çok şükür daha iyiyiz:-))

Başlatan dilekibrahim, 01 Haziran , 2012, 12:39:51

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

allahim ewladini size bagislasin gülüm allah korusun yat hic birsey düsünme dünya yansa bosveer sen ve bebeginin iyi haberlerini bekliyoruz :amin: :amin: :amin:

dilekibrahim

bugün tekrar gittim doktora artık kanama olmadığını ama kahverengi akıntının deam ettiğini söledim dooktor düşük tehtidinin geçmediğini yatmam gerektiği söledi kanamanın olduğu gün 1 iğne vurulmuştum doktorum iğnenin yeterli gelmediğini sledi 3 tane daha yazdı bugün 1 tane daha vuruldum progestanı 200 mg yükseltti çok şükür bebeğim annesi gibi inatçı 8 hafta 2 günlük olmuş kalp atışlarını dinledik çok şükür gelişimi olağan şekilde deval editormuş doktorum ilişki kesinlikle kasak dedi 10 gün sonra tekarar gidicem inş dahada iyiye gider  dualarınızla daha iyiye gidiyorum kanamanın kahverengiye dönmesi bile iyi bişey gün geçtiktecede rendi açılıyor çok şükür

mutluluk

GÖZÜN AYDIN ÇOK ŞÜKÜR.İNŞ DAHA İYİ OLUR :opucuk:

dilekibrahim

suzannn

çok sevindim inşallah bırakmıyacak annesini

kelebegimm

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 04 Haziran , 2012, 11:23:23
bugün tekrar gittim doktora artık kanama olmadığını ama kahverengi akıntının deam ettiğini söledim dooktor düşük tehtidinin geçmediğini yatmam gerektiği söledi kanamanın olduğu gün 1 iğne vurulmuştum doktorum iğnenin yeterli gelmediğini sledi 3 tane daha yazdı bugün 1 tane daha vuruldum progestanı 200 mg yükseltti çok şükür bebeğim annesi gibi inatçı 8 hafta 2 günlük olmuş kalp atışlarını dinledik çok şükür gelişimi olağan şekilde deval editormuş doktorum ilişki kesinlikle kasak dedi 10 gün sonra tekarar gidicem inş dahada iyiye gider  dualarınızla daha iyiye gidiyorum kanamanın kahverengiye dönmesi bile iyi bişey gün geçtiktecede rendi açılıyor çok şükür
Çok şükür canım bı kaç güne oda biter benimde devam ediyodu az ağır bise yaPsam yine geliyordu kahverengi lekelenmem bol bol dua et sende korkma bundan sonrada bise olmaz Allah'ın izniyle Rabb'ime emanet

]

°•.ℓανιηуα.•°

sevindim adına...

ama lütfen şu konunun başlığını değiştir.

her gördüğümde aha sanırım bişi oldu diyorum bebeğe  :sad1:

melek100lü

canım çok sevindim rabbim ayırmasın sizi birbirinizden inşallah  :amin: :amin: :nazar:

dilekibrahim

Bencede başlığı değiştirmenin zamanı gelmişti çok şükür bu günüme cuma gününe göre çok daha iyiyim bölede devam eder inş

dilekibrahim

konunun adını değiştirdiğim için bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi :)

dilekibrahim

arkadşlar beceremedim galiba nasıl değişiyor konu ismi :icon_scratch:

@@@gözde@@@

canım çok sevindim Allah daahda iyi etsin inşAllah  :amin: :nazar:
ilk yazdığın yazıyı değiştire tıkla sonra konunun adını değiştir düzelmiş olcaktır :icon_thumright:

elfo

kendine çok dikkat et çok sevindim  Allah sana bağışlasın :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

dilekibrahim

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 04 Haziran , 2012, 12:36:44
arkadşlar beceremedim galiba nasıl değişiyor konu ismi :icon_scratch:

teş ederim  :opucuk: düzelttim