28 Nisan , 2024, 00:21:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUM TERCİHLERİNİZ NELER KIZLAR?

Başlatan ayşengin, 15 Haziran , 2008, 20:52:25

« önceki - sonraki »

Ecrin57

benim tercihim normaldi ama sezeryan zorunlu olarak ama hangisi uygunsa bebislerimiz icin o olsun sagliklica kucagimiza alalimda her sey onlar icin  mavisim insallah allah gonlundekini nasip etsin canim benim dualarim seninle yarinicin :amin:

mavili

inşallah diledigim gibi olur çatım dar degildir umarım bebişim zaten küçük o sorun çıkaracaga benzemiyor yarın doktorumle ilk kez normal dogumu konuşacagım bakalım ne diyecek kızımın suyu azalıp zorunlu sezeryan olmak istemiyorum ben dua edin bana ne olur ya

kızımın son ana dek anne karnındaki sefasını süermesini istiyorum

emosum

:amin: :amin: :amin:  sen gönlünü ferah tut canım herşey yolunda gidecek inanıyorum ben buna
ve istediğin gibi dogum yapacaksın :amin:

mavili

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım Allah herkesin gönlüne göre versin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

efsane

canım benim inşallah dogumlarınız sorunsuz saglıklı gecer rabbim hepinize kolay dogum nasip etsin :amin: :amin:dualarız sizinle,
:opucuk:

mavili

sagol lalecim inşallah sende en kısa zamanda bebiş bekleyen anneler arasına katılırsında dogumunu hayal edersin artık

Ecrin57

selmacim insallah normal olacakcanim sen icini rahat tutki her sey guzel ilerlesin allah gonlumuze gore verecek insallah dualarim herkez icin  :amin:   :amin:

mavili

ayferim sagol sende canım ben çok dua ediyorum kızımın son andaki son gelişimi için bu gerekli inşallah normal olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

canim beni gec yaziyorum ama yetisemiyom yaa dualarimizlaa geldik buraya kadar mavisim inslah  normal olacak dimi canim ne kaldi ki surda 7 gun cukkk :k06:

mavili

evet canım normal olacak gibi gözüküyor şimdilik bana çatı muaynesi yapılmadı bebişin küçük kolay dogar zaten dedi doktorum sancı gelmesini bekliyorum artık sezeryan olsaydım  kızım şuanda çoktan yanımda olacaktı kollarımda karnımda degil

ama hayırlısı bakalım suni sancı denemelerine cevap verirsem normal doguracagım inşallah aksilik olmazda sancıya da cevap veririm yada en güzeli dogal sancılarım olurda normal olarak kızımı alırım kucagıma bende  :amin:

Ecrin57

insallah canim benim allah ikinizide kurtarsinn acisizz cok agrisizzzz

bir duyalimki eloss gelmis annesini hic uzmemissssssssss :amin: :amin:

mavili

çok az kaldı duymanıza canım çok az azıcık

elen

birinci doğumum normal doğum ağrılı oluyor ama herkese öneririm.fakat bu sefer acısız normal doğum yapmak istiyorum kısmetse yalnız riski varmı bilemiyorum hani belden iğne yapıyorlar ya ilerde bel problemi olurmu diye.

mavili

ben epidural anestezi ile normal dogum yaptım çok memnun kaldım tabi sıfır acı degildi başta ilk 3 saatini ve ortada 6 saatini anestezisiz çektim dayanılması çok zordu ama epidural yapıldıktan sonra acım hafifledi rahattı baştan sancım olmadan suni sancıyla dogum başlatıldıgı için böyle oldu yoksa baştan epidural verilseydi agrım gerçekten çok az olarak dgururdum ama ilki acemilik oldu 2. ye daha rahat olacagına inanıyorum kesinlikle epidural normal dogum :icon_thumright:

Ecrin57

ne guzell canim ya korkkunuda yenmiss olsunn cok cesaretlisinn havvayada cesarett olucakk bu yazdiklarinnnn :icon_thumright: