KIZLAR BENDE HAMİLEYİMMMMMMMMMM İNANAMIYORUM.RABİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN....

Başlatan tubis, 17 Haziran , 2008, 20:03:43

« önceki - sonraki »

tubis

İNANAMIYORUM KIZLAR. ÇOK MUTLUYUM, ÇOK SEVİNÇLİYİM ANLATAMAM.... ÇOKDA ŞAŞKINIM AÇIKCASI.

ADETİM 4 GÜN GECİKMİŞTİ. BUGÜN BETA HCG ME BAKTIRDIM.SONUÇ POZİTİF. 2,5 HAFTALIK HAMİLEYİMMMMMMMMMMMM. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

İÇİM İÇİME SIĞMIYOR ŞUAN.AKŞAM EŞİME SÜPRİZ YAPICAM.TEST YAPTIRDIĞIMDAN HABERİ YOKTU.HEMDE NE SÜPRİZZ.......AYYYYYYYYYYYYY İNANAMIYORUM SANA BİNLERCE ŞÜKÜR YARABBİM. İNŞALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞIMADA ALMAYI NASİP ETSİN. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DUYGUCUM İLK AKLIMDAN SEN GEÇTİN İNANIR MISIN...  RABBİM EN KISA ZAMANDA SANADA YAŞATSIN BU SEVİNCİ....DUALARIM HEP SENİNLE  :amin: :amin: :amin: :amin:

emosum

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   canım ben yaaa cok mutlu oldum inan bekliyodum zaten senden böyle bir haber  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 
bak ben sana ne demiştim hatırlıyomusun benim dogumama kadar senin hamilelik haberini alıcam diye bak içime dogmuştu
inan bende cok mutlu oldum yaa  hayırlı olsun

emosum

sen bana diyodun dogum sırasında benim ismimi sölee  ben demiştim ismini söylemem gerek kalmıcak ozaman kadar hamile oalacksın zaten  tebrik ederim canım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oozge

oh beeeeeeeeeeeeeeeeee akşam vaktı bu haber super bı haberrrrrrrrr okadar sevındımkı tubişşşş anlatamam wllaa içim içime sıgmadı bıanda senı gouzmun onune getırdımmm ucuyosundur suanda  allahım olmyanlarada versınn bıranonce  once duyguselıne versın yuce rabbımmmmm tubısımde hamıle artıkın gelsın bebışlerrrr ohh ohhh :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

sevda

SÜPERR SÜPERR SÜPERRR SÜPERRR...

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

HEYYTTT YAŞASINNNN....

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

CANIM BENİM NASIL SEVİNDİĞİMİ SANA ANLATAMAM....

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ALLAH GÖNLÜNE YÜREĞİNE GÖRE BİR MELEK VERİR İNŞALLAH...

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

-Butterfly-

Tubisssssssssssssssssss  superr  bir haberrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Birinin hamile haberini alinca inanilmaz mutlu oluyorummmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Muthis guzel bir haberrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Canim allah devamini getirsinnnnnnnn , saglicakla kucagina aldigin  haberlerinide alalimmmmmmmmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Coooooooooooook amaaaaa coooooooooooookk tebriklerrr sekerimmmmmm ...  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tubis

canlarım benim çok teşekkür ederim hepinize.elektrikler gitti bir anda açamadım siteyi.çatladım burda kendi kendimi yedim haberi verdim tüydüm gibi bişi oldu  :k06: :k06: :k06:

Emoşum --- hatırlıyorum  :k06:hiç aklımdan çıkmıyordu hatta. hamilelik haberini aldığım vakit duygucum geldi aklıma dedim rabbim onada bir bebiş nasip etsin sonrada sen geldin. dedim emoş böle böle demişti hakkattende çıktı dedim işte hamileyim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
yuppii  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ösgcim---- sağol bitanem.bende çok mutluyum , içim içimesığmıyor.inşallah darısı önce enin evliliğine, sonrada minik bebişlerine kavuşmanda. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9:

sevdacım -----  sanada çok teşekkür ederim canım,iyi dileklerin için, beni yalnız bırakmadıgınız için, herşey için... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

B&A  ---- canım arkadaşım çok teşekkür ederim... burda herkes birbirinin üzüntüsünü, sevincini paylaşıyor ve biiorum ki bunda da çok büyük mutluluk duyuyor.

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HEPİNİSİİ KOCCAMANNNNN ÖPÜYORUMMMMM
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emosum

canım benim hep böyle mutlu haberler alırsın inşallah şimdi bide tülinden böyle haberler bekliyoz ;) :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oozge

TUBİŞİM SEVINMEZMI INSANN YAAAA AYAKLARIN YERDEN KESILDI SENIN DUNDEN BERIII DEMİİİİ MUTLULUKTANNNN
EEEE EŞİNE NSL VERDIN BU SUPER HABERİİ PEKİİİİİ GELDIGINDE ANNAT CABUKKKKKKKK HEEEE :k06: :k06: :k06:

İNŞALLAHHH BNDE GORURUM BU GUNLERIDE SIZLERLE PAYLASIRIMM CANIMMM ARKADŞIMM

SMDIK SIRA TULINDEEE :love9: :amin: :amin:
ALLAHIMM HERKESIN GONLUNE GORE VERSINNNN TÜLİNİNDE COK GUSEL BI BEBISI OLCAK INSALLAH ONUN ICINDE GÖBÜŞ ATCAZ BURDAAA :hieyt: :hieyt: :hieyt:

tubis

evet şimdi inşallah tülinden duyucaz böyle sevinçli bir haberi. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ösgecim eşime çok duygulu bir mektup yazdım.. zrfa koydum arkasınada isim adres felan yazdım.ama gönderen belli değilmiş süs verdim.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

eşim eve geldiğinde canım dedim sana isimsiz bir mektup geldi bugün, bende özeldir die açmadım dedim ve eşime verdim... allah Allah dedi kimdeniş felan derken zarfı açtı............... içinden öce sonuç kağıdını çıkardı inceledi pek bişey çıkaramadı kağıttan sonra diğer kağıtta ne yazıyor acaba dedim okusana.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Sevgili Babacım,

Pazar günü babalar günüydü.Babalar günün kutlu olsun.Biraz geç oldu ama yola ancak
                  çıkabildim.Yolculuğum biraz uzun olacak.Şimdiden sizi çok özledim.Size kavuşmayı dört gözle
                   bekliyorum.Senide Annemide çok seviyorum.Bana bol bol dua edin.Kısmet olursa 9 ay sonra
                   yanınızdayım.

Sizi Çooooooookkkkkkkkkkk Öpüyorummm...........

BEBİŞİN.....

eşim mektubu okudu sen ciddimisin dedi bana.Ben hiç beklemiyordum,bizimkisi tedaviyle olucak diyordum hep dedi.
- evet aşkım dedim artık bizimde bir bebişimiz olucak.
- boynuma sarıldı , çok duygulandı, çok sevindi. eşimin gözlerindeki o mutluluğu anlatamam size kıslar...

Rabbim herkese yaşatsın bu mutluluğu.önce tüline inş.. Bamabaşka bişey çünkü...

emosum

canım eşine süprizin bence cok güzel olmuş :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

inan bende dünden beri cok mutluyum burdaki herkese söledim eşimde tebrik ediyorr    cünkü ben sizden hep eşimede bahsediyodum  o da cok sevindi :opucuk: :opucuk:

tubis

evet çok güsel oldu canım süpriz... :D :D :D :D  sağolsun canım.eşine de çok selamlar.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

tubiş inan ki şuan da beni görmeni çok isterdim aglamakdan gözlerim şişti canım arkadaşım sana demişdim degilmi bizim de olucak bizde sevinicez diye yüce rabbim ilk önce seni sevindirdi sonra beni inş bitanem allah bebeğini saglıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin inan ki şuanda mutluluğu ve hüznü aynı anda yaşıyorum bir yanım çok mutlu bir yanım çok yıkık sakın bana kızma kıskanma falan degil sadece hüzün biraz işte ama bir kez daha inandımki sabrın sonu selamet tubişim şimdi sıra bende kendine çok iyi bak bitanem bebişinede ikinizide öptüm
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubis

canım arkadaşım , bitanem benim. seni çok iyi anlıyorum..ama gerçekten de biliyorum ki yüce rabbim sabredeni selamte çıkarıyor. ve inanıyorum ki seninde bebeğine kavuşmana çok az kaldı..

çok kısa birsüre sonra sennde  sevincini burda hep beraber paylaşıcz. çığlıklar atıcaz. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

kendine çok iyi bak canım.koccaman öpüyorummm. :opucuk: :opucuk:

ecrin merzam

Çok sevindim arkadaşlar adınıza Allah tamamına erdirsin, ne güzel duygular bunlar tebrikler.... :flowers: :flowers: