28 Nisan , 2024, 10:33:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kürtaj ve Sezeryan Cinayettir Açıklaması !!!

Başlatan _deniz_, 01 Haziran , 2012, 11:50:17

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

BENDE keyfi sezeryana karsıyım doktorlar ugrasmak istemiyor hemen anneyi korkutup sezeryana alıyorlar bence herseyin dogalı güzel avrupada sezeryan binde bir oluyor oda anne ve cocugun hayatı tehlikeye girerse ancak mecmuri oluyor yani sırf para için yapıyorlar
kürtaj konusundada yorum yapmıcam insanların kendi tercihi ama sezeryan konusunu destekliyorum
azımsanmayacak kadar arttı cünküüü bebeklere de zarar

Demet_dk

PARA İÇİN SEZERYAN YAPAN DOKTORLAR VARSA

NORMAL DOĞUM YAPTIRARAK PARA YADA ALTIN İÇİN KADINLARI ZORLAYAN DOKTORLARDA VAR
ÇOCUKLARI VAKUMLA ÇEKMELER SAKATLAMAK BUNLAR ÇOKMU GÜZEL

İSTER SEZERYAN OLURUM İSTER NORMAL DOĞURURM BU KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ HELE HELE BÖYLE İŞLERE EL ATAN SAÇMA SAAN YARATIKLARI HİÇ İLGİLENDİRMEZ...BAKANDA BENİM DOĞRURANDA BENİM
ONA HİÇBİŞEY DÜŞMEZ

KÜRTAJA GELİNCE KÜRTAJ SONUCU ÇOCUKLARA BAKICAM DİYO YA GEREKEN SÖYLENMİŞ ZATEN
AÇLIKTAN ÖLEN HASTANELERDE SEFİL OLAN YOKSUL ÇOCUKLARA BAKSIN ÖNCE
TECAVÜZCÜLERE CEZASINI VERSİN PİSLİK  :cussing:

YA BU KADAR SAÇMALIK OLMAZ YA NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI
ONUDA ONU DESTEKLEYENLERİDE ŞİDDETLE KINIYORUM PİS BEYİNLER

Bluegirl

Heh diyordum demet ne zaman gelip hakaret dolu cevaplarından birini yazıcak damlamisssin bile  :laughing7:
Ben görüşümü belirttim isteyen istediğini düşünür herkesin görüşüne saygım var  :icon_thumright:
Ben kimseyi niye öyle düşünüyorsun diye aptal PİS BEYİNLi demedim seninde demeye hakkın yok
Lütfen sözlerine dikkat et sözünü sana geri iade ediyorum  :icon_thumright:
Bu sana son sözüm dahada seninle muhattab olmam ne yazarsan yaz umrumda degilsin  :icon_thumright:

_nilgun_

Bir kadın ve anne adayı olarak bu konuşulanları kınıyorum. Ne demek kürtaj ve sezeryan cinayettir... Önce sokaktaki çocukları yetiştirme yurdunda sözde bakılan çocukları kurtarmayı denesek diyorum.
Bir kere bu söylenenler kadınlara yapılan hakaretten öteye gitmiyor.

Öyle bi yansıtıyorlar ki konuyu, sanki kadınlar sex düşkünü, sırf bu düşkünlüklerinden dolayı hamile kalıp kalıp bebek aldırıyorlar... Bir de demiyorlar mı yaparken iyiydi diye. El insaf diyorum.
Ayrıca kadın kürtaj olacağına kendini öldürsün diyen zihniyeti kınıyorum.

Ve bir kadın ve anne adayı olarak bunu savunan kadınları da hepsinden çok KINIYORUM.

_nilgun_

Yılda 100 kürtaj yapıldığını söyledi. Bu ne demek? Yılda 100 bin cinayet işleniyor. Anası olacak kişinin hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor. Anası kendisini öldürsün" diyorlar.

Bu yasayı destekleyenler bu sözler hakkında bir kadın olarak ne düşünüyorlar çok merak ediyorum. Tabire bakar mısınız anası olacak kişinin hatası diyor... Sanki bu çocuğu sadece kadınlar dünyaya getiriyor. Bırakın tanımadığınız birinin tecavüz etmesini, kocası tarafından tecavüze uğrayan ve zorla hamile bırakılanlar var bu ülkede. Çok merak ediyorum bu bakanlarımızın eşine kızlarına vs. tecavüz edilse, sen doğur devlet bakar diyebilecekler mi?

Demet_dk

Alıntı yapılan: Bluegirl - 04 Haziran , 2012, 13:47:59
Heh diyordum demet ne zaman gelip hakaret dolu cevaplarından birini yazıcak damlamisssin bile  :laughing7:
Ben görüşümü belirttim isteyen istediğini düşünür herkesin görüşüne saygım var  :icon_thumright:
Ben kimseyi niye öyle düşünüyorsun diye aptal PİS BEYİNLi demedim seninde demeye hakkın yok
Lütfen sözlerine dikkat et sözünü sana geri iade ediyorum  :icon_thumright:
Bu sana son sözüm dahada seninle muhattab olmam ne yazarsan yaz umrumda degilsin  :icon_thumright:

O "ŞAHSİYETLER HAKARETTEN FAZLASINI HAKEDİYOLAR ASLINDA AMA GEREK GÖRMÜYORUM

KALDI Kİ SEN KİMSİN BLUEGİRL BEN SENİ TANIMIYORUMKİ
O SÖZ YERİNE ULAŞIR SENİN SAHİPLENMENE GEREK YOK RAHAT OL
UMRUNDA DEĞİLİM BENİMLE MUHATAP OLMUYOSUN KENDİ KENDİNE ŞEKİLLERE GİRİYOSUN
BEN SENİ TANIMIYORUM Kİ :laughing7:

POH POHLAMAYA TAPMAYA DEVAM EDİN

Demet_dk

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 04 Haziran , 2012, 13:57:07
Bir kadın ve anne adayı olarak bu konuşulanları kınıyorum. Ne demek kürtaj ve sezeryan cinayettir... Önce sokaktaki çocukları yetiştirme yurdunda sözde bakılan çocukları kurtarmayı denesek diyorum.
Bir kere bu söylenenler kadınlara yapılan hakaretten öteye gitmiyor.

Öyle bi yansıtıyorlar ki konuyu, sanki kadınlar sex düşkünü, sırf bu düşkünlüklerinden dolayı hamile kalıp kalıp bebek aldırıyorlar... Bir de demiyorlar mı yaparken iyiydi diye. El insaf diyorum.
Ayrıca kadın kürtaj olacağına kendini öldürsün diyen zihniyeti kınıyorum.

Ve bir kadın ve anne adayı olarak bunu savunan kadınları da hepsinden çok KINIYORUM.

ÇOK ŞÜKÜR BÖYLE AKILLI MANTIKLI İNSANLARDA VAR

Bluegirl

Kim oldugumu gayet iyi biliyorsun :laughing7:
Lütfen artık herkesin görüşlerine saygı göstermeyi öğren senin gibi düşünmüyorlar diye hakaret etmekten vazgeç  :icon_thumright:

_nilgun_

Bluegirl ;
Yılda 100 kürtaj yapıldığını söyledi. Bu ne demek? Yılda 100 bin cinayet işleniyor. Anası olacak kişinin hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor. Anası kendisini öldürsün , kadın da insandır , tecavüze uğrayanlar doğursun sosyal devlet bakar gibi sözler bir bayan olarak sana ne hissettiriyor çok merak ediyorum. Bu arada bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum..

GÜL GÜZELİ

Kimse kusura bakmasın arkadaşlar ama benim görüşürm şu ki keyfi kürtaja kesinlikle karşıyım !!! Yahu madem bakamayacaksın, maddiyatın,sağlığın,yada ne bileyim neyin iyi değilse o zaman git kısırlaştır kendini..Bu ülkede çıktığı her adamla yatan,üstüne denk gelirse her yattığından hamile kalan ama "aman canımmm nası olsa gidip aldırıyorum" diye düşünüp umursamayan bi sürü boş,cahil insan var..Şu forumlara bi girselerde insanlar bebek sahibi olabilmek için ne paralar harcıyorlar bi görseler..BU kadar kolay mı yha anlamıyorum gerçekten insanlar gittikçe merhametsizleşiyor..Rabbim sonumuzu hayreylesin..Ama bunun bide hesap kısmı var..Çok merak ediorum o 2 dakkalık zevk uğruna gidip gidip cenin katledenlere huzuru mahşerde Allah'a ne açıklama yapacak ?????

Demet_dk

Alıntı yapılan: Bluegirl - 04 Haziran , 2012, 14:17:08
Kim oldugumu gayet iyi biliyorsun :laughing7:
Lütfen artık herkesin görüşlerine saygı göstermeyi öğren senin gibi düşünmüyorlar diye hakaret etmekten vazgeç  :icon_thumright:

SENİ TANIMIYORUM İYİKİDE TANIMIYORUM YANİ BU ZİHNİYETTE BİRİNİ  :icon_thumright:

SEN SANIRIM ZIRT PIRT ÜYELİĞİNİ SİLİP GERİ GELENLERDENSİN
HERKESİ BİLDİĞİN İÇİN TANINIYORUM SANIYOSUN  :laughing7: AMA YANILIYOSUN  :laughing7:

Demet_dk

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 04 Haziran , 2012, 14:22:00
Bluegirl ;
Yılda 100 kürtaj yapıldığını söyledi. Bu ne demek? Yılda 100 bin cinayet işleniyor. Anası olacak kişinin hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor. Anası kendisini öldürsün , kadın da insandır , tecavüze uğrayanlar doğursun sosyal devlet bakar gibi sözler bir bayan olarak sana ne hissettiriyor çok merak ediyorum. Bu arada bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum..

Bİ BAYAN OLARAK DÜŞÜNSENE KENDİNİ O İNSANALRIN YERİNE KOYSA EMPATİ KURSA
YAA EN BASİTİ VİCDANLI DAVRANSA BİRAZ BELKİ İŞ DEĞİŞİR

TECAVÜZ HERKESİN BAŞINA GELEBİLİR ALLAH KORUSUN HAMİLE KALMA DURUMUNDA NASIL DAVRANIRLAR ACABA TAYYİP DEDESİ BAKAR ALDIRMAYALIM KÜRTAJA KARŞIYIZMI DİCEKLER  :icon_scratch:

...ŞehzadEfe...

DEMETCİM İNSANLARIN BEYİNLERİ ÖRÜMCEKLEŞMİŞ (KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN) GERÇEKLERİ GÖREMİCEK KADAR GÖZLERİ KÖR OLMUŞ SONUMUZ KÖTÜYE GİDİYOR YAAA HAKKIMIZDA HAYIRLISI  VEE HALA DİYORUM SEN AL KARIIINI KARŞINA KARINLA YAP BU MUHABBETLERİ BEN KÜRTAJ DA YAPTIRIRIM SEZERYANDA OLURUM GÜNAH SA BENİM GÜNAHIMM SANA NE YAA
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

tecavüz edilen bir bayanın bencede cocugunu aldırmamasına karısmamalı benm tek desteklediğim nokta sezeryan cünkü gercekten cok yasaklama değilde
kısıtlama getirilebilir

_nilgun_

Demet_Dk zaten farkındaysan bluegirl den hala cevap gelmedi. Ama açıkçası cevap verirse nasıl bir cevap verecek çok merak ediyorum.

Bu arada Güz Güzeli evet toplumda böyle insanlar olabilir ama kaç tane sizce.. Ve bu azınlıktaki insanlar yüzünden diğer kadınlar ne olacak. Bu kadınlar yüzünden zorla hamile bırakılanlar ne yapacak. Kurunun yanında yaşta yanar mı diyeceğiz.

Kürtajın vijdani,ahlaki ve dini yönleri vardır elbet. Ve herkes dini yönlerden bahsediyor yaa, Allah onların cezasını verecek gibi.. Bırakın ortada bir ceza olacaksa bu kulla Allah arasında kalsın. Ona bakarsanız kul hakkı yemek de günah, sen tok yatarken etrafındakilerin aç yatması, namaz kılmamak, oruç tutmamak da günah. İyi ozaman şeriat kanunlarına dönelim.Günah diye hepsi için yasa çıkarılsın. Hatta başı açık gezenleri de yargılayalım mı o da günah nasıl olsa.....