Hamilelik sonrasi fotograflarimiz:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2012, 00:55:02

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

annislerrr  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: hamile fotograflarimiz bölümünden esinlerek bu konuyu aciyom  :basardim: :k06: :k06:
dogumdan sonra verdigimiz kilolardan sonraki halimizi koyalim yorum yapalim  :-* kimin neresi fazla neresi eksik diyerekten  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ve mümkünse önceki halim sonraki halim diye iki foto ekliyelim  :ehi: :ehi: yarin ben eklicem  :-*

KONYALI

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

KONYALI

orası öle cnm 14 kılo gıttıde eski halimden eser yok maalesef

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Nisan , 2012, 01:08:29
orası öle cnm 14 kılo gıttıde eski halimden eser yok maalesef
bende 15kilodan fazla verdim ama hala göbek gitmedi  :caca: :caca: benim bu yasima kadar hic öyle göbegim olmamisti hep zayiftim diyet nedir bilmezdim her istedimi yerdim benimde simdi cok garibime gidiyo  :sad1:

KONYALI

cnm o 4.ayın doldugu gun gıdıp sonra yavas yavas toparlanacak..kalmıyor korkma

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Nisan , 2012, 01:16:23
cnm o 4.ayın doldugu gun gıdıp sonra yavas yavas toparlanacak..kalmıyor korkma
8.ci ayım bitti hala göbeğim kocaman  :'(
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

olvido

hipotiroidim var çok zor kilo veriorum :( ama 2 yıl önce 25 kilo vermiştim bakalım aynı başarıyı şimdi de gerçekleştirebilecek miyim  :k06: 25 kilo hedef  :BangHead:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: olvido - 01 Nisan , 2012, 01:31:13
hipotiroidim var çok zor kilo veriorum :( ama 2 yıl önce 25 kilo vermiştim bakalım aynı başarıyı şimdi de gerçekleştirebilecek miyim  :k06: 25 kilo hedef  :BangHead:
[/quote
bende de var hipotiroid hiç kilo verdiğim görülmedi bakalım sen verirsin inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

umutsuzluk yok kizlarr vercez yaz baslamadan  :hieyt: :hieyt: :hieyt: duuuu bi zayiflama egzersizi  bulmustum onu paylasayim  :-*

fazla kilolardan kurtulma egzersizi :

önce basinizi saga sonra sola cevirin

bu egzersizi size her yiyecek ikram edildiginde 3 kez tekrarlayin  :basardim: :laughing7: :laughing7:

fıstık

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kimse koymamis tembeller sizi durun kizim kalkmazsa hemen koyayim  :caca: :caca:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°