şükürler olsun ben de hamileyimmmmmm

Başlatan ayse_etiskenece, 20 Mayıs , 2012, 10:25:30

« önceki - sonraki »

esracım

Tebrikler canım :flowers: :flowers: :flowers: inşallah sağ salim kucağına da alırsın  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: bebeğini.
Darısı başımıza :amin: :amin: :amin: :amin:

mavişim80

allah tamamına erdirsin canım tebrikler........darısı bizlere inş.............................

ZéynéP.SimAy

hayırlı uğurlu olsun canımm  :flowers: :flowers: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşaaallaaahh  :amin: :amin: :amin:

suzannn

tebrik ederim allah sağlıklıca kucağına aldığın günleride gösterir inşallah

Nezo

beynâ

canımmm hayırlı uğurlu ayşecimm,gelir gelmez güzel haberini gördüm...çok sevindimmm... :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

burcum

ayse_etiskenece

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum...hamile olanları rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...bebeiş isteyenlerede en tez vakitte nasip etsin inş...herzaman dualarımdasınız..ama lütfen stres yapmayın çok büyük etken :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 21 Mayıs , 2012, 12:15:23
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum...hamile olanları rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...bebeiş isteyenlerede en tez vakitte nasip etsin inş...herzaman dualarımdasınız..ama lütfen stres yapmayın çok büyük etken :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

aminnnnnnnnnnnn inşallah sağol canım  :amin: :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayse_etiskenece

arkadaşlar bugün dotora gttim 5 haftalıkmış inş..çok kaz görünüyor dedi  ama haftaya yine gel daha net görünür dedi bbek için...kan testi yapıldı yine 1200 lere gelmiş biraz içim ferahladı..rabbim inş daim olmasını sağlıklı bir şekilde olmasını nasip etsin herkesin...tüm isteyenlerede nasip etsin inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

serserim

:muzz :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAH SORUNSUZ BİR GEBELİK GEÇİRİRSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: MALATYALI44 - 23 Mayıs , 2012, 18:12:07
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: hayırlı olsun canım benim :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
teşekkür edrim canım darısı sana olsun inşşşşşşşşşşşş :amin: :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

Alıntı yapılan: serserim - 23 Mayıs , 2012, 18:27:51
:muzz :muzz: :muzz: :muzz: HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH TAMAMINI ERDİRSİN İNŞALLAH SORUNSUZ BİR GEBELİK GEÇİRİRSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
inşallah canım aminnnnnnnnnnnnn..sende öle

ツgöçmen_54 ツ

canım hayırlı olsun  :flowers:  sorunsuz 9 ay geçirip bebeğini kucağına alırsın inşallah  :opucuk: