28 Nisan , 2024, 01:46:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canan İkizlere Hamileeeeeee Yupppiiiiiiii =)))))

Başlatan Nezo, 19 Nisan , 2012, 16:43:43

« önceki - sonraki »

Nezo

@@@gözde@@@

beynâ

_inci_tanem_

İnanmıyorum yaaaa şokkkkkk oldum ayyyyy RABBİM ne kadar büyük..Gözün aydın canan RABBİM kucağına almayıda nasip etsin meleklerini  :amin: vallahi şaşkınım yaa :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 19 Nisan , 2012, 16:43:43
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

2 Tane Kese Görünmüş  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
:love9: :love9: süpersin nez şimdi özelden yazmıştım bende canana şokamı girdin ikizmi yoksa bebekler demiştim  :k06: :k06: maaşallah sağlıcakla gelsinler çok sevindim  :love9: :love9: :love9:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :

muhribe

maşallah subhanallah  :amin:

sabrın sonu selamettir diye boşa dememişler  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

Baktım Gelip Anlatacağı Yok Aradım Hemen Ama Konuşamadık Mesajlaştık Misafirlikteymiş Hatun  :ehi: :ehi:

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: nazar  değmesin ikizlerimize inşallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

melek100lü

:love9: çok şükür sabrın mükafatı rabbim kucağına almakda nasip etsin ikizlerini maaşallah yaa  :love9:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 19 Nisan , 2012, 16:51:03
Tuğbaaaaa Papucun Dama Anam  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: hee ben eskidim gaaarii  :k06: oh ohh Rabbim çifter çifter nasip ediyo ne güzel ya darısı bütün isteyen arkadaşlarımzın başına   :amin: :amin: sağlıklı sıhhatli kucağımıza aldığımız günleride görelim cümlemiz inşll  :amin:

elfo

inanmıyorum süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :love9:  :love9:   :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

cidden çok sevindim....şimdi rahat rahat gezsin misafirliklerde...Allah ım tamamına erdirsin :amin:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz:

doruk38

ayy canım ya çok sevindim. bir istedin Allah 2 verdi inş. sağlıklı bir hamilelik geçirisin bebeklerini kucağına alırsın :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: