2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

SeliN59

Alıntı yapılan: _Miray_ - 29 Ocak , 2013, 18:42:14
Geçmiş olsun kızlar benim de  bu aralar burun kanamalarım arttı ne yapsam kbb gitsem mi diye düşünüyorum artık çok rahatsız etmeye başladı    :binkybaby:

geçmiş olsun canım benim hemen hemen hergün burnum kanıyo kan sulandırıcı iğne kullanıyorum günlük sanırım onun etkisi var erzurumda oturuyoruz biz 3 yıldır buraya taşındığımdan beri burnum ara ara sürekli kanar basınçtan heralde ama hamile kalınca arttı baş ağrısı falan yapmıyo şükür sadece arar ara kanayıp kesiliyo inşallah seninkide geçer

SeliN59

:BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: çok uykum var ama uyuyamıyorum şu ayak yanması ne beter bişeymiş  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

esracım

Alıntı yapılan: yasemin10 - 01 Şubat , 2013, 08:16:50
Esracım bacaklarındaki uyuşmaların geçmemesine gerçekten üzüldüm.  :( Tatlım olayın bir de iyi tarafından bakalım. Bizim minnakların gelmesine neredeyse 1 ay kaldı. 1 ay sonra kızını kucağına aldığında inşallah eski sağlığına kavuşursun.  :amin:  :amin: Desene şimdiden vücudun kendini uykusuz gecelere hazırlıyor.

Benim de el parmaklarımda uyuşmalar başladı. birde parmaklarımı açıp kapatınca ağrıyor. Hatta geçen gün bir şeyi tutamadım.Çok üzüldüm  :crybaby2:  İnşallah benimki de doğumla birlikte geçer. :amin:

yasemincim şükürler olsun zamanımızı daralttık.belki bir ay bile yok doğuma.o yüzden biraz daha sabır.son olarak çekeceğiz.aslında mızmızlanmaya hiç hakkım yok.kızımın yolunu 16 ay bekledim.şimdi katlanma zamanı.

canım inşallah senin uyuşmaların da geçer.doğumdan sonraya hiçbir şey kalmaz.bu arada aklıma bir şey geldi.bir daha ki doktor kontrolün nezaman ?

esracım

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 02 Şubat , 2013, 02:38:28
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :violent1: :violent1: :violent1: çok uykum var ama uyuyamıyorum şu ayak yanması ne beter bişeymiş  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :sad1: :sad1: :sad1: :'( :'( :'( :'( :'(

seni çok iyi anlıyorum uyuşmalarımla......

yasemin10

Esracım pazartesi günü özel doktorum ile randevum var. İlk kez nst ye gireceğim. çok heyecanlıyım :love9:  :love9: Doğum yaklaştığı için nst ye girenlere hep özenmişimdir. Şimdi sıra bizde :hieyt:  :hieyt:
son ayda neredeyse her hafta kontrole gitmek gerekiyormuş. Ben iki doktora birden gittiğim için sanırım benim için sorun olmayacak. Gerçi bakalım özel doktorum beni bir daha ne zaman çağıracak. Sen ne zaman kontrole gideceksin?

yasemin10

canım geçmiş olsun. ayak yanması şikayetinin bir çözümü yok mu?

elfo

ben geldim kızlar. maşaAllah gördüğüm kadarıyla hepiniz iyisiniz.
ben 1 haftadır evdeyim hamd olsun ateşim düştü, öksürüğüm için de antibiyotik kullandım doktorumun izniyle.
üzerimde değişik bir halsizlik var. önceden sadece kahvaltının ardından oluyordu 1-2 saat halsizlik sürüp geçiyordu artık nerdeyse gün boyu halsizlik yaşıyorum. belki bu haftayı da raporlu geçirecem çünkü ayakta duramıyorum. doktorum bu hissin gebelik şekeriyle alakası olduğunu söylüyor. poaçayı pekmezi bıraktırdı ama hala halszilik oluyor yemek ardından. şeker yüklemem bu hafta içi. inş. bi sorun çıkmaz  :amin: korkuyorum bu halsizlik durumlarından inş. şeker çıkmaz  :amin: :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

SeliN59

Alıntı yapılan: yasemin10 - 02 Şubat , 2013, 09:12:28

canım geçmiş olsun. ayak yanması şikayetinin bir çözümü yok mu?

ay canımm ya muhakkak vardır  ama bunuda söylemeye utanıyorum doktoruma  :honk: hamileliğimin başından beri bel ağrısı mide bulantısı çekiyorum her gittiğimdede belimden midemden şikayet ediyorum bide bunu söylemeye utanıyorum çoğu gitti azı kaldı dayanırım 3,5 yıldır bu günlerin gelmesini bekledim ne bel ağrıları çektim ama yinede şükürler olsun 4 düşüğün ardından rabbim gönderdi bebeğimi sadece şükrediyorum uykusuz kalıyorum ama gündüzleri uyuyorum bunada çok şükür inşallah hepimiz sağ sağlim bebeklerimize kavuşuruz ..bu arada betülden haberi olan varmı canlar bebeği küvezden çıkmıştır inşallah girmiyor nezamandır inşallah her şey yolundadır

esracım

Yasemincim kontrolüm 12 Şubatta.O zamana kadar bekleyeceğiz artık :)Senin bir şey kalmamış.Bende sık sık gitmek istiyorum dr a.Kızımı göreyim sağlığının iyi olduğunu bileyim istiyorum.Artık bundan sonraki gidişlerimiz hep doğumla ilgili olacak.Bu da ayrı heyecan verici bir şey.Özellikle nst yi dediğin gibi bende merak ederdim ve hep imrenmişimdir.Şimdi sıra bize geliyor.

Elifim inşallah şekerle ilgili bir sorun çıkmaz.En iyisi rapor alman bence.Seni zorluyor belli ki.İşte olman hiçbir fayda vermeyecek çalıştığın kuruma.En azından dinlenmeye çalış.Hem bebeğin için hem senin için....Yine de senden iyi haberler bekliyoruz.

Sombaharcım aynılarını bende yaşıyorum senin gibi.Sabahlara kadar otur gündüzleri de uyu.En azından sabahları uyuyabiliyoruz.O da bir şans..
Bu arada Betülden haberim yok benimde.Bebeğiyle ilgileniyordur sanırım.Buraya girmeye pek zamanı olmuyordur muhtemelen.

elfo

doğru söylüyorsun esracım evde kendime hayrım yok kurumda devlete olsun. yarın bi gidecem, salı da gidip çarşambadan itibaren 3 gün rapor alayım diyorum. zaten işlerim var. kontrole gidecem şeker yükleme yaptıracam 2. doz aşım var. İnş. güzel haberler alırım kan sonucumdan  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_Miray_

yasemin10

İyiyiz çok şükür Miray. Sen nasılsın? Meleğin ne yapıyor?

yasemin10

Elifcim çok geçmiş olsun. :flowers: Dikkat et kendine bol bol dinlenmeye çalış. Şeker yüklemesinde de inşallah iyi haberlerini alırız.

Evet Esracım artık son zamanlara girdiğimiz için ben de her an kızımı görmek istiyorum. Bana kalsa her gün doktora gideceğim  :suclu:  :suclu: bugün sağlık ocağında son kontrolüm vardı. Çok şükür kızım gayet iyiymiş.  :amin:  :amin:

Sombaharcım sen yine de doktoruna çaktırmadan sormaya çalış. Bakarsın çok basit bir tedavisi vardır.  :icon_thumright:

_Miray_

Teşekkür ederiz Yasemin ablası iyiyiz Allaha şükür bu ayak yanması bende de var kızlar benim daha kontrolüme var doktorumuz 1.5 ay sonra çağırmıştı o da anca şubat 21 falan gidicez bir aksilik olmaz ise akşam uyutmuyor 2 gündür bir problem olup olmadığını henüz anlamış değilim böyle devam ederse telefon ile soracağım bakalım

:binkybaby:

yasemin10

Biraz önce özel doktorumdan geldim.  :love9:   :love9:  Aylin Cemrem  :love9:   :love9: 2.900 gr olmuş  :nazar:  :nazar: Her şey çok şükür yolundaymış.  :hieyt:  :hieyt:  18 Şubat'ta da yeni kontrolümüz var. o zamanda doğum hakkında detaylı konuşacakmışız  :cildir:  :cildir:

ayyy kızlar ilk kez nst ye girdim. sancım falan yokmuş.