Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

melek100lü

19 HAFTALIK OLDUK HALA BAŞLADIĞIMIZ KİLODA  DEĞİLİZ 

75 İLE BAŞLADIN EVELSİ GÜN 74 OLDUĞUMU GÖRDÜM 2 GÜNDÜR

HİÇBİRŞEY YEMEDEN SÜREKLİ KUSTUM YİNE VERMİŞİMDİR  :icon_pale:

şerife Berat

allah yardımcın olsun melekcim
sürekli kusmak da zordur eminim
çok şükür öyle sıkıntım olmazdı ne ılk hamıleleıgımde ne de şimdikinde sanırım o yuzden kılo alımımda normal  :honk:
hayırlısıyla su sıcakları bı atlatsak da bebeklerımızı sağ salim kucağımıza alsak :amin:

kelebegimm

32 haftaligiz ve 19 20 kilo aldik artik biri dur desin banaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

]

burcum

kelebegimm

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Temmuz , 2012, 13:15:36
32 haftaligiz ve 19 20 kilo aldik artik biri dur desin banaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

29 haftalıgız 15 kılo almısız :k06: ..doktor böyle gidersen doguma kadar 21 kıloyu bulur dedi..biz senle aynı gidiyoruz bacum...banada biri dur desinnnnnnn :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kelebegimm

Aynen canim beraber gidiyoz ama benim dokdor hicbiseydemiyoooo hayret
Esiminde hala gözünü dolduramadim heralde o kadar almış gibidurmuyonki askim Dio
Sank yalAn soyluyom bide annelik defterimiz var yaziyo hep
Son 55 gün bakalım kaç kiloyla bitircez

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Temmuz , 2012, 00:11:03
Esiminde hala gözünü dolduramadim heralde o kadar almış gibidurmuyonki askim Dio

benım doktor dıkkat et .kendın için sonradan vermesı zor olur dedi..kocişe sorsak hala aynıyım..beni üzmemek için sölemiyor galıba..yoksa tam bi yuvarlak oldum.. :k06: benımde son 71 gun..bakalım bız kaçla bitircez.. :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Temmuz , 2012, 01:08:51

benım doktor dıkkat et .kendın için sonradan vermesı zor olur dedi..kocişe sorsak hala aynıyım..beni üzmemek için sölemiyor galıba..yoksa tam bi yuvarlak oldum.. :k06: benımde son 71 gun..bakalım bız kaçla bitircez.. :k06:

benim esimde aynisini soyluyo gozlerinde sorun var galiba  :k06: :k06: :k06: yataga sigamaz olduk hala cok farketmedin dio onlar ole dedikce aliyom gazi bakalim :k06: :k06: :k06:

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Temmuz , 2012, 01:12:53
Alıntı yapılan: nazo-58 - 13 Temmuz , 2012, 01:08:51

benim esimde aynisini soyluyo gozlerinde sorun var galiba  :k06: :k06: :k06: yataga sigamaz olduk hala cok farketmedin dio onlar ole dedikce aliyom gazi bakalim :k06: :k06: :k06:

valla bizde sıgamıyoruz yataga.... :k06: :k06: onlar bıze gazı verıyor ama bu kılolar dogumdan sonra gıtmezse vay halımıze..ozamanda konusacakları kesın..gerçi benımki tombık istiyor..sarıldımmı ele gelcek dıyor ama,genede fazla kacırmamak lazım :k06: :k06: :k06:

Belgink.

bende 21 haftalığımmm 5 kılo verdimm bıhafta önce tartılmıstım bundan sonra alırımmmm sanırmmmm :ehi:

_nilgun_

Kızlar kaçıncı haftadasınız ve kaç kilo aldınız? Ben 15 haftalık hamileyim fakat hala kilo alamadım, hatta kilo kaybım var.
Sizler ne durumdasınız?

sym_38

13. Haftadayım hiç kilo vermedim kusmamak için hep sıktım kendimi bulantılarda  :k06: bende 4 kilo aldım  :y25: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

sym_38

23 Temmuz , 2012, 11:30:12 #88 Son düzenlenme: 23 Temmuz , 2012, 11:33:35 sym_38
Be hiç kilo vermedim canım 13. haftadayım 4  kilo aldım  :k06:

meryemcce

eğer hala bulantın devam ediyorsa hayatım normaldir alamaman birde şu aşırı sıcaklar varken bende gebeliğin başında 3 kilo almıştım ama şu an alma işim durdu :(
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin