TUTAMIYORUM KENDİMİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan mavişim80, 31 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

mavişim80

KIZLAR YAZAMIYORUM AĞLAMAKTAN KUSURA BAKMAYIN HAMİLEYİM DEĞERİM 887 CIKMISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

_inci_tanem_

Canım tebrik ederimm :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Gözün aydın ayyy RABBİM bana ve isteyen tüm arkadaşlarada hayırlısıyla tez vakitte nasip eder inşallah  :amin: :amin:  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

elfo

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: inanmıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm idrarında çıkmamıştı ya ben yok diye düşünüyordum çoooooooookkkkkkkkkkk sevindim  :occasion16: :occasion16: :occasion16:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mavişim80

COK SAĞOLUIN KIZLAR YAZAMIYORUM HARFLER ELİMDE DEĞİŞİYORR SANKİİ COK MUTLKUYUM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

CAN TANEM

:nazar: :nazar: :love9: :love9:Ay inanmıyorum Özlem yaaa bu kadar değer nasıl idrarda çıkmamış hayret yaaa çok sevindim canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin inşallah... :love9: :love9: :nazar: :nazar:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

elfo

özlemim çok saçma bi soru olacak ama unuttum ben  :icon_scratch: sen bu ay doğal mı denemiştin yoksa klomen ve çatlatma iğnesi mi kullanmıştın?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mutluluk

BEN İNANIYORDUM ÖZLEMİM HAMİLE KALDIĞINA ÜMİTLENDİRMEK İSTEMİYORDUM.TEBRİK EDİYORUM KARDEŞİMM :flowers: :flowers: :flowers:

melek100lü

:alkış: :love9: :love9: :love9: TEBRİKLER CANIM :love9: :love9: :love9: :love9: :alkış:

TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU  :nazar: :nazar:

ÇOK GÜZEL DEĞERİN MAAŞALLAH

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

ZéynéP.SimAy

ayyy özlemcimm çoooooooooooooookkkkkkkkkk sevindim  :muzz: :nazar: :nazar: hayırlı uğurlu olsunnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Rabbbiimm isteyen herkeslere yaşatsın inşallaaahh  :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: :nazar: çok sevindim çoooook sağlıcakla kucağına almayı
nasip etsin rabbim çok güzel bir duyguymuş değilmi
ALLAH HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

suzannn

TEBRİK EDERİM ÖZLEMCİM RABBİM SAĞLIKLICA KUCAĞINIZA ALMAK NASİP ETSİN CANIM İNŞALLAH

burcum

mutluluk

CANIM BENİM YA HEYECANDAN ALLAH BİLİR NERELERE SALDIRIYOR :ehi: :ehi: :ehi:

@@@gözde@@@

gözünüz aydın canım Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: :nazar: darısı diğer arkadaşlarımızın başına  :amin: