Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 30 Nisan , 2013, 18:17:59
birbirinizi bulmuşunuz yani iyi o zaman    :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hayırlısı olsun inş  :amin:
evet aynen  :ehi: :ehi: :ehi: bi tek erkekse alisverise baslicam onun icin merak ediyom yoksa ben derdim sölemeyin diye  :suclu: :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

Aşkk

evet insan alışveriş için sabırsızlanıyo  :k06: :k06:
inş perşembe öğrenirsin artık  :k06:

xxcansuxx

12+5 haftalikti dr emin olarak erkek dedi...
Bebende erkek hissediyordum gecen hafta yine teyit ettirdik ama hala alisveris yapmadik  :suclu:

Lă_Tăhzen!

12 haftalikti Kiza benziyor ama tam net bisey soyleyemem dedi dun gittim Tam netlesti Kizim olacak insallah  :amin:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Nisan , 2013, 19:35:17
12+5 haftalikti dr emin olarak erkek dedi...
Bebende erkek hissediyordum gecen hafta yine teyit ettirdik ama hala alisveris yapmadik  :suclu:

bende hep cinsiyetini ogrensemde alisverise baslasam diyodum simdi de diyorum bi 7.ay daha dolsun doguma dogru yaparim  :)

♣ ђคtเςє ♣

nelss

13. haftadaym kesin olmamakla birlikte erkek dedi 1 aya kadar kesinliscek bakalm sağlıklı olsunda  :amin: :amin:

Aşkk

erkekler edepsiz oluyo hemen gösteriyorlar  :k06: :k06:
bizim de 14. hafta da direk  pipiyi gösterdi değişmedi sonra da  :binkybaby:  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Aşkk

evet sen bugün öğrenecektin hayırlı olsun canım  :muzz: :muzz: :muzz:
erkeklere edepsiz dedim ama senin ki biraz edepliymiş  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 03 Mayıs , 2013, 00:06:32
evet sen bugün öğrenecektin hayırlı olsun canım  :muzz: :muzz: :muzz:
erkeklere edepsiz dedim ama senin ki biraz edepliymiş  :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: saol cnm ama benimki göstermedinden deil doktorum demedi yani bakmadi daha ilk defa bugün uzun uzun karnimdan bakti  :k06: :k06: ben gene sormadim kendi ultrasyon bitince erkek dedi  :ehi: :ehi: ay ne rahatim  :laughing7:

Iyikivarsin

bana 22 haftalikken randevu verdiler,kizimiz olacak insallah, hep bir kizim olsun istemistim Allaha sükür oldu, ben daha önce ögrenmek isterdim ama, burada böyle çok fazla ultason çekmiyorlar, bende bir an önce alisverise baslamak istiyorum artik, önceden bir kaç birsey almistim ortak renk ama daha alacak bir sürü sey var ya, prensesimi sabirsizlikla bekliyoruz.

kelebegimm

Anooomm demek paşaymisssss masallahhhhh gülüm cok sevindim canimmmmm
Bi kız bi erkek superrrrr Rabbim saglikla kucagina aldığın gunleride gostersin :amin:

]

nelss

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 03 Mayıs , 2013, 00:00:39
erkekler edepsiz oluyo hemen gösteriyorlar  :k06: :k06:
bizim de 14. hafta da direk  pipiyi gösterdi değişmedi sonra da  :binkybaby:  :k06:

:ehi: :ehi: ee erkek yaa yiğidin malı meydanda olur derler  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Nisan , 2013, 19:03:44
12+ 5 olduk. cinsiyeti hakkında o kadar ısrarıma rağmen söylemedi.4.ayda söylerim dedi  :-\ içimden erkek geçiyor benim.  :k06: rabbim hayırlısını versin olmayanlarada nasip olsun  :amin:

dün doktor bebeğimin kız olduğunu söyledi  :hieyt: çok sevindik.daha değişirmi acaba  :ehi:

Balböceği

Canım çok sevindim  :hello2:

Kız bende sana Çin takvimine bakayım  :ehi: doğum yılını aylı günlük ver, bide hamile kaldığın ayı tamam  :ehi:

Kaçıncı haftadasın peki