ŞÜKÜR OLSUN RABBİME KESEMİZİ GÖRDÜK

Başlatan melek100lü, 05 Nisan , 2012, 15:40:36

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: :love9: :love9: ALLAH ım çok şükür kesemizide gördük  :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

melek100lü

:love9: :love9:çok güzelbir duygu rabbim herkese yaşatsın inşallah  :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım çok güzel...

insan görene kadae rahat edemiyo, acaba dış gebelik var mı yok mu diye düşünmekten kendini alamıyo.

inşallah sıra kalp atışlarında bakalım  :amin:

serserim

melekkkkkkkkkk hadi gözün aydınn canımmmm şükürler olsun Allah ıma bende özelden yazıyodum seni gördüm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kaç haftalıkmışsın canım :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

esracım

diğer başlıkta sorumu sordum cevabımı burda aldım :) çok sevindim canım gözünaydın  :love9: :love9: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Nisan , 2012, 15:43:46
evet canım çok güzel...

insan görene kadae rahat edemiyo, acaba dış gebelik var mı yok mu diye düşünmekten kendini alamıyo.

inşallah sıra kalp atışlarında bakalım  :amin:

EVET CANIM AYNEN KORKULARIM Bİ NEBZE OLSUN GEÇTİ ÇOK SAĞOLUN DESTEKLERİNİZ İÇİN  :flowers:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 05 Nisan , 2012, 15:44:03
melekkkkkkkkkk hadi gözün aydınn canımmmm şükürler olsun Allah ıma bende özelden yazıyodum seni gördüm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kaç haftalıkmışsın canım :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
[/quot sağol canım benim 5 hafta 2 günlük dedi  :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 05 Nisan , 2012, 15:44:51
diğer başlıkta sorumu sordum cevabımı burda aldım :) çok sevindim canım gözünaydın  :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9:esracım çok sağol canım darısı sizlerin başına inşallah  :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

hadi gözün aydın canım çok şükür dış gebelik değilmiş kesen büyükmü canım ,kalp atışı yoktur herhalde bu haftalarda 10 gün sonra çağırmıştır sanırsam  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

gozun aydin canim sira kalp atisinda :love9: :love9: :love9: :love9: sonrada kucagina almanda :love3: :love3: :love3: insallahhh :amin: :amin: :amin: :amin:

]

CAN TANEM

Meleğim şükürler olsun canım çok sevindim hayırlısıyla sıra kalp atışlarında inşallah canım  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: