaşlanıyorum???

damla artık şarkılar söylüyor, benimle çok düzgün bir şekilde konuşuyor, sorular soruyor, dans ediyor, oyunlar oynuyor, büyük bir çocuk gibi :)...

onu çooooookkkkkkk seviyorum :k06:...

semra

merhaba canim bende yeni yim bu sitede nice senelere :flowers: allah anali babali büyütsün insallah müretinide görürsünüz  masallah cok tatli :nazar: :-*

yeşilim

Alıntı yapılan: semra - 15 Temmuz , 2007, 15:31:37
merhaba canim bende yeni yim bu sitede nice senelere :flowers: allah anali babali büyütsün insallah müretinide görürsünüz  masallah cok tatli :nazar: :-*

amin canım, teşekkürler  :D...

yeşilim

kızımın son şarkısı;

bir gün bir gün bir çocuk eve de gelmiş kimse yok... :D

yeşilim

2 yaş inat dönemine yaklaştık sanırım, herşeye ıııı, çıldıracağım :honk:

hadi yatalım; ıııı,

altını değiştirelim; ıııı,

ııııııı  :-ooo

estim

çok zor ya herşeye ııııı dediklerinde yandık  :-\