Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

asya81

ben 12 kilo ile bitirmiştim ama doğumda 3 kg cuk gitti

HASRET!M S@N@

gerci görsen nerene almıssın dersin de hiç belli değil

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 22 Eylül , 2012, 09:59:51
gerci görsen nerene almıssın dersin de hiç belli değil
:nazar: :nazar: :nazar: bebişlere yaramış annesi ozaman sıkıntıetme 6.ayda hiçbişi kalmıo hatta ayaklandıklarında hiç olmadığı kiloya inio insan :k06:

HASRET!M S@N@

cute552

aranızda benim gibi 1 haftada 1 kilo alan varmı acaba 29+4 günlükken gittiğimde 78 kilo olduğumu öğrendim doktorum 4 haftada 4 kilo almışsın dedi 31. haftada sağlık ocagında tartıldım 79 çıktım 1 haftada 1 kilo benim gibi olan varmıki bu 4 haftayıda 4 kiloyla kapatırsam 82 kilo olucam

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

umrancan

18+5 iki kilo aldım ama şu anda kendimi çok şiş hissediyorum arkadaşlar. özellikle karnım bazen çok ağır gibi geliyor bana. gazdan herhalde ara sıra acıyor :( önerebileceğiniz birşey var mı

oslem0320

ÖZLEM & HASAN

esracım

17. haftamdayım ve 6 kg aldım toplamda.Şu an 57 kiloyum.Bakalım durumlar ne gösterecek  :icon_scratch: :laughing7:

mavişim80

20 haftamda 2 kilo aldım bundan sonrasında da kendime basarılar diliyorum

MasaLine

23+3 haftalığım şuana kadar 1.5 kilo aldım..
Daha da almayı düşünmüyorum :)

şerife Berat

serserim

32. haftamdayım hamile kaldığım kiloma gelemedim daha 68 kiloyla hamile kaldım 67 kiloyum :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 01 Ekim , 2012, 18:33:51
32. haftamdayım hamile kaldığım kiloma gelemedim daha 68 kiloyla hamile kaldım 67 kiloyum :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:-ooo :-ooo :-ooo :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

sekerimden dolayı yiğemedim Melekçim şimdi şimdi yiğorum  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sen nasılsın canım damadım nasıl :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: