27 Nisan , 2024, 11:55:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun ben de hamileyimmmmmm

Başlatan ayse_etiskenece, 20 Mayıs , 2012, 10:25:30

« önceki - sonraki »

ayse_etiskenece

akadaşlar 17 si adet tarihimdi perşembe günü,cuma günü test yaptım iki çizgi bu kadar erken beklemiyordum çizgilerin çıkmasını..c.teside kan testine gttim acile 335 çıktı inş iyidir değerim...korkumun sebbei mart yaındada kimyasal gebelik geçirmiştim ondan galiba..dua edin inş rabbim hayrılı sağlıklı bir şekilde devamını sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilmeyi nasip etsin :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
perşembe günüde dr. gtcem inş tam 1 hafta geçiyor kese görünebilirmi sizce?

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: tebrikler Allah tammına erdirsin  :amin: :amin: sağlıklı bir hamilelik geçirip sağlıkla kavuşun birbirinize inşallah :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: destina06 - 20 Mayıs , 2012, 11:11:25
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: tebrikler Allah tammına erdirsin  :amin: :amin: sağlıklı bir hamilelik geçirip sağlıkla kavuşun birbirinize inşallah :amin: :amin: :amin:
çok teşekkürederim canım...rabbim sanada en kısa zaanda sağlıklı bir bbeiş nasip etsin inşşşşşşşşşşşşşşşşş :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun canım inşallah güzrel ve sağlıklı bir gebelik geçirir ve bebeğini kucağına alırsın

Balböceği

hayırlı olsun, Allah tamamına erdirdin..  :amin:  

ayse_etiskenece

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 20 Mayıs , 2012, 11:58:20
hayırlı olsun canım inşallah güzrel ve sağlıklı bir gebelik geçirir ve bebeğini kucağına alırsın
:amin: :amin: :amin:,nş rabbim sanada en kısa zamanda versin canım

dilekibrahim

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kuçağına almayı nasip etsin benim adet geçikmesinin sabahı gözükmüştü kese 6 mm ydi.perşembe bebeği görmek için gidicem doktora o zamana adetimi 14 gün geçmiş oluyor inşallah görebilirim bebişimi :amin: canım bence doktora git kese gözükmese bile progestana ve folik asit kullanmaya başlarsın progestan düşük için çok öenmli  rabbim isteyen erkese nasip etsin inş

ღ♥ Nilda♥ღ

hayırlı olsun  :nazar: :nazar:allah gönlüne göre versin inş. :amin: :amin: :amin:
.   

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 20 Mayıs , 2012, 14:24:01
hayırlı olsun  :nazar: :nazar:allah gönlüne göre versin inş. :amin: :amin: :amin:
inş canım çok teşekkür ederimmmmmmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ayşecim gözün aydın çok sevindim inşallah sağlıcakla kucagına almakta nasip olur  meleğini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:degerin çok güzel :nazar:korkma artık inşallah kat kat artacak degerin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: ayy - 20 Mayıs , 2012, 14:26:53
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ayşecim gözün aydın çok sevindim inşallah sağlıcakla kucagına almakta nasip olur  meleğini :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:degerin çok güzel :nazar:korkma artık inşallah kat kat artacak degerin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
inş canım benimmmmmmmmmmmmm aminn..inşallah darısı sizlere olsun her zaman dualarımdasınızzzzzzzzzzzzzz :love9: :love9: :love9: :love9:senin adet günün ne zman canım?

elfo

:occasion16: :occasion16: Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: hemen ardından gelmek istiyorum  :amin: darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma olsun  :amin:  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

RosE27

cnm gozun aydin aramiza hosgeldin RAbbim saglikli gebelik. we bebek nasp etsin ins benim kese adet gunum 5 gun gecince gorundu 6 haftalikta kalpatidini duymustuk cok sukur :nazar:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: elfo - 20 Mayıs , 2012, 14:33:26
:occasion16: :occasion16: Allah'ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin: hemen ardından gelmek istiyorum  :amin: darısı bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma olsun  :amin:  :amin:
inş elifcim dah adet olmmaışsan inş vardır bbeişş bekliyorum seniiiiiiiiiiiiiiiiii tamam mııııııııııııııı :wav: :wav: