29 Nisan , 2024, 10:30:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kalp atışını duymak bu kadarmı güzel olur

Başlatan ZéynéP.SimAy, 03 Mayıs , 2012, 16:49:55

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Mayıs , 2012, 16:14:00

gözün Aydin olsun canım  :love9:

Rabbim tamamına erdirsin.  :amin:

sağol canım aminn inşallahhh o günleride görürüzz  :opucuk: :nazar: :flowers: :flowers:

ZéynéP.SimAy

ZéynéP.SimAy

şimdi minik mucizemi görmekten geliyorumm  :muzz: :muzz: :muzz:  Şükürler olsunkii herşey yolunda  :nazar: :nazar:  sağlığı yerindeee  :k06: :k06: :k06: doktor amcası test verdi yarın sabahta testlerimizi yaptırcazz inşallahh bi sıkıntımız çıkmazz  :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

inşallah canım testlerde güzel çıkar herşey yolunda giderde bebşini kucağına alırsın

melek100lü

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım çok sevindim bebeğinin iyi olmasına bende dün gördüm çok tatlıydı yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 17 Mayıs , 2012, 17:42:44
inşallah canım testlerde güzel çıkar herşey yolunda giderde bebşini kucağına alırsın
aminn inşallahh Rabbim herkese yaşatsın inşallahh  :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: melek100lü - 17 Mayıs , 2012, 17:43:25
:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım çok sevindim bebeğinin iyi olmasına bende dün gördüm çok tatlıydı yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: ayy evet çok tatlıı yani bişeyi belli olmuyo ama yani o bile dünyalar tatlısı  :k06: :k06: :k06: tatlım 8+3 canım bugün boyumuzda bir buçuk santimi geçmişş  :nazar: :nazar: :nazar: