TUTAMIYORUM KENDİMİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan mavişim80, 31 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 31 Mayıs , 2012, 16:37:57
EVET YA MELEKİM ÇOK GÜZEL K.V DESİDE VAZGEÇER ARTIK.

evet çok üzmüşlerdi kızı utanmazlar bak şimdi ipler özlemin elinde  ;D

inşallah bundan sonra mum gibi olur artık demi  :k06: :k06: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 31 Mayıs , 2012, 16:39:08
:hello2: :nazar: CANIM TEBRİKLER RABBİM KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİNNNNN  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: SELAVATI TECVİYEDE OKUDUK KABUL ETTİ RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: :hello2: :hello2:
:icon_thumright: kevser cim kesinlikle katılıyorum sana dualarımız kabul oldu darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

pırpır

:hello2: :nazar: CANIM TEBRİKLER RABBİM KUCAGINADA ALMAYI NASİP ETSİNNNNN  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: SELAVATI TECVİYEDE OKUDUK KABUL ETTİ RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: :hello2: :hello2:
salavatı tefriciye biter bitmez herkesin duası kabul oluyo ALLAHA şükürler olsun yer gök dua üzerine RABBİMİN bu günlerine şükürler olsun  :amin:  :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mayıs , 2012, 16:40:27
Alıntı yapılan: mutluluk - 31 Mayıs , 2012, 16:37:57
EVET YA MELEKİM ÇOK GÜZEL K.V DESİDE VAZGEÇER ARTIK.

evet çok üzmüşlerdi kızı utanmazlar bak şimdi ipler özlemin elinde  ;D

inşallah bundan sonra mum gibi olur artık demi  :k06: :k06: :k06:

İNŞ İNŞ MELEKİM.GERÇİ BİR İNSAN NEYSE SONUDA ODUR DEĞİŞMEZ YANİ AMA EN AZINDAN ÖZLEM BEBEĞİYLE UĞRAŞIR ÜZÜNTÜSÜNÜ SIKINTISINI ONUNLA ATAR

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: pırpır - 31 Mayıs , 2012, 16:43:31
salavatı tefriciye biter bitmez herkesin duası kabul oluyo ALLAHA şükürler olsun yer gök dua üzerine RABBİMİN bu günlerine şükürler olsun  :amin:  :amin:
:amin: :amin: ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME EVET ALLAH A İNANMAYAN KAFİR

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mayıs , 2012, 16:42:19
:icon_thumright: kevser cim kesinlikle katılıyorum sana dualarımız kabul oldu darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mayıs , 2012, 16:42:19
iki gundur giremiyordum ama boyle supriz yapacagini biliyordum  :k06:

rabbim dualarimizi kabul etti  :amin:

RosE27

hayirli olsun cnm Rabbim saglikli sihatli kucaginaalmayi nasipetsin  :nazar: :amin:

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canım allah kucagınada almayı nasip etsinnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

mavişim80

TOPARLADIM VE GELDİM ŞİMDİ İYİĞİM KIZLAR
HERKES COK SEVİNDİ
ÖNCELİKLE BABAMA HABER VERDİM ÜZÜLÜYORDU ANLIYORDUM ÜZÜLDÜĞÜNÜ
HERKESTEN AYRI AYRI ALLAH RAZIOLSUN DİYORUM BENİ HERGUNUMDE YALNIZ BIRAKMADIGINIZ İÇİN
VE BİRDE İNANDIGIM SUVAR TEFRİCİYEYİ YENİ BİTRDİK BEN TOPLAMASINI YAPMAMISTIM HENUZ.ANNNEME DEDİM GÜZEL BİR AGIZDAN TOPLANSIN DİE ANNEMDE BANA BUGUN DÖNDÜ.SEN TOPLA DEDİ AMA DEDİM ABDEST ALMAM LAZIM VS .NEYSE BURDA İŞYERİMDE OTURDUGUM YERDEN KENDİM ACTIM ELLERİMİ TOPLADIM.AKŞAMADA NAMAZINI KILICAKTIM  DUAMI EDİCEKTİM.BİRAZ GEC OLDU ARK BİLİYORUM AMA NASIL BİR DURUMDAYDIM KAC GUNDUR ANLATAMAM..
HİÇ BİR İLAÇ VS KULLANMADIM MART AYINDA DOKTORUMUN DEMESİYLE KULLANDIM SONRA BIRAKTIM BU AY KAFAMI DİNLİCEM DİYE BU AYDA GELDİ...YÜCE RABBİME HAMDOLSUN Kİ DUALARINIZ BENİ YALNIZ BIRAKMADI :)
ŞİMDİ BENDE BİR ANNE ADIYIYIM....ANALARIMI ANLAMA VE ANLATMA ZAMANI.COK SEY YASADIM BİR BİR SİZE ANLATTIM  ANLATAMADIKLARIMIDA İÇİMDE PATLATTIM.....NEYSE BUNLARI GERİDE BIRAKIYORUM BİR FERMUAR CEKİYORUM.BUNDAN SONRASI HERSEYİN HAYIRLISI DİYORUM..
RABBİM EVLAT SEVGİSİYLE SINAMASIN KİMSEYİ....
RABBİM KUCAGIMA ALDIGIM GUNLERİDE GÖSTERSİN.
ŞİMDİ İLK BASAMAKTAYIM..YÜCE RABBİMİN YARDIMIYLA TEKER TEKER CIKARIM İNŞ.
ALLAH HEPİNİZDEN AMA HEPİNİZDENN  RAZIOLSUN......

RosE27

melek100lü

ALLAH SENDENDE HEPİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH

SORUNSUZ BİR GEBELİK OLUR İNŞALLAH  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

teldn sureklı takıp edyrdm tatlm haber var mı dıye heyecan icinde actm ve bu güzel haberı aldm cok sevındm allah tamamına erdirsn tatlm sende kıs annesi olacaksn ne guzel uc aylar bereketiyle geldi ne guzel darısı herkesin basına ins   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mavişim80

H.BULDUK CANIM
AMİN İNŞ MELEĞİM CANIMSIN HER DAKİKA BURDAYDIN
VE SONUNA KADAR BURDAYIM BURDA OLUCAM....
HATTA BİR KERESİNDE DEMİŞTİM TECRÜBEM YOK BİRKERE GİTTİM DOKTORA DİE İNŞ. BİLDİĞİM KADARINI HEP ANLATIRIM.
EVELİGUNE KADAR İDRARDA BİLE CIKMADI
KANDA 887 CIKMIS
BU ARADA EŞİM ALDI HABERİ
VE TIP MRK PAZARIN İÇİNDE BUGUN BİZİM ORANIN PAZARI SÖYLEDİ İLK SAKA YAPMA DEDİM
YAW DELİMİSİN SENSAKA ZAMANIMI PAZARDA OLMASAN BAGIRICAM DEDİ
GECEN SENE OCAK AYINDAN BERİ KORUNMUYORDUM..BİR SENEYİ ASMISTI ZAMAN ÜZÜLÜYORDUM ARTIK.NEYSE KIZLAR MÜDİREMDE İZİN VERMİŞKEN BEN KACIYORUM A.E.O YARIN GÖRÜŞÜRÜZ
MELEĞİM DUA KABUL OLDU GALİBA ..SANA DEMİŞTİM BUGUN BENİM İÇİN DUA ET DİYEEE...

:love9: KELİMELERE SIGDIRABİLSEYDİM HERSEYİ SADECE BİR DEFADA ANLATIRDIM  :love9:                 

YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE
SİZLERİ SEVİYORUM CANLARIM

mavişim80

CANANCIM YAZDIGINI GÖRDÜM YAZMADAN CIKAMADIM ALLAH RAZIOLSUN ÖPÜYORUM...