Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

RosE27

serserim

17 haftanın içindeyim şekerim yüksek olduğu için herşeyi yiğemiyorum hiç kilo almadım ama bebişimin boyu kiloso yerinde çok şükürrr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

34 haftadayım ve tam şu anda 10 almış bulunuyorum kızlar  :k06: :k06: :k06:

sukeyna

maşallah kızlar ben iki aylık hamileyim ve 2 kilo aldım bile :sad1:

ZéynéP.SimAy

Mavikelebek

kelebegimm

29 haftaligiz 16 kilo aldım  :-ooo :-ooo :-ooo :icon_pale: kendimi durduramiyorum hep yemek istiyorum daha 10 haftamız var  :y25: :y25: :y25:

]

nazo-58

22 haftalıkken 75 olmuştum..11 kilo almıstım..şimdi 26.haftamdayım ne kadar oldum bilmiyorum..ALLAH yardımcımız oldun..bebişim saglıklı olsunda napıımm veririz artık kilolarıda :k06: :k06: :k06:

şerife Berat

BENDE 19. HAFTAMDAYIM 8-9 KILO ARASI ALDIM USTELIK YEDIKLERIME COK DA DIKKAT EDIYORUM ARTIK HORMONLARIM TAVAN YAPTI SANIRIM O YUZDEN SU ICSEM BILE YARIYOR  :cildir:

KIZLAR BEN HAMILE KIYAFETI BULAMIYORUM YAAAAA. HALA ESKI KIYAFETLERIMI GIYIYORUM VARMIDIR ONEREBILECEGINIZ YERLER DENIZLI DE OTURUYORUM

elif0383

HAMD olsun bizi YARADANA...

papatya26

melek100lü

18 Haftalık hamileyim  :amin: :nazar: 75 kilo ile hasmile kaldım şimdi 74 kiloyum daha almadım yani
ama çok şişlik var vücudumda tuzdan
ödem oldu sanırım bakalım kaç kilo
alcaz  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

oslem0320

şerife-berat
bayramyerinde köşede bi yer var hamile giyim diye bir de teras parkta var

RosE27

Sır_Çiçegi

22+3 hamileyim 70 le hamile kalmıştım hala 70 kiloyum  :hungry: herşeyide yiyoruz  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...