26 Nisan , 2024, 15:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Transferimin bugün 6 cı günü arkadaşlar.

Başlatan şevlan, 22 Temmuz , 2012, 23:28:42

« önceki - sonraki »

şevlan

Selam arkadaşlar transferimin 6 günü.4 gününden beri çok az pembemsi leke oluyorum günde 2 yada 3 defa.Doktorum ek bir (estrofem ) adlı hapa başladı ve ( progynex) fitili sabah 2 akşam 2 defa koymamı söyledi.ALLAH tan ümidimizi kesmedik ve hayırlısı ile 28 ini beklemekteyiz.Gelecek bir nesil varsa her şekilde gelir Allahın izniyle.sağlıklı,eli ayağı düzgün,imanlı evlat nasip etsin ALLAH 'ım .AMİN.Aramızda böyle bir sıkıntı yaşayıpta pozitif sonuç alan arkadaşlarımız varmı.Biraz moral olsun:))
https://www.facebook.com/pages/Makyajda-moda-Kozmetik-%C3%9Cr%C3%BCnleri/324939450858402?ref=hl

sukeyna

Canım benim kasık ağrılarım çok fazlaydı, hep adet olcam diye bekledim, o yüzden endişelenme, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, protein al bol bol et ye :-*

yasemin10

Canım benim Allah gönlüne göre versin. İyi düşün iyi şeyler olsun.

nazlıyarim

maşallah canım inşallah tutunmuştur bebişin güzel haberlerini bekliyoruz
BENİM HALA UMUDUM VAR...

EMEL 26

inşallah tutmuştur canım  sabırlı ol stres yapma :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

şevlan

sağolun arkadaşlar hepinize teşekkürler.Dualarımız hepimiz için dün normele dönmüştüm bugün tekrar leke geldiii :(( CUMARTESİ SONUCUMU SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM ARKADAŞLAR ALLAH HERŞEYİ GÖNLÜMÜZCE VERSİN .
https://www.facebook.com/pages/Makyajda-moda-Kozmetik-%C3%9Cr%C3%BCnleri/324939450858402?ref=hl

esracım

inşallah her şey gönlünce olur canım.bebeğin sımsıkı sana tutunur.

melek100lü

HAYIRLISI OLSUN CANIM  :opucuk:

İNŞALLAH  BEBEĞİN GÖBÜŞTE  SANA SIKISIKI TUTUNMAYA ÇALIŞIYORDUR

SENDE  GÜZEL DÜŞÜNKİ   YORMA MİNİĞİNİ  OLURMU  TATLIM  :opucuk:

şevlan

ESRA VE MELEK'ÇİM GÜZEL DİLEKLERİNİZ VE MORALLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :opucuk:
BEBİŞLERİMİ ÇOK SEVİYORUM ONLARI HEP OKŞUYORUM :aferin: HA HA  BEBİŞLERİMİ DİYE SÖYLÜYORUM TRANSFERDE TEK YUMURTA VE 4 HÜCRELİ İDİLER ÇOKLU OLMALARI ALLAHTAN BÜYÜK BİR MUCİZE OLUR  :hieyt:
BUGÜN HENÜZ  LEKELENME OLMADIM ŞÜKÜR :-*

şevlan

ALAHIM BU 4 ÜNCÜ TÜP BEBEK DENEMEM VE EMEKLERİMİZİ BOŞA HARCAMA ALLAHIM AMİNNN.

GÜZEL BİR YOLA ÇIKTIM :))
DUALARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.

Herkesten duyduğum gibi umudu kestiğim anda beliriverceksin belki hayatımda...
Belki hiç olmayacak düşümsün sen bebeğim...
Sana hep hasret kalacağım belki..
Hep tesellilerle geçiyor son günlerim,hani hani 'Polyanna' varya onun gibiyim kendi kendime polyannacılık oynuyorum..
Seni düşünüyorum kimi zaman ; yumuşacık bir tenin, mis gibi kokunla gelip kuruluvereceksin hayatımın orta yerine ve ben içime çöreklenen bu kara bulutları atıp senin rengine boyayacağım evrenimi..
Kimi zamanda düşünme diyorum,tıpkı etrafımdaki insanlar gibi..
Ama ama sen düşünülmeyecek gibi değisin ki bebeğim...
İçimde yeşertiyorum umut çiçeklerini ve sonra bir kara bulut çöküveriyor üstüne ölüyor umutlarım..
Ben ve Baban her şeye rağmen bekliyoruz seni bebeğim..
Baban artık senin ne zaman geleceğini soruyor bana cevap veremiyorum...
Beni bu cevapsızlıktan kurtar olur mu bebeğim?Sen Rabbimin bir lütfu olacaksın bize gel artık olur mu bebeğim?Seni çok özledim artık rüyalarımdan çıkıp dünyama gir emi bebeğim...
Annen.....

Bir gün bir rüya görsem
O rüyada sen gelsen
Neşeli olsa yüzün
Tatlı olsa sözün
Desen ki
Bak ANNE ben geldim
... Çokkk uzaklardan
Evet çok uzaklardan
Gel ki
Hasret olsun
Bulduğumda ellerin deysin ellerime
Kalbimdeki buzlar çözülsün
Dost ol
Hayatım ol
Evladım ol
Ben sana
Hoş geldin yavrum diyeyim
Ne olur bunlar rüya olmasın
Sen gerçek ol
Ne olur gerçekten gel..
Fotoğrafı EtiketleKonumumu

_inci_tanem_

:y25: :y25:
:crybaby2: :crybaby2:
RABBİM gönlüne göre versin inşallah canım  :amin: :amin: çok duygulandım yazına
RABBİM emeklerinin karşılığını bu sefer hayırlısıyla versin bunca çabanın karşılığı minik minik bebekler olsun inşallah RABBİM daha aratmasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

şevlan

AMİN YELİZCİMM İNŞALLAH ALLAH DUALARIMIZI KABUL EYLESİN  :sunny: GÜNEŞ GİBİ DOĞSUNLAR HAYATIMIZA.
CANIIIM KIYAMAM SENİ DUYGULANDIRDIMMI SİZİN BEBİŞ VARMI RABBİM OLMAYANLARA VERSİN ?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: şevlan - 24 Temmuz , 2012, 21:30:48
AMİN YELİZCİMM İNŞALLAH ALLAH DUALARIMIZI KABUL EYLESİN  :sunny: GÜNEŞ GİBİ DOĞSUNLAR HAYATIMIZA.
CANIIIM KIYAMAM SENİ DUYGULANDIRDIMMI SİZİN BEBİŞ VARMI RABBİM OLMAYANLARA VERSİN ?

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Canım RABBİM kimseyi evlat hasretiyle evlat acısıyla sınamasın  :amin: :amin: :amin:
RABBİME şükürler olsun verdi RABBİM şu an 10 haftalık hamileyim RABBİM tez vakitte hayırlıısyla sana ve iisteyen herkeze nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

şevlan

BU MUBAREK GÜNDE ALLAH HEPİMİZİN GÖLÜNE GÖRE VERSİN.ÇOCUK SEVGİSİ BİR İHTİYAÇTIR İNŞALLAH HEPİMİZE TATTIRIR ALLAHIM :amin: ONLARI SÜTÜMÜZ VE ÖVGÜ'LERİMİZLE BESLERİZ İNŞALLAH.YELİZ'CİM SENİ TEBRİK EDİYORUM DÜNYANIN EN BÜYÜK SAADETİ ONLAR. ALLAH TAMAMINAERDİRSİN İNŞALAH BİZEDE BU GÜZEL DUYGUYU TATTIRIR İNŞALLAH  :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: şevlan - 25 Temmuz , 2012, 18:27:23
BU MUBAREK GÜNDE ALLAH HEPİMİZİN GÖLÜNE GÖRE VERSİN.ÇOCUK SEVGİSİ BİR İHTİYAÇTIR İNŞALLAH HEPİMİZE TATTIRIR ALLAHIM :amin: ONLARI SÜTÜMÜZ VE ÖVGÜ'LERİMİZLE BESLERİZ İNŞALLAH.YELİZ'CİM SENİ TEBRİK EDİYORUM DÜNYANIN EN BÜYÜK SAADETİ ONLAR. ALLAH TAMAMINAERDİRSİN İNŞALAH BİZEDE BU GÜZEL DUYGUYU TATTIRIR İNŞALLAH  :amin:

aminnnnnnnnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canımm...RABBİM dileyen isteyen herze tez vakitte hayırlısıyla nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına