25 Nisan , 2024, 10:54:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Transferimin bugün 6 cı günü arkadaşlar.

Başlatan şevlan, 22 Temmuz , 2012, 23:28:42

« önceki - sonraki »

şevlan

BETA HCG : 1.93 ÇIKTI ARKADAŞLAR ALLAHTAN HAYIRLISI 4'ÜNCÜ DENEMEMDEDE OLMADI BUNDADA HAYIR VAR
:dontknow: TABİİ BİRAZ İÇ BURKULUYOR AMA ALLAHIM EVLADINDA HAYIRLISINI VERSİN. DİLERİM HİÇ UMMADIĞIMIZ BİR ANDA BU MEYVEMİZ BELİRİR İÇİMİZDE İNŞALLAH.ALLAHIM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL EYLESİN.AMİİİN.
https://www.facebook.com/pages/Makyajda-moda-Kozmetik-%C3%9Cr%C3%BCnleri/324939450858402?ref=hl

suzannn

İNAN ÇOK ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUM BELLİ BİR YAŞA GELMİŞSİN UMUTLARIN VAR AMA OLMAYINCA OLMUYOR RABBİM VERMEDİKTEN SONRA NE YAPSAN BOŞ ALLAH KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN BENİM YAŞIM 27 5 YILLIK EVLİYİM 5 KERE DÜŞÜK YAPTIM TUTMUYOR DÜNYADA YİYECEK EKMEĞİ İÇECEK SUYU YOK ALLAHIM HEPİMİZE BU GÜZEL MUTLULUĞU YAŞAMAYI NASİP ETSİN

RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER GÖNLÜNE GÖRE VERSİN RABBİM TEZ ZAMANDA İNŞALLAH

cute552

senin adına çok üzüldüm allahtan hayırlısı aynı durumda olan bi tanıdığım vardı 2 kere tüp bebek yaptırıp tutmamıştı başka hastane buldu ora 2 transfer yapılabiliyormuş yasakmış ama anca öyle hamile kalabildi 2 transferinden biri tuttu ancak diğer yumurtalarıda döllenip donduruldu istediği zaman yine hamile kalabilmek için tedavi sürecini de yaşamamak için belki sende böyle bi hastane bulabilirsen 2 tıransferle hamile kalabilirsin

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

__nil__

merhaba ben tam anlamadım 6.günde mi yaptın testi o zaman çıkmaz ki 12.günde yapılıyor test bende tüp bebk yaptırdım.banada 2 adet biri 9 diğeri 10 hücreli yerleştirdiler kewsin gözüyle bakıolardı ama nasip olmadı ve hemnen ertesi y kendiliğimden hamile kaldım şuan kızım doğdu ve 4 ayı geçti.nasıl hamile kaldındersen rabbimimn mucizesi oldu ama bişrde bu konuyu kafamdan atmak oldu çözüm.2.tüp bebeği yapmadan nasılsa hamile kalamıcam dişe o ay hiç bunu düşünmedik ve hamile kaldım sanada tavsiye ederim streste etkilio

şevlan

Arkadaşlar güzel dileklerinize teşekkürler.Ben 43 yaşında ve 16 yıllık evliyim.Olmadı yumurtamda 2 adetti fakat toplama aşamasında 1 adeti sağlam  çıktı o yüzden 1 yumurta ile şansım böyle oldu bundan önce 5 yıl öncede aynı oldu.son deneme dedim ve tekrar yaptım.Şimdi herkez tekrar sıcağı sıcağına hazır vücudun bu işleme hazırlanmışken birdaha dene diyorlar ne yapacağımı bilemiyorumm  :'( .
https://www.facebook.com/pages/Makyajda-moda-Kozmetik-%C3%9Cr%C3%BCnleri/324939450858402?ref=hl

Selma27

Alıntı yapılan: şevlan - 29 Temmuz , 2012, 14:32:33
Arkadaşlar güzel dileklerinize teşekkürler.Ben 43 yaşında ve 16 yıllık evliyim.Olmadı yumurtamda 2 adetti fakat toplama aşamasında 1 adeti sağlam  çıktı o yüzden 1 yumurta ile şansım böyle oldu bundan önce 5 yıl öncede aynı oldu.son deneme dedim ve tekrar yaptım.Şimdi herkez tekrar sıcağı sıcağına hazır vücudun bu işleme hazırlanmışken birdaha dene diyorlar ne yapacağımı bilemiyorumm  :'( .

Allah insallah umitlerinizi bos cevirmez ..Gercekten sizi cok iyi anliyorum . Hepimiz bir sinav dunyasindayiz.. Allah sevdigi kullarini iste boyle sinava sokarmis.. Allah yardimciniz olsun ve insAllah en kisa zamanda hayirli saglikli bir evlat nasip eder sizede.. Rabbimin hazinesi bol ..

minikkelebek

Allahım en en kısa zamanda hayırlı bir evlat versin sana ve tüm isteyenlere