Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

özlem0609

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 23 Şubat , 2013, 12:42:59
hayırlı olsun oğluşun özlemcim :nazar: :nazar: :nazar:
bugunlered herkes pipi görüryorr erkek annesi fazlalştıı :k06: :k06: :k06:
sağlıcakla kucagına al inşallah tatlım :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayseemmm canım Allah razı olsun,evet cevremdede burdada pipi görenler epey fazla  :k06: :k06: Rabbım sızlerede nasıp edecek ınş. bu duyguyu,hayırlısıyla kucagınıza aldıgınız gunlerı de goreceksınız :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

özlemcim hayırlı uğurlu olsun inş  :amin: :amin: :amin:
biz de dün pipiyi gördük  :k06: :k06: :k06:

özlem0609

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 23 Şubat , 2013, 16:38:44
özlemcim hayırlı uğurlu olsun inş  :amin: :amin: :amin:
biz de dün pipiyi gördük  :k06: :k06: :k06:

sagol canım sızınde hayırlı olsun,Rabbım bızlere bagıslasın bebıslerımızı.siz epey erken gormussunuz,yada bız gec kaldık :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: cok guzel pıpısıne bakıp bakıp duruyorum dunden berı,benım ıcıme dogmustu zaten,herkes kız dedı ben hıssetmıstım oğlan oldugunu,hayırlısıyla kucaklarımıza alalım ınş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

astragot

15 haftalık olduk kızımla:) çok şükür rabbime.Ablasına arkadaş geliyor kızım inşallah :)

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah özlemcim Allah razı olsun kuzum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
rabbim anne olmaktan yoksun bırakmasın hiçbir kadını :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: özlem0609 - 23 Şubat , 2013, 10:44:12
3 lüye 30tl verdım onu yazmayı unutmusum,özel hastanede yaptırıyorum zaten.
öykucum dr bana detaylı ultrasona gıreceksın dedı,ona ne zaman gırdın sen,orda neyı goruyosun kı,bizimkılerden farklı mı?

canım bende 33 tl fark ödedim üçlü için. detaylı ultrasona en sağlıklı olacak hafta 21 ve 22. hafta. bizim 21. haftada girildi. normalde 20-24 hafta arası yapılıyor ama dediğim gibi 21 ve 22'yi öneririm. 100tl fark ödedik canım özelde ssk'dan. kesinlikle yaptır. çocuğun bütün uzuvlarına bakılıyor. bir de 4 boyutlu bakıyorlar. eksik bir uzuvu olup olmadığını görüyorlar. cdsini de veriyorlar evde tekrar tekrar görebiliyorsun yavrunu.  şimdi bizim sıra şeker yüklemesinde. 24. hafta şeker yüklemesi yapılacak. bebeklerimiz sağlıklı oldukça bizim mutluluğumuz ikiye katlanıyor. Rabbim hamilelerin bebeğini sağlıkla kucağına almayı, bebek isteyen kardeşlerimize de anne olmayı nasip eylesin. AMİN

özlem0609

amın canım Rabbım yavrularımızı bıze bagıslasın,bebek ısteyen butun arkadaslarımıza nasıp etsın bu duyguyu :amin: :amin: :amin: bızde yaptırıcaz merak ettıydım ben ne oldugunu,Hayırlısıyla kucaklarımıza alalım sıpalarımızı :amin: :amin: :amin:

asya83

bende bugün ilk defa ultrasona girdim bebiş daha 5 hafta 1 günlükmüş bildiğiniz fasulye :)
doktor çok iyi bir yer seçmiş ve sıkı sıkı yerleşmiş dedi
15 gün sonra kalp atışlarını duyacakmışız inş.
sabırsızlıkla büyümesini bekliyorum:)))

ARieS

bize 14.haftada büyük ihtimal kız dedi...16.haftaya doğru yine öyle dedi...% 90 kız dedi...şimdi ayın 18inde fln kontrol var yine bakalım bu sefer ne diycek  :tongue3:

yine kız derse artık inanıcam...

iklima

8 haftalıgiz.1 ay sonra kontrolümüz var.dr cinsiyeti belli olur belki bi dahaki aya dedi.
Bu kadar erken belli olur mu ki
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

muhribe

canım hayırlı olsun çok sevindim  :amin:
inan daha bu sabah hatrıma geldin, bayağıdır göremedim bebek istiyordu ne durumda acaba diye seni geçirdim içimden
sağlıkla al kucağına  :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

iklima

Alıntı yapılan: Organik°•.Anne - 28 Nisan , 2013, 17:20:05
canım hayırlı olsun çok sevindim  :amin:
inan daha bu sabah hatrıma geldin, bayağıdır göremedim bebek istiyordu ne durumda acaba diye seni geçirdim içimden
sağlıkla al kucağına  :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Tsk ederim canım.çok sağol

Hepsi Bu..!

Bluegirl

Alıntı yapılan: iklima - 28 Nisan , 2013, 17:18:32
8 haftalıgiz.1 ay sonra kontrolümüz var.dr cinsiyeti belli olur belki bi dahaki aya dedi.
öncelikle cok sevindim canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inş  :amin:
İlk hamileliğimde 11. Haftada belli olmuştu ikincisinde de 12. Haftada belli oldu iki tane kızım var  :k06:
Rabbim sanada hayırlısını nasip etsin inş canım  :amin:

iklima

Alıntı yapılan: Şekerlik - 28 Nisan , 2013, 17:55:16
Alıntı yapılan: iklima - 28 Nisan , 2013, 17:18:32
öncelikle cok sevindim canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inş  :amin:
İlk hamileliğimde 11. Haftada belli olmuştu ikincisinde de 12. Haftada belli oldu iki tane kızım var  :k06:
Rabbim sanada hayırlısını nasip etsin inş canım  :amin:
Rabbim bağışlasin meleklerini ınş.
Çok heyecanliyim kalp atışlarini duyana kadar cinsiyetini hiç merak etmiyordum şimdi bi merak var ki sorma
Doktorum da öyle diyince baya bi hevese geldim

Hepsi Bu..!

Balböceği