29 Mart , 2024, 15:52:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamilelik sonrasi fotograflarimiz:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2012, 00:55:02

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hay ağzın bla yesin hemöşom sonunda biri anladı beni

hem bu aylardır çabalamış vermiş halim doğumdan hemen sonraki halim değilki

çabaladım da böyle oldu kızlar

<<<peri masalı >>>

ayşegülcüm canım maşallahın var bakıyorumda gayet fit görünüyorsun  :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

<<<peri masalı >>>

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aysegülcüm masallah cok zayif vee fitt gözüküyosun  :k06: :nazar: :opucuk: darisi basimiza  :amin: :amin: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aydinays

Ayşegül ve ayşe maşallahınız var. Kıskandım vallahi sizi. Bende sıkı diyete başlıyorum bu fotoları görünce.  :honk: :honk: :honk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

ya allah askına su ıncecık bedenlerınızle bırde rejım yapıyorsunuz yaaa vuracam sızı gozum gormesın :cussing: :cussing:

tweety0555

doğangüneş

ayşecim çok saol gülüm  :opucuk:
sende başla valla iyi oluyo korkumdan bişey yiyemiyorum kızlara rezil olmamayım diye  :ehi: :ehi:
pozitif bir baskı oluşuyo insanın üzerinde  :muzz: hadi bakalım bekliyoruz senide..

özlem bize kızıyorsun ama diyet günlüğü olan ben değilim bacım  :ehi: :ehi:
bu arada ne kadar güzel ve sempatik bir yüzün var maşallah cnm
sende çok fit görünüyorsun ama yinede gri eşofmanlı resim isteriz biz  :ehi: :ehi:
ayıptır sorması kaç yaşındasın?  :k06:

tweety0555

GRI ESOFMAN MI O NERDEN CIKTI YAW :dontknow: BENIM GRI ESOFMANIM HAMILELIGIMDE ALDIGIM SUAN ACAYIP BOL OLAN VAR ONU GIYSEM IGRENC OLUYOR :ehi:

SAGOL GUZEL SOZLERIN ICIN BEN 80 DOGUMLUYUM CANIM :k06: COK MU YASLI BULDUN :ehi:

Lă_Tăhzen!

Süpersin özlemmmm wonderful :D çok begendimmm  :nazar:

tweety0555

muhribe

özlem maşallah sana  :nazar:

senin branşın ne canım?

tweety0555

doğangüneş

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Nisan , 2012, 18:26:29
GRI ESOFMAN MI O NERDEN CIKTI YAW :dontknow: BENIM GRI ESOFMANIM HAMILELIGIMDE ALDIGIM SUAN ACAYIP BOL OLAN VAR ONU GIYSEM IGRENC OLUYOR :ehi:

SAGOL GUZEL SOZLERIN ICIN BEN 80 DOGUMLUYUM CANIM :k06: COK MU YASLI BULDUN :ehi:

gri eşofman evt  :toothy10:

yaa resim koyan kızçeler gri  eşofman giymişti benimde dikkatimi çekmişti bende giyim dedim yeni bi akım olsun işte  :toothy10:
eşofman kardeşliği  :love8:
yaşlılığa gelince yaşlıysak eğer birlikte  yaşlıyız üzülme cnm bende 81liyim  :basardim:
ayrıca çokta gençsin maşallah  :nazar: