çok şükür daha iyiyiz:-))

Başlatan dilekibrahim, 01 Haziran , 2012, 12:39:51

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

aynen öyle cnm ama ben ne kanaması olupta bebegini kucagına alanlar gördüm bak ben de düşük yaptım bşr sefer benmde hiç kanamam ve sancım olmadı sadece azra azar lekelenmem oldu doktora kalp atısları için gittiğimizde bebeğimin düştüğünü öğrendim ve sok oldum düşünsene seninde kanaman oldugu halde kalabilir kimbilir rabbim onu aldı iki tane gönderdi
sen gönlünü ferah tut allah büyük de ve ona tevekkül et kaderinde ne varsa onu yasayacaksın ama inş bebebğin hep seninle kalır

dilekibrahim

altın kafesede koysam rabbim alacaksa alacak ben elimden geleni yapıp tevekkül ediyorum.Rabbim muhakki en doğrusu biliyordur.Sağlıksız gebeliklerde ne yaparsan yap düşük oluyormuş.Belkide rabbim beni korumaya çalışıyor.

melek100lü

canım benim inşallah içindeki bu minicik kalp hiç durmasın canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

canım Allah hayırlısını versin sağlıklısını versin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah sağlıklıdır bebişin ve sana tutunur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

CANIM YA İNŞ BİRŞEYCİK OLMAZ BEBEĞİNEDE SANADA. :amin:

ayten

benimde kanmam oldu hata doktorumu aradigimda dusuk yapmisindr dedi ulturasonla bakti daha duruyo dedi ama dusecek buyuk ihtimal dedi sukur dusmedi dinlendim yatim gunde 6 porogestan aliyodum simdi 3 aylik oldu sukur ins sorun olmaz bundan sonrda seninde ins tutunur sana bebegin canim bol bol dua et dinlen gerisi allahatan

RosE27

bende gunde 6 progestan ıctım oldurdu o ılac benı ama cok buyuk faydası war bebeklerım benımle cok sukur  :amin: :nazar:  senıde etkıledı mı cnm  :honk:

dilekibrahim

bende içiyorm progestan ama günde üç defa ve 100 mg çok şükür düne göre daha iyiyim kanamam azaldı biraz iğne iyi geldi sanırım dualarınız için çok teşler rabbim meleklerinizi korusun isteyen herkesin kuçağı cabucak dolsun :amin:

HASRET!M S@N@

amin inş daha iyi olacaksın emin ol

°•.ℓανιηуα.•°

dilekçim öncelikle sakin ol canım.

bak benim doktorum şöyle demişti: sağlıksız ya da anomalisi olan bir bebekse o bebek sen sürekli yatsan,yerinden hiç kımıldamasan bile düşer. yalnız sağlıklı bir bebek ise sen takla atsan da o düşmez.

bence kesinlikle doğru.

sen buı açıdan düşünerek kendini teselli et canım.

ben hamileliğim boyunca kanamalı geçiren biriyim. 8. haftada başladı 20. haftaya kadar yoğun kanadı. gitmediğim doktor kalmadı. bebek sağlıklı diyorlardı ama neden kanama olduğunu bulamıyorlardı. en sonunda üni hastanesine doçente gittim. meğer hamilelik neticesinde rahmim yara oluşturmuş. o kanıyormuş. 20. haftadan sonra da ara ara kanamalar oldu. hep yüreğim ağzımdaydı. ama çok şükür oğlumu sağlıklı bi şekilde aldım kucağıma. yara da doğumla beraber silinmiş gitmiş  ;D

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 02 Haziran , 2012, 13:52:55
bende içiyorm progestan ama günde üç defa ve 100 mg çok şükür düne göre daha iyiyim kanamam azaldı biraz iğne iyi geldi sanırım dualarınız için çok teşler rabbim meleklerinizi korusun isteyen herkesin kuçağı cabucak dolsun :amin:
sevindim canım biraz iyiye gtmene inş dahada iyi olcaksın bbeişin bırakmaz annesini...rabbim büyük dularımız seninle canımmmmmmmmmmmmmm

DENİZGÖZLÜM81

geçmiş olsun canım  yenigördüminşallah bebişin seni terk edip üzmez  :amin: :amin: :amin: :amin:

dilekibrahim

şükür bugün daha da iyiyim kanamam artık kahverengi leke şeklinde geliyor yatmaya devam ediyorum yarın tekrar gidicem doktora inş iyi haberler veririm size

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun cnm Allah yardimciniz olsun  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: