Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

tubis

evet yokluyor valla.

ama dün akşam evde yalnızdım öyle korktum ki.

ilk kez öle bir ağrıyla karşılaştım. aklıma ilk gelen doğuruyomuyum acaba oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ondan sonra saat beklemey başladım tekrarlamadı. bende amma paniğim heeee  :k06: :k06: :k06: :k06:

Ecrin57

alemsinizz ya kaynatmissiniz g4ene gulunn sizz gulunn catlayincadaaa gulucekmisiniz bakalimmmmm :ehi: :ehi: :ehi:

asikkkkkkkk suratt yaparsinizz o zamann dinleyinn   benii catlaksiz kalin dermisi^mmm :ehi: :ehi: :ehi:  ya catlayan catlarr gene cher cilt bir degil arkadaslar kullananlardanda catlayanlar varrrrrrrrrr

ya emoss nerelerde girmiyomu artikk hic gormedimmmmm

tubis

evet bencede çatlayan cilt ne yaparsan yap çatlar ama işte biz önlemimizi alıyoruz şimdiden.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

emoş epeydir yok siteye daha gelmiyor.

uzun zamandır msn dede göremiyorum ben.  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

engellemişdir o bizi emınım onun diger sitesi var onlardan çok destek alıyor o bilmiyormusunuz
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mavili

emoş iyi ayfercim deniz tosunu ile ilgileniyor bol bol maşallahı var kuzumun o elaya göre uslu bir bebekti halada öyle çok sevimli o da maşallah

seyhan

tubişim benim çok çatlağım var
insan çok üzülüyo ya :crybaby2:
mor mor çizgiler iğrenç gözüküyo
sen önlemini al
beyaz tenlilerde çok oluyormuş
ben de yoğurt gibiyim zaten :ehi: :ehi: :ehi:
şimdi rejene kullanıyorum on gündür ama pek bi faydasını göremedim
bir ay sonra sölerim sonucu size

tubis

EVET SEYHANCIM ÖNLEMİNİ ALMAK GENEDE.

BENİMDE VÜCUDUM HAFİF ESMER. BAKALIM ÇATLICAKMIYIM  :k06: :k06:

SEN ŞU REJENEDEN NE SONUÇ ALDIGINI SONRA BİZE ANLATMAYI UNUTMA CANIM TV DE REKLAMLARI GEÇİYO AMA NE KADAR SAĞLIKLI BİLMİYORUZ.

SENİN SAYENDE BİZDE ÖĞRENMİŞ OLURUZ  :opucuk: :opucuk:

Ecrin57

bende sonucu merakla bekliyorumm bakalim fayda edecekmiii reklamdaki gibi abartimi yoksaa

emoscukk az giriyoo demekk denizine bakiyordurr  buyumstur denizzde abla nede olsa artikk

herseyy yolundadir umarimm
bende yatiyorum arkadaslar allah rahatlik versin benimm kizimm huysuz bu gece uzun olacakkkkk besbelliiiiiiiiiiiiii

biliyorummmmmmmmmmmmmmallah rahahtlik versin herkezee

emosum

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 05 Kasım , 2008, 14:16:41
engellemişdir o bizi emınım onun diger sitesi var onlardan çok destek alıyor o bilmiyormusunuz

:k06: :k06:  sağol tülin

emosum

arkadaslar merhaba

ayfercim cok teşekkür ederim bizide düşündüğün için..deniz cok iyi bende iyiyim canım umarım sende iyisindir ecrini öp yerime cok cok  ben arkadaslarla msnde daha cok görüşüyorum msnin varsa senin konusuruz canım
ben sana özelden yazıcam eklersin

tubişim mavişim :opucuk: :opucuk:

Angel

Kizlar benimde cok catlarklarim vardi kizimla hamileyken hemde seyhanin dedigi gibi mor renkteydiler  :crybaby2: :crybaby2: Doktoruma gostermistim'de hayatimda ilk defa boyle birsey gordum dedi yaa.Benim karnimda vede arkam yani belimden assagisi hep mor renkteydi.Simdi ise aradan 5 yil gecti ve catlaklar yanima kaldiii.rengi teminin rengine dondudeee ben bembeyaz tenli oldugum icin goze carpiyor.  :-ooo :-ooo

oozge

nasıl yanı doktorlardamı ılk kez gormus oyle bıseyyy angel  :-\ :-\

oozge

FATOŞ     --------------32
STARFİSH -----------    82
MISIRLI- HİLAL      ------83
TUBİŞŞ ------------      106
YASUŞUM ----------      122

KIZLAR BI HAMİŞİMİZ DAHA OLDU HEMDE ZIRVEDE O VAR SUANDAAAAA  :ehi: :ehi:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

Alıntı yapılan: emosum - 06 Kasım , 2008, 00:49:50
Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 05 Kasım , 2008, 14:16:41

:k06: :k06:  sağol tülin

emoşşşşş :toothy10: :toothy10: :toothy10:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

FATOŞCUM DA LİSTEYE GELDİ HADİ BAKALIM HERKESİ GEÇTİ İLK   SIRAYA OTURDU VALLA HADİ FATOŞCUM

RABBİM BİR AVAZDA KURTARSIN SENIDE SENDE SIKSIK ZİYARET ET BU SAYFAYI :k06: :k06: