Kızlar çok üzgünüm Esra (maviibeyaz) bebeğini kaybediyor :'(

Başlatan elfo, 01 Nisan , 2012, 15:58:05

« önceki - sonraki »

Mavikelebek

canım çok üzüldüm :crybaby2: rabbim en kısa zamanda birdaha versin inşallah  :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 03 Nisan , 2012, 12:23:23
canım çok üzüldüm :crybaby2: rabbim en kısa zamanda birdaha versin inşallah  :opucuk:
teşekkürler canım o güzel duan için :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Nisan , 2012, 12:22:56
GEÇMİŞ OLSUN ARKADASIM ÇOK ZOR AMA ALLAHIM TEKRAR NASİP ETSİN İNŞALLAH..BENDE ÇOK ZORLANDIM AMA KIZIM ŞİMDİ KUCAĞIMDA,ALLAHIM SANADA EN HAYIRLI ZAMANDA SAĞLIKLI BIR EVLAT NASİP ETSIN
teşekkürler canım.her şerde bir hayır vardır deyip umutla yoluma devam ediyorum inan.şimdi eskiye çok daha umutluyum.sizlerinde duası oldukça yeter bana.Amin o güzel duaların için.

suzannn

ESRACIM ÜZÜLME CANIM KİMYASAL Bİ GEBELİK GEÇİRDİN ARA VERMENEDE GEREK YOK İNŞALLAH ARDI GELİR HEMEN HAMİLE KALIRSIN

GülnurARSLAN

esra çok üzüldüm ya  :'( :y25:  gene kalabilirsin eğer bir problem yoksa gene hamile kalırsın ara vermenede gerek yok canım  :flowers: :flowers: :flowers:

esracım

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 03 Nisan , 2012, 13:32:13
ESRACIM ÜZÜLME CANIM KİMYASAL Bİ GEBELİK GEÇİRDİN ARA VERMENEDE GEREK YOK İNŞALLAH ARDI GELİR HEMEN HAMİLE KALIRSIN
paptyam canım teşekkür ederim.inşallah hemencecik gelir bebeğim ve beni bırakmamacasına.inşallah bu güzel duyguyu hep beraber yaşarız canım.

esracım

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 03 Nisan , 2012, 14:08:47
esra çok üzüldüm ya  :'( :y25:  gene kalabilirsin eğer bir problem yoksa gene hamile kalırsın ara vermenede gerek yok canım  :flowers: :flowers: :flowers:
teşekkürler canım.ara vermeyeceğim inşallah.ve inşallah ikinci kez gelen bebeğim bana sımsıkı tutunur.

beynâ

canım inş en yakın zamanda gelir bebişin hayırlısıyla,sımsıkı tutunur sana :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: beynâ - 05 Nisan , 2012, 02:38:44
canım inş en yakın zamanda gelir bebişin hayırlısıyla,sımsıkı tutunur sana :amin: :amin: :amin:
teşekkürler canım.inşallah hepimizin bebeği gelir canım.

serserim

esracım nasılsın canım toparlanabildinmi  :flowers: :flowers: :flowers: inşallah daha iyisindir herşeyin hayırlısı canım bende düşük yaptığımda dr um bana sağlıksız bebekler düşer eğer bebek sağlıksız olup düşmezse ilerde çok daha üzücü olur demişti çok doğru canım Allah büyük en önemlisi hamile kalabiliyormuşsun inşallah tez vakitte kavuşursun canım bebişine :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FİGENN

demekki hamile kalabiliryorsun  bu çok güzel bişey  :flowers:

serserime katılıyorum ben de düşük yaptım ve doktorum sağlıksız bebeğin düştüğünü söyledi bu bi nimet bizim için   :amin:

serserim

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 05 Nisan , 2012, 10:26:05

serserime katılıyorum ben de düşük yaptım ve doktorum sağlıksız bebeğin düştüğünü söyledi bu bi nimet bizim için   :amin:

kesinlikle ben çok üzülmüştüm sakın okadar üzülme demişti ya ilerdeki dönemde olsaydı 6 7 aylık yada doğumdan sonrada bebekte sorun olsaydı bana hep şükret derdi tabiki üzülmamak elde değil ama bardağın dolu tarafından bakmak lazım yıllarca uğraşıp hiç hamile kalamayanlar var buda dahada zor bence herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkesleri sevindirsin inşallahhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: serserim - 05 Nisan , 2012, 10:21:29
esracım nasılsın canım toparlanabildinmi  :flowers: :flowers: :flowers: inşallah daha iyisindir herşeyin hayırlısı canım bende düşük yaptığımda dr um bana sağlıksız bebekler düşer eğer bebek sağlıksız olup düşmezse ilerde çok daha üzücü olur demişti çok doğru canım Allah büyük en önemlisi hamile kalabiliyormuşsun inşallah tez vakitte kavuşursun canım bebişine :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sağol canım :opucuk: çok şükür iyiyim.kendimi çabuk toparladım zaten öylede olması gerekiyordu.ilk başta çok üzüldüm ağladım yıkıldım ama demekki hayırlısı buymuş dedim.dediğiniz gibi en azından hamile kalabiliyorum ve bunu biliyorum.inşallah Rabbim tez vakitte sağlıklı yavrumu bana da verir.

esracım

ülkücüm teşekkürler canım :opucuk: her kötü olaydan ders çıkarmasını bilmek gerekiyor bende öyle yapıyorum.asla isyan etmedim.ağladım zırladım ama içimi boşalttım.bunlar hiçbirzaman isyan değildi.şükür diyorum en azından hamile kalabildim.doktorumda güzel konuştu.o yüzden olumlu pencereden bakabiliyorum.hayırlısı buymuş demekki.

esracım

Alıntı yapılan: serserim - 05 Nisan , 2012, 10:30:08

kesinlikle ben çok üzülmüştüm sakın okadar üzülme demişti ya ilerdeki dönemde olsaydı 6 7 aylık yada doğumdan sonrada bebekte sorun olsaydı bana hep şükret derdi tabiki üzülmamak elde değil ama bardağın dolu tarafından bakmak lazım yıllarca uğraşıp hiç hamile kalamayanlar var buda dahada zor bence herşeyin hayırlısı Allah isteyen herkesleri sevindirsin inşallahhhhhhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
amin canım amin :amin: :amin: Rabbim herkesi sevindirsin...
dediğiniz çok doğru.doktorumda hayırlısı olsun demişti.demekki hayırlısı böyleymiş.en güzeli hamile kalabildiğimi öğrenmekti.şimdilik en büyük tesellim bu.ve ben çok inanıyorum bebeğime kavuşacağım.onu koklayıp seveceğime.