Kaçıncı Haftadasınız?Bebeğinizin Cinsiyetini Kaçıncı Haftada Öğrendiniz

Başlatan cute552, 16 Mayıs , 2012, 21:16:18

« önceki - sonraki »

cute552

sizlerede çok teşekkür ederim ben bu aralar çok duygusalım belkide büyütüyorumdur hayırlısı allahtan allahtan başka kimseye inanmam güvenmem bundan sonra herkes aynı bence sadece kendilerini göstermiyolar iyi insanlar kalmamış artık hep bir amaç emel içindeler allah onları ıslah etsin ne diyim kusura bakmayın daha biçok şey var çok doluyum belkide buna patladım bebeğim sağlıklı olsunda başka bişey istemem çok saolun kızlar. sizler tarafsız yorum yapıyorsunuz bu benim için önemli saolun.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

amin cnm amin ecmain inş.  :amin:
hiç üzülme düşünme biz zaten hangi werdigimiz iyiliğin karşılıgını aldık ki rabbim bilsin ben hep derim rabbim bana layık gördüğünü wer die kız erkek fark etmz saglıklı olsun hayırlı ewlat olsunda sen üzme kendini boşwer
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love9: sema canım ne bu kıskançlık olayı anlamıyorum ben  :love9: :love9:
eşimin sülalesi bana gözünü dikti neymiş efendim herkesde oğlan varmış benimki kız olsunmuş onlar öyle dedikçe çok korkuyorum bişey olcak diye rabbim hayırlısını versin
istesem ben istiycem iki oğlum var sağlıklı olsunda hiç önemli değil inanki tek istediğim sağlıklı olması rabbim ne verirse o olcak tırnağını yaratmaya gücümüzmü yeter

melek100lü

:love9: :love9: :nazar: erkeğe benziyor dediler banada belli değil ama olsun hiç farketmez benim canım o sağlığı yerinde çok şükür bana yeter sevmeyen sevmesin yaaa :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

oslem0320

bugün 14 hafta 5 günlüğüz kızımız olucakmış çok büyük bir ihtimalle:D

melek100lü

:opucuk: :love9: :love9: :love9: sağlıklı sıhatli uzun ömürlü hayırlı evlat olsun canım  :opucuk: :love7: :love9: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: cute552 - 18 Mayıs , 2012, 13:26:31
benim canımı sıkan biz çok iyi anlaşıyoduk burda ondan başka anlaştığım kimse yok ben onun hamile kaldığında çok mutlu oldum kendim kalmışım gibi bi önceki gebeliği düşük oldu ama okadar kasıntı olduki benim çocuk istediğimi bile bile yan yana geldiğimizde iki lafından biri ben hamileyim yapamam ben hamileyim gidemem ama okadar yapmacık görüntüler anlamamak imkansız allahtandır düşük yaptı ablası var oda bana ben şimdi istesem hamile kalırım ama eşim istemiyor ya ben büyütüyordum yada bana nispet yapar gibi davranıyorlardı şimdi allah verdi çok mutluyum hiç fak etmez kız yada erkek benim evladım benim parçam ama bu durumlar insanları anlamayı kolaylaştırıyor hamile kaldım amca kızı şimdi ilk kız torunu benmi doğurucam demesi benim zoruma gitmez asla allah daha fazla versin ona evlat ama anlaşılıyor ikide bir bana senin erkek olucak sen nerden bilebiliyorsun ki kesin konuşuyorsun allah hayırlısını versin de aklıma geldikçe sinir oluyorum nasıl olsa bikaçhafta sonra belli olucak ee doktor kız derse neyi değiştirebilicek ben ona doktor kıza benzetti dediğimde benim verdiğim tepkinin binde birini vermedi çok üzüldüm ama herkeside çok iyi anladım nasıl bir yarış içindeler anlamak mümkün değil allah onlara kız versin ama hayırlı evlat olsunlar banada gönlü güzel hayırlı evlatlar versin vijdanlı olsun çocuguma hep bunları öğreticem allah bizi böyle fitne fesat insanlardan kem gözlerden korusun allah isteyen herkese kız erkek gönlünden ne geçiyorsa onu versin   :amin::amin:
amca kızıda ablasıda alemmiş.şimdi istesem olur demek ne demek ya.verici Allah.nispet etmişler sana akılları sıra.iyiki evladın olmuş canım.yoksa seni daha çok üzerlerdi bu insanlar.ve mümkünse onlarla sık görüşme derim.

cute552

saol canım zaten sık görüşmüyorum uzak oturuyorlar görsen okadar enterasan şeylere takılıyolıyolarki inanamazsın bana dedikleri şu ablasının ikizleri var 12 yaşındalar ve kasım ayında doğurmuş çocuklarını aman diyor sakın kasımda doğurma burcu akrep olan çocuklar kıskanç oluyor ben çok çekiyorum çok fenalar ben diyorum her çocuk bir olmaz zaten ikizler normaldede kıskanç oluyor bir de yetiştirme tarzıda önemli değilmi benmi yalnış biliyorum kimsenin yetiştirme tarzına laf etmem ama burçlara bağlamak doğrumudur bir bilseler etrafta bu duyguyu yaşamak isteyen insanlar var belki konuştuklarından utanırlar neyse muattap olmamaya olsam bile takmamaya çalışıyorum allah nasip ederse kasım ayında dogucak nasıl olursa olsun sağlıklı olsunda burcuda önemli değil bak işte kimlerle uğraşıyoruz  :cildir:

nazo-58

banada 16 haftalıkken oglana benziyor demişti doktor..21 haftalıkken öğrendik kesin oglusum olacagını..RABBİM saglıklı sıhhatli kucagımıza almayı nasip etsin inş :amin: ,kızada oglanada yerimiz var cok şükür.. :love9:

esracım

canım bende kasım doğumluyum ve kıskanç bir insan değilim.ama onların seni kıskandığı bariz belli.bence onlar kendilerine baksınlar kim kıskanç kim değil  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çıldırmış olmalılar.çok komikler ancak beyinlcikleri ile o kadar düşünebiliyorlar.o zaman kimse kasımda doğurmasın.dünyadaki tüm kısknçlıklar akrep burcu yüzünden zaten.her insana anne baba olmayı düşünüyorsa burcunu iyi ayarlamalı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ne yapacakmışsın sen doğumu erkenmi yapacakmışsın yani.böyle bir şey olamaz ya...

cute552

benim babamda kasım doğumla ve akrep onlara göre içten pazarlıklı oluyorlarmış nasıl kafalarında yer etmişse aman o onun çocukları bu benim çocuğum her çocuk bir değildir ben onu nasıl yetiştirirsem ne gösterip öğretirsem onu alır onu uygular hayırlısını sağlıklısını versin allahım banada nasip etti ya gerisi yalan

cute552

Alıntı yapılan: nazo-58 - 25 Mayıs , 2012, 12:12:40
banada 16 haftalıkken oglana benziyor demişti doktor..21 haftalıkken öğrendik kesin oglusum olacagını..RABBİM saglıklı sıhhatli kucagımıza almayı nasip etsin inş :amin: ,kızada oglanada yerimiz var cok şükür.. :love9:
aynen canım 10 tane kızım olsa neden erkek olmadı demem 10 tane oğlum olsa neden kız olmadı demem allah onu nasip görmüş onu vermiş derim hayırlısını versinde başka bişey istemem yaradandan  :amin:

esracım

cidden sen o çatlaklardan uzak dur.normal değiller çünkü.yok istese hemen hamile kalırlarmış yok kasım doğumlu olmasınlarmış..bunlarda laf bitmez sende de sinir.o yüzden en iyisi uzak durmak  :ehi: :ehi:

melek100lü

cute552

iyim melekçim sen nasılsın bebeğin nasıl düzeldinmi biraz