27 Nisan , 2024, 17:34:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞÜKÜR OLSUN RABBİME KESEMİZİ GÖRDÜK

Başlatan melek100lü, 05 Nisan , 2012, 15:40:36

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

hayırlısı olsun canım ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: burcum - 05 Nisan , 2012, 16:16:51
hayırlısı olsun canım ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
:love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH OGÜNLERİDE GÖRÜRÜZ   :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar::love9: :love9: :love9: :love9:

senayy88

canım gözünüz aydın Allaha şükürler olsun tatdırdı bize bu duyguları hayırlısıyla kucağımızda gördüğümüz günlerde çabucak gelsin inşallah :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: senayy88 - 05 Nisan , 2012, 16:22:23
canım gözünüz aydın Allaha şükürler olsun tatdırdı bize bu duyguları hayırlısıyla kucağımızda gördüğümüz günlerde çabucak gelsin inşallah :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: CANIMBENİM İNŞALLAH   :love9: :love9: :love3: :love9: :love9:HEPBİRLİKDE KUCAĞIMIZA ALDIĞIMIZ GÜNLERİDE GÖSTERSİN RABBİM :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love3: :love9:

senayy88

hayırlısıyla oda olucak şöyle bi bakıyorumda ne umutsuzluğa kapıldığım günler yaşadım ama yavrum karnımda  şimdi düşünsene içimizde minicik kalbi atıyo şükürler olsun Rabbim öyle büyükki çok bekletmedi bizi dualarımızı kabul etti bizim karnımızda iyiyden iyiye çıkmaya başladı melek teyzesi  :hello2: :hello2: :hello2:

melek100lü

Alıntı yapılan: senayy88 - 05 Nisan , 2012, 16:29:17
hayırlısıyla oda olucak şöyle bi bakıyorumda ne umutsuzluğa kapıldığım günler yaşadım ama yavrum karnımda  şimdi düşünsene içimizde minicik kalbi atıyo şükürler olsun Rabbim öyle büyükki çok bekletmedi bizi dualarımızı kabul etti bizim karnımızda iyiyden iyiye çıkmaya başladı melek teyzesi  :hello2: :hello2: :hello2:
:love9: :love9: :love9: MELEK TEYZESİ KURBAN OLSUN ONA KOYSANA RESMİNİ GÖRELİM ÇOK METRAK ETTİM ŞİMDİ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senayy88

AYY CANIM ŞİMDİ OKADAR ÇOK İŞİM VARKİ EVDE ÇEKERİZ SONRA KOYARIM

melek100lü

:love9: :love9: tamam canım  :k06: acele demedim panik yapma müsait olunca koyarsın  :k06: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

gözün aydın canım allahım sağlıcakla kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşallah :amin:

@@@gözde@@@

Allah kucağınıza aldığınız günleride göstersin inşAllah  :amin: :nazar:

Balböceği

elfo

gözünaydın meleğim Rabbim tamamına erdirsin  :amin:  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kuzucuk

melek100lü

Alıntı yapılan: <<<peri masalı >>> - 05 Nisan , 2012, 19:10:17
gözün aydın canım allahım sağlıcakla kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşallah :amin:
:love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :love9: :love9: SEN NASIL OLDUN  :opucuk: ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SANADA CANIM  :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: