29 Nisan , 2024, 00:07:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp atışını duymak bu kadarmı güzel olur

Başlatan ZéynéP.SimAy, 03 Mayıs , 2012, 16:49:55

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

:k06: kızllaaaaaaaarrrrr şimdi doktordan geliyorum ve bebeğimin kalp atışını duydumm  :muzz:  :muzz: :muzz: nasıl güzel bişeydir bu Rabbim bunu bana yaşattı ya ben daha ne isterim bu hayattann  :k06: :k06: :k06: inanılmaz mutluyuummmmmmmmmm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride östersin canım :nazar:  :love9:

ZéynéP.SimAy

esracım

İnşallah daha daha mutlu olduğun günleride yaşarsın.Bebeğini kucağına alır mutluluğun kat kat artar.Tebrikler canım :flowers:

ZéynéP.SimAy

çookk sağoll canımm  :flowers: :flowers: Allahım isteyen herekese yaşatsın inşallahhh  :amin: :amin: :amin:

esracım

_inci_tanem_

RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin canımm  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: yyeeliz - 03 Mayıs , 2012, 17:26:21
RABBİM sağlıkla hayırlısıyla kucağına aldığın günleride göstersin canımm  :love9: :love9:

:flowers: amminn Allah razı olsunn  :opucuk: :opucuk:

destina06

Allah sağ salim kucağına aldığın günleri de göstersin gözün aydın canım :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah olmayanlara da nasip etsin :amin: :amin:

serserim

gözün aydın canım ah o pıtpıtlarrrr :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allah  herkeslere nasip etsin inşallah Allah tamamını erdirsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: destina06 - 03 Mayıs , 2012, 18:07:53
Allah sağ salim kucağına aldığın günleri de göstersin gözün aydın canım :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah olmayanlara da nasip etsin :amin: :amin:

aminnn canımm  :flowers: :flowers: dualarım isteyen herkesle  :amin: :amin: Rabbim bu güzel duyguyu isteyen herkese yaşatsın inşallaaahhh  :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: serserim - 03 Mayıs , 2012, 19:52:24
gözün aydın canım ah o pıtpıtlarrrr :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allah  herkeslere nasip etsin inşallah Allah tamamını erdirsin canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

o pıt pıt larr hayatımı bi anda değiştirdi anlatamam sana  :love9: :love9: :love9: :love9: Rabbim herkese yaşatsın bu duyguyuu  :amin: :amin: :amin:

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah tamamına erdirsn inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

CAN TANEM

Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına aldığın günleride göstersin inşallah canım   :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: