27 Nisan , 2024, 09:31:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

çok şükür daha iyiyiz:-))

Başlatan dilekibrahim, 01 Haziran , 2012, 12:39:51

« önceki - sonraki »

dilekibrahim

Alıntı yapılan: mavişim80 - 14 Haziran , 2012, 01:35:37
canım sesnin yasadıklaırının aynısı suanda ben yasıyorum 7.haftanın içindeyiz.gecen hafta bianda cok yoğun bir kanama arkasındanda lekelenmeler yasadım.suan az az kaldı kalkabiliyorum yavas yavas.bugun tam bi  hafta oldu.azar azar lekelenmem kaldı.bende sadece progeston kullanıyorum.iğne vermedi dokturm.hayırlısıyla inş. bende bugunleri geciririm.bebeğimin kalp atısını duyar ellerini kollarını görürüm.allahım nasip eder inş...tekrar gecmiş olsun canım.....

ayşecim sanada cok gecmiş olsun.malatyalı isimli bi ark senin rahatsızlıgından geciriyordu..
dikkat et kendine bebeğimmm......

Canım bendede aynı şekilde olmuştu ama ben 3 gün arayla 4 kez iğne vuruldum keşke doktorun sanada iğne verseydi ben kanamadan önce progestanı 100 mg kullanıyordum şimdi 200 mg kullanıyorum en önemlisini dinlenmek canım ben iş dönüşü kaklmadan dinlenmeye devam ediyorum ve ilişki yasak canım dün gittiğimde doktor 1  2 hafta daha yasak dedi İnş sende atlatırsın ben düşünmemek için kitap okuyordum arkadaşlarım geliyordu onlarla eşimle annemle sohbet ediyordum 10 günden sonra kalktım çok şükür zor bir süreç biliyorum inş sende atlatırsın canım 11. 12. haftadan sonra düşük riski çok azalıyormuş inş bizde o günleri görürüz

mavişim80

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 14 Haziran , 2012, 21:01:26
Alıntı yapılan: mavişim80 - 14 Haziran , 2012, 01:35:37
canım sesnin yasadıklaırının aynısı suanda ben yasıyorum 7.haftanın içindeyiz.gecen hafta bianda cok yoğun bir kanama arkasındanda lekelenmeler yasadım.suan az az kaldı kalkabiliyorum yavas yavas.bugun tam bi  hafta oldu.azar azar lekelenmem kaldı.bende sadece progeston kullanıyorum.iğne vermedi dokturm.hayırlısıyla inş. bende bugunleri geciririm.bebeğimin kalp atısını duyar ellerini kollarını görürüm.allahım nasip eder inş...tekrar gecmiş olsun canım.....

ayşecim sanada cok gecmiş olsun.malatyalı isimli bi ark senin rahatsızlıgından geciriyordu..
dikkat et kendine bebeğimmm......

Canım bendede aynı şekilde olmuştu ama ben 3 gün arayla 4 kez iğne vuruldum keşke doktorun sanada iğne verseydi ben kanamadan önce progestanı 100 mg kullanıyordum şimdi 200 mg kullanıyorum en önemlisini dinlenmek canım ben iş dönüşü kaklmadan dinlenmeye devam ediyorum ve ilişki yasak canım dün gittiğimde doktor 1  2 hafta daha yasak dedi İnş sende atlatırsın ben düşünmemek için kitap okuyordum arkadaşlarım geliyordu onlarla eşimle annemle sohbet ediyordum 10 günden sonra kalktım çok şükür zor bir süreç biliyorum inş sende atlatırsın canım 11. 12. haftadan sonra düşük riski çok azalıyormuş inş bizde o günleri görürüz

ay canım ne bileyim vermedi doktorum progestonumu içmekle yetiniyorum suanda.mümkün oldugunca kalkmadan yatmaya calıısıyorum bende .21 haziranda doktora gidicem nasipse.hemde tam olarak kac haftalık oldugumu bi ğreneyim gerekirse dediğin gibi haftamı doldurana kadar raporlu olurum.ama önümüzdeki hafta 8 oluyorum galiba .2 hafta daha sıkmam gerekicek dişimi anlasılan...allahım inş. biran önce gecer bu gunler kalkıyorum ama arada oturuyorum.sürekli yat yat baş agrısı cekiyorum birde ben manisadayım buranın sacıgı bir baska anlatamam size......suanda az bi kaldı ara ara minik minik lekelenme oluyor eskisi gibi korkmuyorum artık.ne zor gunleerdi canım.allahım bir daha yasamayız inş.sen nasılsın şimdi .işe başladınmı?kac haftalıksın cnaım...en son adet tarihin neyde bebğim senin..?ona göre pay biçeyim kendime :) :)

dilekibrahim

canım benim son adet terihim 11 nisan çarşamba doktora gittiğimde 9+4 günlük demişti. çok şükür herhengi bir kanama bölgesi gözükmüyordu bebeğin gelişimide çok iyiydi ben 8 gün aralıksız yattım canım 4 gündür iyiyim çok şükür normale döndü kanamam 2 gündür işe gidiyorum öğretmenim canım seminer dönemindeyiz 2 3 saat semineri dinleyip geliyorum yemek ve evin toplanması hariçinde hiç bir iş yapmıyorum doktorum 2 hafta sonra tekrar gel dedi gidicem inş biliyorum canı çok zor baş ağrısını hala çekiyorum bende ist yaşıyorum burası da çok sıcak yatarken dahada sıcak oluyor sabret canım biraz inş dinlendikçe dahada iyiye gider

mavişim80

23 nisan canım benimde ...bende 5 gun yattım canım ardından bir gun işe gittim hesaplarımı toplamam lazımdı .şimdi arkasından birdaha rapor aldım.10gun daha  rporluym...baş ağrısı için nane kremi alabilirsin aktardan ii geliyor.cok ii anlıyorum canım ..aynı seyleri yaşıyoruz.inş. bugunlerde biran önce gecer gider allahın izniyle.ozaman ben 7 haftada felan sayılıyorum.ayyyyyyyyyyyyy biri bana yardımcı olsun bi türlü hesaplamıyorum haftamı :)))
yorma sende kendini emi dikkat et...bende yarım saat yatıyorum 10 dk işleniyorum 1 saat yatıyorum 10fk işleniyorum inş. atlarız biran önce.....

ZéynéP.SimAy

özlemcim 23 nisan son adet tarihine göre 7 hafta 4 günlük hamilesinn  :opucuk: :opucuk:

mavişim80

canım bende tam netten onu arastırıyordum..sağol canımmmm....

CAN TANEM

Özlemcim 7+4 sün bugün canım senin günün pazartesiymiş dolayısıyla pazertesileri haftayı bitirdigin gün olacak ondan sonraki günleri 1-2-3 diye ekleyeveksin. Bu pazartesi 7. haftanı doldurmuşsun ve artı 4 günlüksün  :opucuk:

mavişim80

ozaman canım söylemi oluyo pzt 8.haftam doluyo salı gunu 8+1 mı oluyorum....doktorum persembe gunu gel kalp atısına bakalım dedi.gec kalmıs olmuyormuyum ?...

ZéynéP.SimAy

geç değil canım normal 8. hafta  :laughing7:

mavişim80

hmmm tamam cnaım 7.hafta diye biliyordum.ondan dedim

dilekibrahim

bugün baş ağrısından kendime gelemedim aktara gidip mutlaka alıcam canım doktora gittiğinde kalp atışlarını duyarsın mutlaka ben adet günümde keseyi gördüm 6+4 günlükkken de bebiş gördük kalp atışlarını dinledik .Çok güzel bir duygu kendi kalp atışlarımla bebişinki birbirine karışmıştı :) İnş Rabbim isteyen herkese nasip etsin sürekli dua ediyorum tek tek isimlerinizi bilemiyorum ama rabbim sen forumdakilere bebiş nasip et diyorum :amin: :amin:12. haftasından sonra düşük riski çok azalıyormş inş bizde o günleri görürüz :)

mavişim80

amin canım inş. allahım formdaki bütünnnnnnn isteyen ark nasip etsin.canım adet günümdemi dedin yani benim bu ay 23 normal adet tarihim ondanmı bu zamanda duyacagım kalp atısını.anlayamadım kusuruma bakma.benimde suande en büyük korkum kalp atısını duyamamakk.allahım allahım inş. duyarımmm