28 Nisan , 2024, 17:59:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canan İkizlere Hamileeeeeee Yupppiiiiiiii =)))))

Başlatan Nezo, 19 Nisan , 2012, 16:43:43

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

canancım hayırlı evlat olsunlar inş sag salim kucagına alırsın inş  :amin: meleklerin seninnle olsun hep sanki ikiside kız gibi geçti gönlümdem tabi saglıklı olsunlarda geri önemli degil  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

sağol cnm benm allah razı olsun evet sağlıklı olsunlarda ben baska birsey istemiyorum tatlım

elfo

canan çift yumurta mı tek yumurta mı olduğu şimdiden anlaşılır mı?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

bilmiyorum cnm ama galiba cift cünkü ayrı keseler var iki tane tek te tek kese içinde iki tane oluyor ve o diger haftalarda belli oluyor ama bu hemen oldu cnm

elfo

hmm inşaAllah çift yumurtadır öyle daha güzel oluyor. ayy (ayşe) varya hep ikiz ikiz diye aklıma ikizi sokmuştu bi de senin de ikiz olduğunu öğrendim imrendim eğer bakabileceksem hayırlı sağlıklı olacaklarsa inş. benim de ikizim olur yaa. bi de hem babamın tarafında hem de annemin tarafında ikiz var. bi de eşimin anneannesi bi aralar dua etmiş eşime ikizi olması için. kimbilir belki de tutuverir  :amin: tabi çift yumurta olmasını çok isterim hatta biri kız biri erkek tabi hayırlısı olsun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

@@@gözde@@@

canan tekrar  tebrik ederim canım çok sevindim  :hello2: Allah gönlüne göre verdi  tamamınada erdirsin inşll   :amin: evet seninkilerde iki kese olduğuna  çift yumurta ikizi    :hello2:  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

inş elifcim allah herkesin gönlüne göre versin inşşş

HASRET!M S@N@

tugbam cok sağol o kadar dedim sana dua et bana dua et bende cok istiyorum diye sükür rabbime gönderdi meleklerimi
dileyen isteyen herkese nasip etsin cnm bnm

@@@gözde@@@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 11:45:11
tugbam cok sağol o kadar dedim sana dua et bana dua et bende cok istiyorum diye sükür rabbime gönderdi meleklerimi
dileyen isteyen herkese nasip etsin cnm bnm

:amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sübhanAllah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saglıklı sıhatli kavuşursun inş. bebeklerine cnm cok cok sewindim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ne kadarlıksınız şuanda cnm hemen görünmüş maşallah  :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

sağol cnm tam 1 aylık alttan baktı doktor daha nokta seklinde

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah cnm 2 aylık olana kadar net görebilmek için bakıyo bazı doktorlar banada baktılar bişe olmuyo Allaha şükür yalnız sana bizim bol bol dua etmemiz lazım ikiz zordur Allah yardımcın olsun biz bitaneden cekioz  :k06: :k06: :k06:

şaka bi yana cnm rabbim güzel hamilelik nasip eder inş. sana  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

EnDuruYanım

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper süper süperrr hep dua edicem her aksam dua edicemmm inşşş saglıkla buyur yavrularımm allahım üzmesin seni canan  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin:

cokkk sevındımmm :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: