27 Nisan , 2024, 17:36:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUM TERCİHLERİNİZ NELER KIZLAR?

Başlatan ayşengin, 15 Haziran , 2008, 20:52:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

Normal dogum yaptim 2 3 gun sanci cekiyorsun

sonra hicbisey olmamis gibi ayaklaniyorsun  :k06:

°o.O євяυ O.o°

her zamn normal doğum istedim

ama kuzuşum ters geliodu mecbur

sezeyan oldum ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ipek_lab

normal doğum istiyorum ama bakalım 2 hafta sonra doktormuz ne dicek 34. haftada doğum şeklini belirlicez şimdiden sezeryan dicek diye çok korkuyorum

Aytii

şimdiki çoğu doktor sırf parası için sezeryan yaptırıyorlar

birde geçen doktorumla konuştuk eşimde vardı ve normal doğum istediğimi söyledim çok güzel normal doğum istemesi dedi eşime zaten biraz piskolojiktir dedi ama ne kadar doğru bilemem  :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 13 Ocak , 2011, 12:43:44

birde geçen doktorumla konuştuk eşimde vardı ve normal doğum istediğimi söyledim çok güzel normal doğum istemesi dedi eşime zaten biraz piskolojiktir dedi ama ne kadar doğru bilemem  :dontknow:
Burda olsa ne parasi icin nede istegine gore dogum yapiyorsun
cok zor olmadigi surece ssezeryan yapmiyorlar
catir catir dogurtuyorlar  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 13 Ocak , 2011, 14:29:40

orası neresi canım :D

bende Fransadanımda ordada genelde normal doğum için uğraşırlar doktorlar çünkü daha sağlıklı ama tabiki zor bir durum varsa mecburen sezeryan oluyosun ;)

Pınar86

Bende normal doğum yaptım ama kimsenin kafasını karıştırmak istemem yine doğum yapsam normalmi olur onun kararını vermiş değilim o sancılar beni öldürdü birde ben ıkınamıyordum ebe çıktı üzerime orda bittim işte nefesim kesildi :D o üstüme çıkınca rahim yırtıldı boş yeri iki dişik yedim çok sancı çektim dikişlerden

Allah herkesin yardımcısı olsun  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Aytii

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Ocak , 2011, 14:42:38
Bende normal doğum yaptım ama kimsenin kafasını karıştırmak istemem yine doğum yapsam normalmi olur onun kararını vermiş değilim o sancılar beni öldürdü birde ben ıkınamıyordum ebe çıktı üzerime orda bittim işte nefesim kesildi :D o üstüme çıkınca rahim yırtıldı boş yeri iki dişik yedim çok sancı çektim dikişlerden

o ebelerin karna bastırmasını çok duydum ne yazıkki  :-\ çok geçmiş olsun sanada ama bu demek değilki ikinci doğumunda öyle olacak yani inşallah olmaz  ;)  :)

Pınar86

inşallah canım ama şuda varki çabuk toparlandım :) iki dikişe dayanamadım sezeryanda yapamam sanırım :D

Aytii

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Ocak , 2011, 14:46:11
inşallah canım ama şuda varki çabuk toparlandım :) iki dikişe dayanamadım sezeryanda yapamam sanırım :D

normal doğum annenin içini temizlermiş daha iyiymiş yani ben oyüzden istiyorum zor olsada  :-\ sezeryanda 2 haftada ancak kendine geliyomuşsun bide amelyat oluyosun ya ister istemez kalıyo sancısı yani ne bileyim hayırlısı ne ise o olsun  :nazar:

Pınar86

Evet canım öyle temizleniyosun karnın daha çabuk iniyor ama bende hiç korku olmadı biliyormusun Allahtan gelen bişey hamileliğimin en başından beri hep normal doğum istedim hala korku falan bilmem sadece sancıları çekmek bana zor geldi yinede rahattı ama o bebegin başı çıktıktan sonra öyle rahatlıyosunki sanki sen doğum yapmadın :)
Allah onun kolaylığını veriyorya ben derim yinede normal doğum yap :)

Aytii

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Ocak , 2011, 14:53:00
Evet canım öyle temizleniyosun karnın daha çabuk iniyor ama bende hiç korku olmadı biliyormusun Allahtan gelen bişey hamileliğimin en başından beri hep normal doğum istedim hala korku falan bilmem sadece sancıları çekmek bana zor geldi yinede rahattı ama o bebegin başı çıktıktan sonra öyle rahatlıyosunki sanki sen doğum yapmadın :)
Allah onun kolaylığını veriyorya ben derim yinede normal doğum yap :)

inşallah normal olucak benimkiside :) doktoruma söyledim normal istediğimi çok güzel dedi bunu istemek bile iyi dedi ama daha erken işte bilmek için  :-\

Demet_dk

Alıntı yapılan: Pınar86 - 13 Ocak , 2011, 14:42:38

NASIL YANİ EBE ÜSTÜNEMİ ÇIKTI  :-ooo

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bende normal dogum yaptim  :-\
cok aci cektim epidural yaptilar sonunda biraz rahatladim ama bu seferde ikinamadim cunku hissetmiyordum  :-ooo
en son bebisim bogulacak ti diye ebeler iki kere karnima bastirdi cok aci cektim  :y25: ama gercekten bebios dogunca kus gibi hafifledim  ;) yinede ikincisi olsa normal dogururum ama bu sefer epidural olmam  :-\ rahatlatiyor ama dogum suresini uzatiyor bence ikinamiyosun cunku  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 13 Ocak , 2011, 14:32:03
Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 13 Ocak , 2011, 14:29:40

orası neresi canım :D

bende Fransadanımda ordada genelde normal doğum için uğraşırlar doktorlar çünkü daha sağlıklı ama tabiki zor bir durum varsa mecburen sezeryan oluyosun ;)
Ben italyadayim canim =)) Bazilari ben normalden korkuyorum
sezeryan olmak istiyorum diyorya burda sana o sansi vermiyorlar  :k06: